Reklama

Sex a pervitin

luděk (Po, 15. 8. 2016 - 17:08)

prosím odpoví mi nějaká holka děkuji

luděk (So, 13. 8. 2016 - 12:08)

Skoro denně držím komukoli...manželka má peníze ale její díler jí nechal už asi tak 20 až 25 dní na suchu ona se mu prý strašně líbí prý řekl že by jí nejrači opíchál tak mam strach že když se jí ozve že ona za ním půjde a v klidu s ním vleze do postele když jí nedá na výběr jenom sex a tak ona mu podrží jen aby jí ten perník dal a nešla tam zbitečně nebo je těch skoro 30 dní dost dlouho aby se usmála a odešla domů beztoho perníku

pp (Pá, 12. 8. 2016 - 16:08)

prosím odpovíš je těch 25...Skoro denně držím komukoli abych na to svinsto vyďála,je to na mašli ,manžel o tom neví ale asi na to příjde ,to se nedá vydržet.

luděk (Čt, 11. 8. 2016 - 16:08)

prosím odpovíš je těch 25 až 30 dní pro fetačku dost dlouho aby nepodvedla manžela nebo ho pro ten perník v klidu podvede a nechá se opíchat tím kdo jí dává ten perník jen aby jí ho už dal a nešla tam zbytečně

luděk (Út, 9. 8. 2016 - 20:08)

Je těch 20 nebo 25 dní bez perníku dost dlouhá abstinence aby ta fetačka nepodvedla manžela nebo když před ní dá někdo ten perník tak morální zábrany jdou stranou a stydlivá fetačka se v klidu nechá osouložit jen aby jí ten perník dal a nešla tam zbytečně

Zuza (Út, 9. 8. 2016 - 19:08)

Tak holt musí nakoupit kilo perníku a dávat to svý starý, když na něj bude hodná a dobře mu to udělá. A pak bude sám koukat, co za pár gramů udělá za perverzárny.

luděk (Út, 9. 8. 2016 - 18:08)

odpovíš mi to když dodavatel nechá opravdu stydlivou fetačku co doma dovolí manželovi sotva klasický sex třeba těch 20 dní na suchu tak ona opravdu kývne na sex ona se sama vysleče a nechá si od něho vylízat a ona ho vykouří nechá si udělat jakýkoliv sex jen aby jí ten perník dal jen aby tam nešla zbytečně

luděk (So, 6. 8. 2016 - 22:08)

Ta má tolik sexu že se ti o...A co si mam myslet o tom co tu píše ta ponížená o tom klukovi že od ní nechtěl peníze ale zrovna jí vyšukal to jako takto jich má víc jen na sex

ponížená (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

Ta má tolik sexu že se ti o...Já beru perníček asi rok znám jen jednoho kluka co mi ho shání on mi vždy říkal že jsem krásná ženská pokaždé kdy mi dával ten perníček pak mě nechal schválně asi 20 dní na suchu sám mi zavolal že to má jestli chci že se mám stavit u něj doma když sem přišla tak mi ho ukázal a řekl si krásná dám ti ho jenom za sex chvíli sem ho přemlouvala že to nechci že mám peníze ale on nepolevil jen ze sex tak sem kývla první se se mnou chvíli hrál strkal mi tam prsty než mi dovolil si dát perníček pak mě hned připnul pouty 1 ruku k posteli já ho pak prosila aby přestal že nejsem kurva ale on mě začal šoustat ještě víc řekl mi že si to užije a nebude se o mě dělit s kamarády když sem si to vzala že mám být hodná byl to opravdu zasloužený perníček a příště vím co mě nejspíš čeká

ponížená (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

Ta má tolik sexu že se ti o...Já beru perníček asi rok znám jen jednoho kluka co mi ho shání on mi vždy říkal že jsem krásná ženská pokaždé kdy mi dával ten perníček pak mě nechal schválně asi 20 dní na suchu sám mi zavolal že to má jestli chci že se mám stavit u něj doma když sem přišla tak mi ho ukázal a řekl si krásná dám ti ho jenom za sex chvíli sem ho přemlouvala že to nechci že mám peníze ale on nepolevil jen ze sex tak sem kývla první se se mnou chvíli hrál strkal mi tam prsty než mi dovolil si dát perníček pak mě hned připnul pouty 1 ruku k posteli já ho pak prosila aby přestal že nejsem kurva ale on mě začal šoustat ještě víc řekl mi že si to užije a nebude se o mě dělit s kamarády když sem si to vzala že mám být hodná byl to opravdu zasloužený perníček a příště vím co mě nejspíš čeká

