Reklama

Amputace

Luban (Pá, 19. 6. 2009 - 09:06)

Alča je asi někde pryč,že moc nepíše.Miri jaktože si přišla o nějaké prsty?

Miri (Čt, 18. 6. 2009 - 22:06)

Nejsem už zrovna mladice.A jsem také úplně obyčejná žena.Ráda si budu tady s váma psát.Příjemný večer.

Luban (Čt, 18. 6. 2009 - 22:06)

Miri,já si myslím že na tom nejsi tak nejhůř,jinak já sem úplně obyčejnej člověk,kolik ti je let?

Miri (Čt, 18. 6. 2009 - 21:06)

Ahojky,jsem moc ráda,že mám možnost si s váma psát.Ptáš se jak jsem na tom.Dalo by se říci,že dobře.Asi jsi četl,jak dalece jsem amputářka.Chybí mi některé prsty jak na rukou,tak i na nohou,ale vůbec mi to nebrání v práci.Zabývám se účetníctvím,takže PC je můj kamarád.Ale nejen z práce je člověk živ.Nechci si tady ztěžovat,vím,jak důležité je zdraví,ale kde není láska,tak tam je občas smutno.Napiš něco bližšího o sobě.Pročítala jsem tady některé příspěvky,nevěděla jsem totiž,že něco takového tady vůbec existuje,ale z některých mi bylo smutno.Přeji krásný večer.Miri.

Luban (Čt, 18. 6. 2009 - 16:06)

Ahoj Mirko,no s Alčou si tady občas píšem jak se vede atd. Co ty,jak si na tom?

Mirka (St, 17. 6. 2009 - 18:06)

Ahojky,neva,že tady píší?Nevím kdo je Luban,ale asi Alenko tvůj kamarád.Já jsem dneska byla v kině,dávali film Edit Piaf.Bylo to moc pěkné,ale také moc smutné.Konec filmu jsem proplakala.Padlo tam více krát slovo láska.Přeji vám pěkné dny plné sluníčka.Pá.

Luban (St, 17. 6. 2009 - 13:06)

Alenko dovča zřejmě nebude chci nové auto tak veškeré úspory padnou na něj,co budeš dělat za práci?

Alena (St, 17. 6. 2009 - 13:06)

Čo plánuješ na leto, nejaká dovolenka, Mi nejdeme nikam keďže nastupujem do práce tak mi dovolenku nedajú, no ale čo už

Luban (St, 17. 6. 2009 - 13:06)

tady to taky docela jde

Alena (St, 17. 6. 2009 - 12:06)

Hej Mirka píše od včera, ide to v pohode

Luban (St, 17. 6. 2009 - 12:06)

Ahoj Alčo,koukám že je tady novej člen.Jak to jde dneska?

Alena (St, 17. 6. 2009 - 10:06)

Ahoj Mirka, ako sa máš

Mirka (Út, 16. 6. 2009 - 17:06)

Tak to ti moc přeji.Láska je v životě moc důležitá.Já stále doufám,že i na mně se jednou usměje štěstí v podobě lásky.Ale lásky,která bude mít pro mně pochopení a bude stát po mém boku.Já jsem loni zažila krásný vztah,ale bohužel ho musím ukončit.Nebudu se tady rozepisovat proč.Tak se měj a jak budeš mít chvilku,tak zase napiš.Pá.

Alena (Út, 16. 6. 2009 - 16:06)

Já mam amputovanu ruku v predlaktí, nehoda. Já sam na tom lepšie já som tú lásku už našla a zatia? som šťastná.

Mirka (Út, 16. 6. 2009 - 16:06)

Ahoj Ali,doufám,že tě takto mohu oslovovat a tykat ti.Jsem ráda,že jsem i když až dnes objevila tolik lidí,kteří mají něco amputováno.Vždy jsem si přála být mezi těmito lidma,protože vím,že mají dušičku na pravém místě,i když možná všichni také né.Ale jedno vím jistě ,ale to říkám jen ze své zkušenosti,že když je někdo postižený,tak to nemá v životě tak lehké jako zdravý.Já jsem na tom možná ještě hůř.protože hledám stále velkou lásku,která by měla pro mně pochopení a mohla bych s ní prožívat krásné dny.I když jsem postižená,jsem soběstačná.Amputaci mám poznamenáné ruce i nohy a to tak,že nemám všechny prsty,ale i těmito rukama umím pohladit.Je ovšem důležité,jak umí člověk pohladit slovně.Napiš mi také něco o sobě bližšího.Přeji krásné dny.Miri.

Alena (Út, 16. 6. 2009 - 15:06)

Ahoj Mirunka vitaj medzi nami. Čo máš amputované a ako sa ti to stalo?

Alena (Út, 16. 6. 2009 - 15:06)

Ahoj Mirunka
Vitaj medzi nami. Čo máš amputované, ako sa ti to stalo?

Alena (Út, 16. 6. 2009 - 15:06)

Ahoj Mirunka, čo máš amputované, ako sa ti to stalo?

Mirunka (Út, 16. 6. 2009 - 15:06)

Paní Mirko,nestačím se divit.Objevila jsem tyto stránky až dneska tj.16.6.09,pročítám si je se zaujetím,ale pochybuji o vaší inteligenci.Vzdělaný člověk se takto určitě nevyjadřuje jako vy.Možná si to nepřečtete,třeba už tady ani nepíšete,ale stydím se za to ,že máte takové jméno jako já.Mirka

Mirunka (Út, 16. 6. 2009 - 15:06)

Náhodou jsme dneska objevila vaš názor a moc mně mrzí,že jste moje jmenovkyně.Je hnusné co tam píšete.Když už máte jiný názor,tak ho aspoň sdělte slušným způsobem.Já jsem také amputářka a nejsem už žádná mladice a vím a chápu všechny lidi,kteří tady píši.Hledám velkou lásku,už jsem ji měla,ale bohužel bylo to vše jinak,než jak já jsem si to představovala.Neodsuzujte tyto lidi.I oni mají právo na lásku.Mirka.

Reklama

Přidat komentář