Reklama

Sex a pervitin

Lucka (Čt, 2. 6. 2016 - 23:06)

vždyt ta fetačka je taky...Asi opravdu jseš zaostalej ,je mi tě líto ,takovýho hodnýho troubu by jiná určitě brala.

luděk (Čt, 2. 6. 2016 - 19:06)

vždyt ta fetačka je taky člověk tak snad taky dokáže ovládat své touhy a pošle dilera nebo kamaráda do prdele když jí perník budou chtít dát jenom za sex snad kvuli tomu perníku neroztáhne nohy a nenechá se ošukat

Lucka (St, 1. 6. 2016 - 23:06)

to se opravdu štastně...Tak ti nevím ,jseš tak mentálně zaostalej nebo jen ze zoufalosti nechceš věřit tomu co dávno víš?? Prostě zábrany už nemá žádný .

ludek (St, 1. 6. 2016 - 20:06)

to se opravdu štastně vdaná fetačka když má apsták za ten perník nechá opíchat třeba kamarádem nebo kdo ji dává perník jen aby dostala ten perník snad má nějaké zábrany

Šárka (St, 1. 6. 2016 - 07:06)

Přestat lze se vším, jen...Pokud feták nebo alkoholik přestat nechce, nikdo s ním nic neudělá.
A všichni závisláci lžou a říkají co si myslí že od nich okolí chce slyšet, jen aby jim dali všichni pokoj a oni se mohli sjet.
Přesně to popisuje Emir Kusturica ve filmu Maradona. (uložto.cz)
Přesně Mardona přiznává, jak 11 let lhal ženě, že přestává, jen aby měl pokoj a mohl se zdrogovat.
Je to strašné zoufalství, koukat na milovanou osobu, jak den za dnem zapadá hloubš a hloubš do ztráty citu, chápání souvislostí, změny charakteru až rozpadu osobnosti, až už vůbec nechápe základní věci a nevnímá ani čas, a stává se z něj malé neurotické zvíře zahnané do kouta, které jen kouše ty kolem, kteří mu chtějí pomoci.

rozchechtaná (Út, 31. 5. 2016 - 23:05)

když holce fetce ktará je...Dcera kamarádky v tom lítá ,má malou holčičku a přítele ,bohužel stala se z ní šlapka aby na to měla,myslím že ten přítel to ani neví.

luděk (Út, 31. 5. 2016 - 19:05)

když holce fetce ktará je na suchu a je štastně vdaná díler odmítne dát perník jenom za sex ona se sním bude hádat nadávat mu ale stejně se od něj nechá opíchat i když podvede manžela a riskuje rozvod???

kgx (So, 28. 5. 2016 - 21:05)

ano Dave,tak to je.Je to o sile osobnosti.Kterou vsak prave Stimulancia ze vsech drog nejvice narusuji,postupne az zcela znici.A ze silne osobnosti udela Porusenou osobnost.Bez vule.(Dukazem budiz tehotne narkomanky,ktere si nereknou NE ani den pred porodem.)Vule se da -za pomoci K-center- obnovit,Poruchu osobnosti vsak vylecit nelze (psychologicky poznatek).

Dave (So, 28. 5. 2016 - 19:05)

Přestat lze se vším, jen se musí chtít.

kgx (So, 28. 5. 2016 - 16:05)

Vis,on nema kazdy takovou vuli jako ty,tak tu netvrd',ze prekonat zavislost na pervitinu je snadne.To by tu pak ty K-centra nemusely byt.Ty jsi vybocil spravnym smerem,nekdo jiny vsak zvolil jako cestu ven prave tu sebevrazdu.A nutno rict,ze to % tech,co to nezvladli,neni zanedbatelne.Dalsi skupinou jsou lide,kteri lecebnou terapii nezvladli,pripadne ano,avsak pozdeji zase zrelapsovali.
Osobne bych varice i dealery pervitinu strilel na miste zadrzeni,ale tady nejsme v Thajsku (v tomto pripade "bohuzel").