DDT (Út, 2. 8. 2016 - 23:08)

Ty vole to je dílo toto.Každý delá jak umí,nicméně každý to vnímá jinak třeba to dopadne tak že to bude dojeb

rozchechtaná (Út, 2. 8. 2016 - 23:08)

nemůžu se hrát na...Ta má tolik sexu že se ti o tom ani nezdálo ,jenom to není s tebou.Jinak než sexem si na perník nedokáže vydělat.A ty jseš ten trouba co hlídá děti, a nedokáže si zajistit ani hlídání.

luděk (Út, 2. 8. 2016 - 06:08)

Luďku a proč se na to...a co mam teda dělat ona mi řekla že není žádná kurva prý co si o ní myslím že by to neudělala

luděk (Út, 2. 8. 2016 - 06:08)

nemůžu se hrát na detektiva musím hlídat děti.Prosím tě ona na sebe neneechá pomali ani sáhnout nějak nemusí sex tak ten perník dostane před sexem nebo až mu splní všechny přání v posteli až za odměnu po až potom co jí ošuká

rozchechtaná (Po, 1. 8. 2016 - 22:08)

a to jí dá ten perník jako...Luďku a proč se na to nejdeš sám podívat,a ještě si zahraješ na detektiva.

Jitka (Po, 1. 8. 2016 - 20:08)

jitko totiž Luďku ty ses...a to jí dá ten perník jako před sexem aby byla povolnější nebo až potom co jí vošoustá aby mu splnila jaké koly přání v posteli orál atd.A ten perník jí dá až za odměnu až po sexu?

rozchechtaná (Po, 1. 8. 2016 - 00:08)

Já sama nemám takové...jitko totiž Luďku ty ses nám rozdvojil aby se někdo přidal se souhlasným názorem.To je smutný.
Už jsem to psala ,dcera kamarádky šoustá za perník a její manžel a děti to ani nevědí.

rozchechtaná (Po, 1. 8. 2016 - 00:08)

A co když ta má...Tome totiž Luďku jestli má siny s měkkým i tak to je tragedie.
Neboj se je to kurva a dá každýmu, a na tebe sere stačí že hlídáš děti a ona má fet.Jak myslíš že si na fet vydělává ?To jako že po večerech chodí mýt nádobí.Ty jseš vlastně neskutečnej trouba ,a jako prémii chytneš od tý tvojí fetky žloutenku nebo kapavku.

Jitka (Pá, 29. 7. 2016 - 21:07)

A co když ta má...Já sama nemám takové zkušenosti s perníkem ale já si myslím že ta holka odejde pryč nenechá se vydírat tím perníkem nebude mu po vůli dealer ji do postele nedostane i když bude mýt pořádný apsták není kurva ona se sním nevyspí nenechá se ošukat cizím chlapem ani vylízat ona zůstane oblečená a odejde pryč

tom (Pá, 29. 7. 2016 - 20:07)

A co když ta má spořádaný život práci rodinu 2 siny manžela nikdy v životě ho nepodvedla.Tak s tím dealerem se přeci nevyspí i když jí nechá třeba 14 dní na suchu a řekne jí že ten perník dostane až po pořádnem sexu tak aby se teda snažila jinak nic nedostane tak co ta feťačka udělá ona snad odejde a řekne mu třeba že není žádná kurva přeci k vůli pervitinu nepodvede manžela když to neudělala do posud nezkazí si k vůli tomu snad to manželství má snad vůli a morální zábrany

Reklama

Přidat komentář