Reklama

Sex a pervitin

Tom (Út, 13. 3. 2018 - 21:03)

S takovejma fetkama nikdo příčetný nebude déle než pět minut. Jak se přehoupne přes fázi požitku do abstáků, tak vidí pavoky a hady, jak lezou ze zdi a protože dá každému, kdo jí dá fet, tak je brzo nakažená. Léčit se nepůjde, protože by jí odřízli od drog, tak to má neradostné konce, protože musí dělat stále věčí prasárny a nechuťárny, aby měla alespoň na toulen a je to konečná.

luci (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

to sním bude trávit čas...Je vycvičená jako pejsek,který za pamlsek dělá úkony,které cvičitel požaduje.Ona když bude na pána "hodná",dostane svůj "pamlsek" a ona musela být "hodná" na kterého jí ukázal.

igor (Ne, 11. 3. 2018 - 16:03)

Pěkná byla,ale fetka.Návyk...to sním bude trávit čas jak on dlouho dube chtít a ona se sním naučí spávat automaticky i když ji to dá

igor (Ne, 11. 3. 2018 - 16:03)

Pěkná byla,ale fetka.Návyk...to sním bude trávit čas jak on dlouho dube chtít

luci (Ne, 11. 3. 2018 - 15:03)

byla pěkná tvá...Pěkná byla,ale fetka.Návyk jí vypěstoval ten její přítel,prodával ji a aby byla "rozumná", dával jí nějaká svinstva.Zatím se léčí,ale jestli to vydrží,je otázkou?

igor (Ne, 11. 3. 2018 - 15:03)

Ano,měla jsem závislou...byla pěkná tvá spolubydlící

igor (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

trápím se kvůli bývalé holce

luci (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

ti s tím máš zkušenost Ano,měla jsem závislou spolubydlící.

igor (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

Spolehni se totálně...ti s tím máš zkušenost

luci (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

to chceš říct že jí bude...Spolehni se totálně závislý udělají cokoliv,aby svou vytouženou dávku dostali.V těchto případech padají zábrany.A to jestli se jí dotyčný hnusí,není vůbec důležité a nepotřebuje ani postel.Podrží kdekoliv jak už jsem psala.

igor (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

Pokud to není jen...to chceš říct že jí bude jedno co v posteli udělá i když se jí hnusí a třeba bude mít své dny ona se s ním vyspí jen aby jí to dal

luci (So, 10. 3. 2018 - 23:03)

co myslíte vleze s ním do...Pokud to není jen příležitostná,ale permanentní fetka a má absťák,tak se spolehni.Viděla jsem jak jeden seděl na míse,ona mu kouřila a druhý ji nabíjel zezadu.A to za jednu dávku.

igor (So, 10. 3. 2018 - 20:03)

co myslíte vleze s ním do postele udělá co ji řekne jestli to už neudělala bude mu po vůli jen aby ji ten perník dal děkuji za odpověd

Dinny (Pá, 9. 3. 2018 - 01:03)

Přesstaňte to svinstvo...Každý má přece pro to své přesvědčení právě jen ty své argumenty. Čtěte, naslouchejte ale vždy s odstupem. Ve vašem případě to bude vždy zcela jiná situace, pocit a stav než v té v které byli zrovna všichni ti co vám tu teď něco vypráví.

S (Út, 6. 3. 2018 - 19:03)

Přesstaňte to svinstvo glorifikovat. A dealerům, kteří tvrdí, jak je to skvělé to nezerte.

igor (Ne, 4. 3. 2018 - 18:03)

nechá si vše líbit nebo odejde

igor (Ne, 4. 3. 2018 - 16:03)

ahoj chci se zeptat když má fetačka absták až se třepe a dealer ji nedá na výběr jen za sex ona zapomene na rodinu a manžela 12 letý vztah a vleze sním do postele bude mu po vůli ?

Johnny (So, 23. 1. 2021 - 02:01)

Jo já sem takhle dával kundam tu do pití hromadu, tu do žíly hromadu..a udělali všechno

Petra (Pá, 17. 2. 2017 - 21:02)

Měla jsem jedno těhotenství, a dítě se narodilo s abstinenčním příznakem, hned ho dali na substituční léčbu, fetuju dál.

Jitka (Pá, 17. 2. 2017 - 17:02)

Přenos drogy se dělá...Chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenost s milostným vypíjením v kombinaci s drogou. Vypíjení praktikujeme asi tři roky a stavy euforie, extáze a zamilování jsou tak silné, že si tam drogy ani neumím představit, ani mě to nenapadlo. Dokonce jsem i přestala hulit, protože to prostě nepotřebuju.

Reklama

Přidat komentář