Reklama

Sex a pervitin

Martinka 22 (St, 22. 6. 2016 - 00:06)

Ahoj
Nevím jak bych měla...Posílám zde jen svůj email, ohledně disrkétnosti [email protected]

Martinka 22 (E (St, 22. 6. 2016 - 00:06)

Ahoj
Nevím jak bych měla začít s mém problémem ohledně pervitinu, ale bude si nejlepší od začátku a jenom upřímně.

Je mi 22 let a už to bude skoro rok co si dávám občas do nosu to svinstvo na kterém jsem se stala závislým, při mém koníčku a to je focení. Focení je moje vášen a po incidentu který se mi stal dost nechvalné uvolnění v sexu,který není takový jaký jsem vždy chtěla a měla na něj takový pohled.
S focením jsem začala už před přítelem se kterým jsem 3 roky, a fotila jsem i při něm a i nyní i když dostalo takové obrátky. Není žárlivý typ, ale chce mi jasno a přehled ohledně fotek a co se má fotit. Následně rád pochválí fotky a je za ně i rád. A teď k části při které jsem poprvé okusila Pervitin. Měla jsem domluvené focení ohledně spodního prádla, a různých věcí na glamour styl u jednoho seriozního fotografa , který fotí už delší dobu a má menší ateliér u sebe doma. Byl starší kolem 40 let, a nebyl žádný na první pohled krasavec, ale měl v sobě to čemu říká jistota a žádná přetvářka.Ohledně fotografů na věk jejich a vzhledy jsem fotila bez pomyšlení na jiné věci a brala to vážně profesionálně. Fotily jsme něco málo na mě skrze oblečení, a když jsme po té vybírali spodní prádlo které jsem si vzala víc sebou, tak se mi zeptal jestli jsem dost uvolněná na focení trošku odvážnějších fotek a jestli mám zájem si zkusit třeba nějaké průhledné spodní prádlo, které tam měl s focení jiných dívek a převýžážně spodní díl toho vážně moc nezakrýva.Řekla jsem že mám trošku nervozitu ale je to vpohodě, a nabídl mi jeden prášek po kterém když si dám do nosu i když je dost hořký a nechutný tak po jeho nasátí do nusu celého se uvolním tak že budu sebevědomá, sebejistá, a nebudu mít vůbec žádný stud a že to běžně použivají modelky na focení takového stylu a i aktů akorát se o tom nezminují. Po nasypání na display mobilu co mi nasypal, jsem váhala chviličku a i po menší debatě ohledně působení a nějakých vedlejších učinků mi prostě to nedalo to vyzkoušet a dát si teda trošku. První nasátí bylo vážně něco až se mi z toho zamotala hlava hned, a vyhrkli slzy do očí. Něco málo ještě na to zbylo a to řekl že nemusím jestli nechci a dal si on.Musela jsem hnedka se něčeho napít a následující samotné stýkání z krku do pusy mi pomohla žvýkačka kterou mi nabídl. Následujícíh 15 - 20 min co jmse fotily spodní prádlo jsem nechápavě poslouchala každý nápad, polohu,co chtěl fotit. Až jsem měla zvláštní chutě a i tajné přání ať si řekne něco i na čem jsme nebyli domluveni, a také že to přišlo. Ukázal mi pár foteček v podvzkách a řekl že je škoda je nevyužít a nenafotit v nich něco provokativního a lechtivého v sexy polohách. Focení se dostalo až na takovou uroven že jsem se po jeho až vulgárním vyjadřování k focení celá svlékla a musela se před ním ukazovat jak mě viděl do té doby jen přítel, až násladně jsem se sama od sebe začala hladit. Teplota která ve mě stoupala a zrychlující tep a zvláštní chutě k exebiniocismu a ukazování se mu do objektivu a zároven výpomoc jeho slovníku na mě a ne zrovna k tématu mě vyhecovala že jsem začala masturbovat, po chvíli sténání do stěn jeho bytu mě následně začal fotit blíže až odložil foták a samy víte jak to dopadlo. Nebudu nic přibarvovat, ale s 2 hodinového plánovaného focení bylo 1 a půl hodinové focení a 7 hodin neuvěřitelných prasečinek a sexu tvrdého s pauzami ve vaně a různě na bytu na který se jen tak nedalo zapomenout. Po tom všem, mě odvezl domů a následně jsem musela na to vše myslet až jsem také nespala a nejedla celou noc. Další den bylo jenom psaní o té věci a dni takovém, že to není možné vše, a že se těším na další focení.Držela jsem s panem nejmenovaným starším fotografem měsic a půl milenecký vztah, až do té doby než naše sexuální chutě až perverznosti došli do takové sféry ohledně jeho kamaráda se kterém proběhla trojka a tam dělali semnou už věci které se mi moc nelíbili, a ukončila sem to s ním. Po 2 měsících co jsem poprvé přijala nabídku na focení od jiného fotografa, jsem měla chuť si tuhle věc vzít i na jiné focení s někým jiným, abych něměla žádné zábrany, a nafotila něco co bude vážně mít šmrnc a erotiku lehkou se smyslem. Co myslíte že se nestalo, opět jsem byla taková jak poprvé s nesmělým, a musela jsem se opět více ukazovat a měla v hlavě jen to že bude mít stejný konec, a bylo. Takových focení už proběhlo celkem tak 10 a přítel už si myslí sám o mě ohledně focení že nebudu za takového andílka za kterého mě má.A není už tak jednoduché ohledně výmluv a doba focení na které ráda jezdím. Piko jsem na začátku scháněla od fotografa, ale teď už mám jednoho přímo od zdroje, a po několika už zkoušení se na to uplně vykašlat i po sexu s tím s přítelem, které nestojí vůbec za nic, Ta touha a chuť exebinicismu a vášně s cizím něco nafotit a podle chuti a sympatii mít vždy vyhraje Chtěla bych se zeptat jestli je něco co by mi mohlo na tuhle věc uplně změnit pohled a nebo znechutit, předávkování se třeba, kdy už bych si nebyla ochotna toho se už vzdát a žít uplně normální život jako dřívec. A nemusela kvůli tomu už ohledně přítele dělat ze sebe modelku a jak mě to naplnuje a dělá mi to cestu modelky,za zády štastně zanukivanou a věrnou přitom naopak, a také už jen kvůli tomu focení na které si to dávám pokaždé , a pokaždé se těším už jen na samotné nápady fotografa co máme fotit a jaké budou prostory a místa.