13 let čistý (So, 28. 5. 2016 - 14:05)

Máš moji poklonu ,né za to...ono ani není tak težké přestat když už ti drogy nic nedávají ale jen berou.já jsem se dostal do stavu že na perníku to bylo peklo a bez něj taky.takže mi zbyli jen dvě možnosti-přestat a nebo skočit z mostu.ale co tě nezabije to tě posílí.spousta lidí neví co od života chce,já vím co nechci a o to mám jednoduchší život.v práci se musím smát když slyším jaké lidi řeší vážné problémy.no je vidět že opravdové problémy v životě ještě neměli.já už nepotřebuju aby v životě bylo něco super a nebo pořádně zapařit-vážím si toho že je mi dobře.mám ženu,mám kde složit hlavu a práci a to je základ.vše ostatní je jen bonus.

Doktorka (Čt, 19. 5. 2016 - 06:05)

Máš moji poklonu ,né za to...Současné limonády s obsahem velkého množství umělých sladidel, éček, konzervantů a kyslelin jsou pro játra a ledviny tak zatěžující, že by výrobce měli zavřít za těžké ublížení na zdraví.

stařec (St, 18. 5. 2016 - 23:05)

Stařec,uklidni se.nejvíc...Máš moji poklonu ,né za to žes do toho spad ,ale za to že ses z toho dostal a funguješ jako slušnej člověk. Kouřil jsem 20let a před pár lety jsem se na to vykašlal,no alkoholickou žloutenku nechtnu jedině z limonády.

13 let čistý (St, 18. 5. 2016 - 18:05)

To si má manželka kvůli...Filipe myslím že tvoje žena ještě léčení nepotřebuje ale ty bys měl navštívit nějakého odborníka.Bud si tak hloupej a nebo to jenom hraješ.Já být ženská tak bych se tě držel jak klíště protože takový moula se hned tak nenajde ....

13 let čistý (St, 18. 5. 2016 - 18:05)

Vždyť si na něj...Stařec,uklidni se.nejvíc nás stojí lečba kuřáků.A doufám že už jsi slyšel někdy pojem alkoholická žloutenka.Ta vznikne sama jenom protože moc bumbáš a jatrá to nezvládaj.Já mám taky za sebou žloutenku.Od doby co jsem se výléčil tak makám a ktomu mám vedlejšák abych zaplatil hypotéku,takže léčbu na daních už jsem dávno zaplatil.Problém ale není v chlastu,drogách a nevěře.Ale v tom že naše společnost je nemocná.Znal jsem fetku co vytáhla děcko z řeky a znal jsem fetku co pro prachy vzala baabičku hasičákem po hlavě.Takže to není o fetu ale o lidech.pokud začne brát svině tak se z něho stane ještě věčí.Pokud začne brát normální člověk tak bude svině menší.Ono to z vás nějak dostane nahoru to špatné.

maik (Ne, 15. 5. 2016 - 19:05)

ten perník je také svinstvo?to si holka nechá na sebe sahat a třeba i nastříkat sperma do kundičky nebo podvede přítele to nemá morální zábrany

rozchechtaná (Ne, 15. 5. 2016 - 19:05)

sex je pro babu nejlevnější platidlo,kačenka se jí neošoupe a těch pár minut jí za to určitě stojí ,rukama si na to nevydělá.

maik (Ne, 15. 5. 2016 - 09:05)

To se opravdu holka co bere perník a nemá svoji dávku v klidu s někým vyspí jen aby se k tomu perníku dostala a třeba i za cenu že ona ani ten sex nechce ale tak v klidu podvede přítele manžela jen když bude mýt ten perník

Linda (Ne, 15. 5. 2016 - 07:05)

Třeba to proč za prachy...To asi ne. Oni ty fetáci mají tak zůžené myšlení, že souvislosti věcí prostě nechápou.
Ale to množství drog, které Tereza od střední školy zkonzumovala je takové, že by se k tématu sex na pernu měla vyjadřovat jako první.

stařec (So, 14. 5. 2016 - 15:05)

Třeba to proč za prachy nafotila fotky do Leo, a pak mela strach co na to děti až jim to někdo ukáže

Reklama

Přidat komentář