Reklama

Felace, polykání semena a anální styk

Divoška (Ne, 3. 6. 2007 - 19:06)

Nesnáším chlapy co si z náš žen dělají jen nástroj k ukojení svých pudů!

nene (Ne, 3. 6. 2007 - 18:06)

Myslím že záleží na ženěš.Když nechce a chce i v budoucnu dokazovat že už jednou řekla ne, tak je to jen v ní. Já mám zkušenost opačnou.Nechtěla a řekla že když už jo,tak ne tak já chci-prostě to byxloo ničem.jen si ho dala dopusy a já musel dělat zbytek. Trvalo to dost dlouho,ale dnews ro probhá v pohodě a většinou stačí jen nazbačit a můžu ležet a vychutnávat. Nemá to chybu.Takže nemůžeš házet všechny do jednoho pytle. Máš hold babu,která ti nechce vyhovět.Tak sis měl najít alespoň na sex jinou.

rudolf (Út, 17. 4. 2007 - 11:04)

taky musíš trochu vydírat. jestli mě máš ráda tak to uděláš

Gabriel (St, 11. 4. 2007 - 12:04)

Nevěš hlavu Honzíku, sevři ženě hlavu do svěráku, ucpi nos a ono se to podá. Při pravidelné aplikaci si zvykne a nebude chtít jinak.

Honza (Pá, 6. 4. 2007 - 06:04)

Ahoj,
patřím k těm starším,po padesátce,jsem ženatý přes třicet let a za celou dobu manželsví jsem ženu k orálnímu sexu přemluvi jen dvakrát a bylo to pro ní asi utrpení.O análním sexu jsem se ani nezmínil.Mně to hrozně štve ale co muhu dělat?Takže nevěřím že žena překoná ostycha bude tento druh sexu plně prožívat,má prostě vnitřní zábrany a přes nejde a když tak to je s donucením a to není to prvé.

hai,a, (Čt, 5. 4. 2007 - 23:04)

saleute

Roman (St, 22. 11. 2006 - 18:11)

Liecba sokom kamosu, zorganizuj bukake.Potom jej ta tvoja troska bude pripadat smiesna

tomas (Po, 19. 7. 2004 - 17:07)

Vubec to neni brzo, protoze to neni otazka casu, ale vztahu. Normalne se ji zeptej proc ji to vadi a co ji na tom vadi, jak ji to pripada - ale napred ji slib, ze kdyz Ti da duvod, tak hned nebudes argumentovat abys to obesel. Proste ji pochop, normalne, jako jinyho cloveka, to snad je normalni. Divim se, ze Te to nenapadlo.

Radka (So, 5. 7. 2003 - 15:07)

Ahoj Stando,taky si myslím že po 3 měsících je moc brzy... Já jsem s přítelem 4 roky a jeho semeno jsem ochutnala poprvé po půl roce, s análním stykem to bylo horší. Ten jsme zkusili po více jak roce...a je to nádhera. Takže opravdu to chce čas, který by jsi měl přítelkyni dát a nenaléhat na ni. I když zase se mi zdá divné že se štítí tvého semene. Určitě by jste si o tom měli promluvit

Kukacka (Pá, 4. 7. 2003 - 15:07)

Souhlasim s nazorem,ze po 3 mesicich je to jeste brzy,ale neznamena to,ze se jeji nechut casem stane vasni.Byt tebou nejakou dobu, mozna dalsi tri mesice bych ji do niceho netlacila,ani prakticky ani teoreticky.Doufej,ze az si s ni o tom po case promluvis,zjisti jak je analni sex krasny a ze muzskeho semene se stitit nemusi.Mozna az se nekdy budete citit oba uvolnene,napr. po dobre veceri a po par sklenickach dobreho vina,nebude tvou ruku neustale odstrkovat.

jana (Pá, 4. 7. 2003 - 07:07)

Jo to se muze povest, ale taky nemusi.Mam pritele, ktery je taky konzervativnejsi a stydlivejsi. Hodne jsem u nehodosahla lety trpelivosti. Nektere vecise zlomily ve chvili, kdy uz bych vubecnecekala nejakou zmenu. Felace i analnistyk vyzaduji naprostou duveru. Pokud se znate kratce, muze to byt tim. Alenemusi. Je asi zbytecne se ptat, jestlijste o tom mluvili... ale na to je moznataky jeste brzo. Poznavejte se jinak, prohlubujte duveru a uvidis. Ja jsem v tomhle mozna trosku netypicka zenskaje mi 29 a tyhle stranky sexu primo miluju. Ale je spousta takovych, co ne.

A (Čt, 3. 7. 2003 - 14:07)

Ahoj Standoje mi 23, 7 let chodím s přítelem, bez problémů. Co se týče věcí, který popisuješ, tak děláme všechny. Jsou super. Ale po třech měsících je to možná ještě brzy. Zase na druhou stranu dodávám, že problém bude u tvé přítelkyně možná trvalý. Podle toho, co píšeš, se asi tvoje přítelkyně štítí semene a to nebude nikdy jiný. Jsou takový ženy. Nevěděla jsem to, ale nedávno mi toho řekl kamarád. Docela mě to překvapilo.

Jarka (Út, 1. 7. 2003 - 11:07)

Stando,mně je také 26 let a s přítelem to bylo minulý týden přesně 3 měsíce, co se známe...Myslím, z mé zkušenosti mohu napsat, že to chce čas, netlačit "na pilu".Na druhou stranu je s podivem, že odpudivě křičí apod., jak se zmiňuješ. Nevím, jak je váš vztah otevřený, ale zeptat se jí, co se jí líbí a co ne a proč. Uvidíš, jak dalece je schopna (nemusí to korespondovat se slovem ochotna) se o tom bavit.Ale závěrem chci napst, že 3 měsíce je krátká doba. Nech ji i sebe "otrkat".Pokud se ale v sexu neshodnete, pak je důležité si zmapovat sám pro sebe, jakou úlohu a závažnost tomu přikládá nejenom tvůj rozum, ale také srdíčko...Jarka

Standa (Út, 1. 7. 2003 - 11:07)

Mám mladší přítelkyni. Mě je 44 a jí 26 let. Známe se asi 3 měsíce, takže po intimní stránce se teprve poznáváme. Při felaci odmítá polknout semeno, respektive ho / myslím tím semeno/ vzít vůbec do úst, rovněž, když se jí udělám mezi prsy, štítivě křičí, ať to okamžitě utřu. O anální styk, který se mi líbí, jsem se ani nepokoušel, neboť stačilo, abych přejel prstem kolem zadní dírky, a už bylo zle. Z předešlými ženami jsem žádné problémy v této oblasti neměl. Přítelkyni mám moc rád, nechci si u ní nic vynucovat, ale přesto mě to na ní mrzí. Nevidím v tom nic perversního ani úchylného, myslím, že to k sexu patří. Přátelé, chlapi i děvčata, napište, jaké máte zkušenosti vy, případně návod, jak to změnit. Děkuji

Tomas (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Já bych ji prostě vyměnil , myslím že v dnešní době jsou tyto praktiky normální . Čím dřív tím líp. Co s takovou na dlouhodobý vztah.

Reklama

Přidat komentář