jasmin (Po, 20. 6. 2016 - 00:06)

Já jsem máma žíji na...a žalovali ste se nekomu,sverili?

Dáša (Út, 14. 6. 2016 - 08:06)

nevím proč by se nemohla...Doma s volem nepíchá, on na jen zbožně kouká a vaří jí slepičí vývar a svíčkovou omáčku, aby se hezky napapala.

H (Ne, 12. 6. 2016 - 15:06)

Milá Lucko,ono kdyby to...Ono je trošku problém, že každý má s drogama jiné zážitky a problémy.
Vy jste si to vařili sami a asi jste měli jiný materiál, než ségra, která se zbláznila do dýlera, žila s ní rok a nakonec skončila asi na pěti různých léčeních s invalidním důchodem třetího stupně kvůli poškozenému mozku. Několikrát jsme jí tahali z různých bordelů, kam jí sfetovanou její miláček přivedl, aby si prý alespoň na drogy vydělala.
To když zažíváš, tak by si dýlery střílel.
A policajti ho nechávaj být, protože je i jejich práskač, jak nám vyšetřovatel řekl, když jsme se divili, proč ho nezavřou a takovýhohle hajzla nechají kazit další a další životy mladých a naivních, kteří ji to že je to úžasné sežerou.
Sestra začala s pocitem, že je to něco úžasného a brala to takhle pár měsíců a pak viděla strašné hrůzy a měla strašné abstáky a brala to kvůli tomu, aby ty strašné stavy alespoň na chvíli přestaly, to alespoň říká, když se nám podaří aby mluvila.

