Reklama

masturbace ve škole

Zuzana (Čt, 24. 5. 2012 - 12:05)

tak co hodinky v kalhotkach...Milý Jendo, byly tam úžasné, když člověk přijde jak na to. Ale se zajížděním je na tom mrkvička o poznání lepší a tubička nejlepší, je hladká, ale všechno má něco do sebe .-)

jenda (St, 23. 5. 2012 - 15:05)

Učím krátce a prohrála...tak co hodinky v kalhotkach Zuzko?

Zuzana (Pá, 20. 4. 2012 - 09:04)

Učím krátce a prohrála jsem sázku s přáteli. Odučila jsem tak hodinu češtiny s mobilem v poprsí a mrkvičkou v dírce a podmínkou bylo mít minisukni a vyzývavou halenku. Nebylo ale nic vidět, teda doufám a navíc psali test. Raději jsem seděla a mobil nevibroval, i tak to bylo velmi zajímavé, když se nahoře hnul a dole krásně zajížděla. Při hodině už nikdy více, ale ve sborovně tam teď mívám malou hladkou tubičku od krému a sedím na míči, takže pohádka, když opakovaně zajíždí. Jedna žákyně tu psala o hodinkách, je to nezvyklé, ale zkusím si za chvíli dát svoje menší kovové, oválné s ručičkama do kalhotek.

Doktor (St, 28. 3. 2012 - 14:03)

Hanka napsala: "Když sedím ve škole a není zajímavý výklad, skoro stále musím myslet na sex. Jsem nervózní a nemohu se soustředit, pokud se neudělám.Proto sedávám většinou vzadu, abych si mohla strkat prsty pod kalhotky a masírovat poštěváka."

Milá Hanko, tady už pomůže jedině obřízka.

Anonym (St, 28. 3. 2012 - 12:03)

Když sedím ve škole a...Ježišmarjá, baby nadržený! A nám pořád vyčítaj, že na nic jinýho nemyslíme. Já masturbuju tak 3 - 4krát denně (ráno a po škole) a stačí mi to.

Anonym (Út, 6. 3. 2012 - 09:03)

Nevim zda to sem patří ale moje milenka masturbuje ve škole když já sem v práci a smskujem si a děláme se navzájem

Bina (Po, 5. 3. 2012 - 16:03)

S kamoškou nemáme na opravdové venušiny kuličky a tak jsme si je udělaly z kindervajíček sami. Stačí na konci propíchnout dírku na smyčku ze šňůrky a vložit velkou ložiskovou kuličku. O přestávce si je strčíme do pipiny a lítáme po schodech. V autobuse si sedáme na zadní sedadlo, kde to nejvíc hází. Je to super.

Jindra komíník (Ne, 29. 1. 2012 - 16:01)

Já jsem nyní na učňáku, jsme tam samí komíníci. Musím říct, že hodně často pod lavicí masturbuji. Ale ta lavice mi v tom dost vadí. Nejhorší však je, když mě v tom nejlepším vyvolá náš třídní a řekne, abych se postavil a šel k tabuli na vyzkoušení. To fakt tedy miluji :-|

Nikola (Ne, 29. 1. 2012 - 15:01)

Já jednou měla takovou nouzi že jsem si tam strčila kratší mrkev kterou jsem dostala k svačině a když jsem se pohla na židli krásně mi zajížděla a vyjížděla .

Bára (St, 18. 1. 2012 - 12:01)

Ve škole si to dělám taky,...Pavlo, já taky tisknu k sobě stehna a potom o přestávku běžím na záchod. U lékaře bych se bála bacilů a na veřejnosti zase toho, že mě lidi uvidí s prstama kdesi :-) Proto si někdy strčím hodinky do kalhotek nebo do podprsenky podle cyklu, většinou ve škole a při nákupech. Můžu jít kudy chci, cítím je a nikdo nic nevidí. Dodělám se na záchodkách nebo doma.

martin (So, 7. 1. 2012 - 21:01)

Jestli chce někdo sex je mi...Ten sex platí pořád?

Jirka (Út, 3. 1. 2012 - 14:01)

Máme stejné jméno a celej...No ani ne, honím pořád, jenom mi v tom pomáhá mladá. Jsem na VŠ a ve škole nehoním, pokud to není domluvené s mladou. Párkrát jsem jí takhle zavolal, že něco potřebuju a pak jsem ji za ruku odvedl na záchod a pak jí navedl ruku do kalhot na klacek. Já jí dal taky ruku do kalhot a za několik minut bylo hotovo. Podruhé jsem věděl, že má sukni a tak si stoupla na záchod a já ji vestoje lízal a pomáhal jsem si prsty. V obou případech z toho byla večer zcela neodkladná a akutní mrdanice. Ale jinak honím pořád každé ráno a večer i po sexu.

Jirka (Út, 3. 1. 2012 - 13:01)

Já prohonil celý gympl, byl...Máme stejné jméno a celej gympl jsem taky prohonil, co dneska už tě to opustilo?

Ivona (Ne, 1. 1. 2012 - 17:01)

Strašně ráda si prstuji při hodině. Sedím před katedrou, kde je proto nejlepší místo. Profesor vykládá látku, dívám se upřeně na něj, aniž tuší, kde mám prstíky a myslí si,jak jsem pozorná studentka. Já zatím z jeho výkladu nevím vůbec nic.

Jirka (Ne, 1. 1. 2012 - 14:01)

Já prohonil celý gympl, byl plný pěkných holek a každou chvíli mě stál, takže prácička rukou o přestávce byla mnohdy úleva a vysvobození.

Kikina (Pá, 4. 11. 2011 - 15:11)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001573939234&sk=photos chci brutální tvrdej sex chci to strčit do kam budeš chtít ty.Jsem z ústeckého kraje kdo má zájem tak si mě musíte dát do přátel nazdárek hošánci.

Jenda (Čt, 20. 10. 2011 - 20:10)

Nojo, vidis, toho sem si nevsiml ... :o)) tak tam jdu neco napsat :D ... a lidi, honte!

. (Čt, 20. 10. 2011 - 17:10)

Tak o honění v práci je tady speciální vlákno.
Tak se nestyď a něco nám o sobě do něho napiš. :-)

Jenda (Čt, 20. 10. 2011 - 17:10)

Tady to je super tema! Skoda jen ze:
a) spousta lidi tu keca nesmysli ktere nemaji s timto tematem nic spolecneho
b) toto neni seznamka - nechapu proc sou tady prispevky na to aby nekdo nekomu napsal
c) Masturbace je masturbace a delat to kazdy - nechapu proc tu nejaky ubozaci pisou ze si chtej zap...

No nic, musel sem to napsat :o) A ted k tematu. Je super, ze i holky sou takhle nadrzeny a nestydaty a delaji si to ve skole :) Co si vzpominam, a uz je to nejaky patek, tak sem si ho parkrat taky mackal ale nikdy se ve skole neudelal. Obcas to na me prijde v praci - to ale nedelam pod stolem ale radeji jdu na zachody a tam si to udelam. Urcite se pak daleko lepe soustredi na praci - ve skole to musi byt stejny ... a navic to vzruso ze nekdo muze videt co ze to tam clovek dela :o)) Jen tak dal a piste jak/kde si to delate - je to super tema!!!!

rád pomůžu (Čt, 20. 10. 2011 - 07:10)

pokud má někdo chut tak at pisne rád dám sve pero kamkoli budeš chtít.Byt i auto mám tak není problém.Když tak písni [email protected] a domluvíme se

Reklama

Přidat komentář