Reklama

KTERÉMU DOKTOROVI SE VYHNOUT???ZKUŠENOSTI

Jana (St, 19. 1. 2005 - 23:01)

1. MUDr. Vavřincová - revmatologie Motol (není odborník ve svém oboru, po přehodnocení diagnózy revmatické artritidy jiným lékařem na lymeskou boreliózu dále tvrdí, že máte těžké revma a že Vás rovnou pošle do nemocnice, a že nakonec skončíte na transplantaci kostní dřeně)2. MUdr Wohl. interní JIP, nemocnice na Homolce (obrovská arogance a nezájem, stanoví vážnou diagnózu na celý život za 5 minut a navíc špatně)DOPORUČENÍ: PACIENTŮM S CHRONICKOU INFEKCÍ DOPORUČUJI VYHNOUT SE REVMATOLOGŮM, KTEŘÍ JSOU ZASLEPENI JEN SVÝM OBOREM !!!Dobré zkušenosti:ARO - nemocnice na Vinohradech (výborná péče, empatie)MuDr Kofránková - Chroustovice u Chrudimi (empatie, zájem o pacienta)

ka (Ne, 19. 12. 2004 - 11:12)

dr.Kafkova - neurolozka poliklika ostrava - hrabuvka !!!!

dana (Ne, 24. 10. 2004 - 14:10)

Doktor Michal Kokrda z fakultní nemocnice Hradec Králové. Je to neschopný gynekolog nedokáže poradit!!!!!! Vede ambulanci v L. Bohdaneč přibrat u něho 60 kg v těhotenství není problém, ještě vás pochválí.Spoustu případů zanedbal. Mám podezření,že za úplatu by byl ochotnější.Honí body, pacienti ho nezajímaj!!!

monika (Ne, 24. 10. 2004 - 14:10)

Mudr Valentová z Chrudimi při porodu se rozhodla místo císařského řezu pro vymáčknutí. 6x mě lehli na břicho´, dítě se narodilo přidušené a ještě ve mě zůstal kus placenty

Renka (So, 2. 10. 2004 - 09:10)

V Gzncentru je dobrá třeba doktorka Břešťáková. Moc příjemná paní. Jednou jsem tam byla i u nějakýho pana doktora, ten byl taky dobrej. Gyncentrum je určitě v pořádku, ale paní Tichá - vážně NE!

Titi (Pá, 1. 10. 2004 - 21:10)

A kdo je teda dobrej v Gyncentru, když už se tu před ním varuje?

Terka (Pá, 1. 10. 2004 - 21:10)

O gynekoložce MUDr.Šklíbové jsem taky už slyšela.Její krédo: císař za každou cenu, vždy a všude!

Renka (Pá, 24. 9. 2004 - 12:09)

Gyncentrum je v pohodě, jsou tam určitě odborníci, ale paní doktorka Tichá rozhodně v pohodě není!!!

Pája (Pá, 24. 9. 2004 - 08:09)

Vyhněte se Dr.Figurovi-ženský lékař.Dělal mi císařský řez-už nemůžu mít děti,po jeho odborném vyčištění.Kamarádce prozměnu při normálním porodě zanechal tampóny v děloze a v pohodě propustil domů.

Tara (Čt, 23. 9. 2004 - 22:09)

Jo, ten Vrbický už těch liposukcí zkurvil dost...

an (Út, 21. 9. 2004 - 12:09)

já myslela, že Gyncentrum je OK. ????

Sarka (St, 8. 9. 2004 - 16:09)

Ahoj, má někdo zkušenost s gynekologii na Praze 1?: http://www.gynaecology.cz/czech/

KatkaK (Út, 7. 9. 2004 - 13:09)

a take se vyhnout neurologii v Brne na Zahradnikove...jinak - nesouhlasim s nazorem, ze vsichni lekari jsou spatni, kdyz se mi nekde neco nelibi - jako treba na vyse zminene neuro, tak jsu proste jinam.ja si na lekare, kt. navsevuji nemuzu stezovat!!!

Renka (So, 4. 9. 2004 - 17:09)

Dost špatný zkušenosti mám s psychologem PhDr. POHLEM (poliklinika na Rajské zahradě). Jde mu jen o co nejvíc "klientů" a tím pádem o zisk. A nejhorší doktorku, co jsem zažila, tak to je gynekoložka MuDr. TICHÁ z Gyncentra na Hloubětíně. Fakt hrůza. Jo a v Olomouci tam je nějakej urolog s maďarským jménem a ten je taky blbej.

dědek (So, 4. 9. 2004 - 13:09)

Rozhodně se vyhnout Neurologické klinice U Svaté Anny na Pekařské. Pohrdá jimi i odborná lékařská veřejnost. Kdo něco uměl šel na soukromo a zůstaly jen staré lemry, které mladé nic nemůžou naučit.

Veronika (Pá, 3. 9. 2004 - 23:09)

MUDr.Šklíbové z Letňan.

poškozená (So, 7. 8. 2004 - 22:08)

Zubařce Matějové z Milevska.Nic neumí a ještě chlastá!!!!!

mm (So, 7. 8. 2004 - 19:08)

Vyhnete se MUDr. Vrbickemu v Praze na Roztylech pokud chcete liposukci. Neumi to, nema dobre naradi, ty propadle diry se uz nedaji napravit.

k. (St, 4. 8. 2004 - 08:08)

Dr.Romanu Červinkovi, gynekolog v UH, jeho přístup je velmi hezký, jeho odbornost děsivá!!!!!!!!!!

Pavla (St, 28. 7. 2004 - 22:07)

Nechte toho, a Ty, Lenko se podívej do jiných rubrik.

Reklama

Přidat komentář