13 let čistý (So, 11. 6. 2016 - 10:06)

to snad nemyslíš vážně...nevím proč by se nemohla nechat ošukat psem když doma píchá s volem

13 let čistý (So, 11. 6. 2016 - 10:06)

Lidi, nežerte to těm...Milá Lucko,ono kdyby to nebylo tak užasné jak ty píšeš tak teda nevím proč jsem to tak dlouho bral a semnou kupa lidí.Hmmm asi to byl podle tebe nějaký masochizmus-je to hnusné ale jedu dál.Problém s tímhle svinstvem je ten že ze začátku to opravdu užasné je ale pak se to změní v noční můru.Jestli ty jsi měla problém sehnat kvalitní drogy tak jsi měla smůlu-no spíš štěstí.No možná už je jiná doba.Já když jsem fetil tak jsem si u dýlera koupil snad jednou nebo dvakrát.My vařiči jsme se znali mezi sebou a tak mezi náma koloval matroš jaký se mezi lidi ani nedostal.Ale takovéhle kecy že to nic ůžasného není a nebo že si zahulíte trávu a budete závislí jsou hodně nebezpečné pro lidi kteří uvažujou že by to zkusili.Protože když to zkusí a zjisí že to byly kecy tak nebudou věřit ani tomu ostatnímu co se tady napsalo.Lidi by měli přesně vědět jak to funguje a co to s tebou dělá a kolik za to zplatíš - a tím nemyslím peníze.Já jsem si kvůli jednoho roku co byl opravdu super zničil dalších pět.A každý si může sám svým rozumem zhodnotit jestli to stálo za to.

luděk (Út, 7. 6. 2016 - 06:06)

Třeba nešuká s chlapama...to snad nemyslíš vážně že by se mohla nechat ošukat psem jen pro ten perník to snad ne

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 11:10)

Hele sorry chlape ale buď jsi zaseknutá gramofonova deska,nebo jsi ma.or!Prostě fetka mr.á za fet.Jednoduchý.Tečka

Blanka Smutná (Po, 6. 6. 2016 - 23:06)

stale tomu nemůžu uvěřitTřeba nešuká s chlapama ,ale se psem.Za to se prý víc platí ,a Holanďani to prej sháněj, tak za to třeba dostane větší dávku.
Navíc to nemusíš brát jako nevěru když to není s chlapem ,Třeba dostaneš kopii zdarma. Jo a jak se začne drbat tak chytla od psa blechy ,ale zase lepší jak filcky.
:-D

:o (Po, 6. 6. 2016 - 21:06)

No,jestli jsi z toho,co ti zde vsichni jen potvrzuji,nejak sokovany,ci dokonce traumatizovany,tak bych ti opravdu poradil rict si pani doktorce (obvod'ac'ce) o nejake zklidnujjci prasky,pripadne objednat se k p.Psychiatrovi na par sezeni.Myslim to vazne a v dobrem,protoze vim,ze lidi o kterych se zde bavime,tuhle "schopnost" nicit dusevno vsem ve svem okoli,proste maji..
Potreboval by jsi tu svoji zenu-uzivatelku dostat do nejakeho lecebneho zarizeni,jinak zlepseni jejiho dusevna a ani vaseho vztahu necekej!Ale jestli o podpurnou lecbu nestoji,pak s tim nic nenadelas,do lecby nikoho nelze nutit..

luděk (Po, 6. 6. 2016 - 19:06)

stale tomu nemůžu uvěřit

:o (Po, 6. 6. 2016 - 19:06)

Lud'ku,to mela moje babicka taky:Kafemlejnek se tomu rikalo.Furt to mlelo jedno a to stejny,tak jako ty...
Ono ti to po vsech tech odpovedich tady,furt jeste nedoslo..?

luděk (Po, 6. 6. 2016 - 15:06)

to schválně nechá dodavatel fetačku která se mu líbí třeba týden nebo 14 dní bez perníku a pak jí řekne ze ho dostane jen ze sex ta holka ho bude prosit že mu dá peníze že nechce podvéct přítele on nepoleví jen za sex tak ona se sním nakonec vyspí jen kvůli tomu perníku

kgx (Po, 6. 6. 2016 - 14:06)

Zdravim Lucko.Jsem rad,ze jsi se k drogam otocila zady.Nedivim se Ti;kdyz vidis,co Pervitin svym uzivatelum zpusobuje,kam az je dovede nahnat..Casem az do naproste izolace,protoze Paranoidni porucha osobnosti (a s ni i dalsi...),jsou spolecne jevy pro vsechny uzivatele Stimulancii.Pervitin pusobi na CNS a prave to zpusobuje ty nenavratne zmeny v mysleni.Potom uz mohou pomoci jen PL a K-centra a jejich lecebne,prip.integracni programy,ale je pravdou,ze v urcitych oblastech zivota si budou nest dusledky sveho pocinani uz navzdy...Lituji,ale vznikle poruchy osobnosti se neleci,pouze stabilizuji (sezenimi,medikaci..) :-(
Cili,muzes mit pravdu-pokud si Tvuj Ex kupoval od pochybneho zdroje,mohl si spolu s 5ti az 10ti % Pervitinu dat i spoustu buhvi jakych s*acek...ale z vyse psaneho je zrejme,ze o zmeny osobnosti se dostatecne postara uz Pervitin samotny.(Koneckoncu cerveny Fosfor,kyselina ani louh na zdravi nikomu neprida,ze?To spise naopak...)
Je fajn,ze jsi do toho nespadla,Lucko.Vyhnula jsi se tak temer jiste mnoha zbytecnym komplikacim...Drzim palce,at' se Ti dari.

Lucka Š (Po, 6. 6. 2016 - 08:06)

Lidi, nežerte to těm drogovejm dýlerům, že je to něco úžasnýho.
Je to jen snaha prodat drogy a vydělat na tom. Sex na háčku, pernu, či trávě nestojí za nic, protože buď nevnímáte realitu nebo jste nabuzený a pak do toho bušíte a bušíte hodiny a ani se neuděláte.
Expřítel v tom dost jel, takže to mám vyzkoušené. Čekala jsem na základě těhle keců, jak je to úžasné, co to bude za super sex a bylo to jen únavné a bolestivé, protože je přitom každý necitlivý, nebo jsme se k sexu vůbec nedostali, protože jsme na to neměli myšlenky.
Ex do toho začal pak propadat víc a víc a ztratil všechu sebekontrolu, začal všude krást, i u mě, aby měl na drogy, a nakonec zkončil v blázinci, protože dostal v drogách nějaké svinstvo, to mu poškodilo mozek a prý nevratně.

lenkasmutnaa@se (Po, 6. 6. 2016 - 01:06)

Ahoj ráda si občas něco dám. Sex je pak pro mě super jako niky. Nic se ale nesmí přehánět. Myslím že je toho všude dost, když u nás nabízí dokonce na dluh nebo i zadarmo na zkoušku. Ráda se podělím o zážitky jaké při sexu máte.

13 let čistý (Ne, 5. 6. 2016 - 13:06)

Vis,on nema kazdy takovou...já jen tvrdím že to je trošku lehčí rozhodování když už ti perník vzal všechno a už ti nemá co vzít.málo kdo je takovej frajer aby vydržel brát perník víc než pět let.ona se dostaví krize a pak někdo přestane a někdo přejde na herák.a těch pár co u toho zůstane tak jim to udělá v hlavě pěknou bramboračku.a K-centra jsou většinou na prd.já jsem si prošel 4 měsíce PL-Opava a to mi opravdu hodně dalo.Pak komunita ale od tama jsem do půl roku odešel protože to bylo o ničem.Feták potřebuje tvrdý řád a ne aby si pár týdnů abstinující fetky tvořili léčbu.

moralni (Pá, 3. 6. 2016 - 13:06)

Nebrala by ho zadna,protoze je to slizky uchyl.Prolistujte si damy par strankami nazpet a zjistite,ze tutez otazku zde do nekonecna omila nejen Zdenek,ale taky Mike,Filip a jeste drive Oto...Kazdopadne je to furt tentyz clovek (pise "diler",chudak ujetej,dyslektickej navic!).

Dana (Pá, 3. 6. 2016 - 07:06)

Asi opravdu jseš zaostalej...Nebrala a kdyžtak jen na chvilku v úplně zoufalé situaci. Na co by jí byl. A myslíš si, že když nechápe takhle jednoduchý věci, jako že feťák je úplně mimo a nemá žádné vazby ani zábrany a klidně pro prachy na dávku zmlátí a okrade vlastní mámu, tak že by se jí někdy zastal? To asi ne.
Měla by jen dalšího zoufalce na krku.

Reklama

Přidat komentář