Reklama

Sex a pervitin

pernikova (Út, 3. 5. 2016 - 17:05)

To nevím jestli je smažka...Ano,treba tak to muze fungovat,muze chtit za kazdou davku aby mu dala..nevim jak to ma nastavene.Pokud si nehajde jinyho dealera tak to musi snaset a nebo prestat fetovat

filip (Út, 3. 5. 2016 - 16:05)

To nevím jestli je smažka ale manželka byla na detoxu a ted bere zase asi 4 nebo 5 měsíců .To mam chápat tak že dodavatel jí dá perník a řekne jí za tento perník třeba 4 dávky chci mýt s tebou sex 2 večery po sebe jinak ti nedám nic a ona neví kde jinde sehnat ten perník tak sním vleze do postele a na ten druhý den se vrátí a zase si sním zašuká když mu to slíbila jen aby jí ho sehnal příště zas?

pernikova (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

Jakmile jedes pernik denne tak uz das a udelas cokoli za davku,vimto sama,takze urcite da i ta tva filipe komukoli pokud opravdu je smazka

J (Út, 3. 5. 2016 - 06:05)

Vyspí se s každým na koho...Jde o to, jak zvládá závislost.Dokud jde o rekreační užití, ještě doma nekrade a nechová se šíleně. Pokud překročí určitý stupeň, tak už bude jen lhát a dělat cokoli, aby se k drogám dostala.

stařec (Po, 2. 5. 2016 - 23:05)

Vyspí se s každým na koho ten její dodavatel ukáže i pro jednu dávku .Když nebude poslouchat pak nebude dávka ,pak udělá úplně všechno , i to co si neumíš představit.

filip (Po, 2. 5. 2016 - 06:05)

To se sním vyspí pro jednu nebo pro pět dávek perníku dobrovolně jen aby jí ho dal.V klidu mě jako nechá doma s dítětem a jde si pro perník i když ví že jí ho dá jen za sex a mě v klidu podvádí kvůli tomu perníku

stařec (Ne, 1. 5. 2016 - 23:05)

znám kluka 3roky čistej,když občas vypráví co všechno dělal aby sehnal dávku tak je jistý že ta tvoje a všechny ostatní si jí pro dávku nechaji i urvat a prdel roztrhnout.

filip (Ne, 1. 5. 2016 - 15:05)

Kluci pokud zenska bere...takže si myslíš že má manželka sním klidně vleze do postele že roztáhne nohy udělá orál jen aby ten perník dostala

Luděk (Ne, 1. 5. 2016 - 15:05)

no nikdo nic...Díky předsedo, že jsi se mě zastal :-)
Ne vážně, pokud je pravda, co tvrdíš, že pern není dnes pern ale shit, kterej narychlo někdo uvařil z sraček, tak o čem se potom bavíme. To je přesně to co tvrdím, že to co se dnes dá koupit, nemá nic společného se sexem, spíš naopak.
A i uváděné účinky, tedy že někdo vydrží hodiny a hodiny do toho bušit, když se přemůže a jde šoustat, tak není o krásném sexu ale leda tak horničině, bušit do toho čtyři hodiny a neudělat se.

pernikova (Ne, 1. 5. 2016 - 15:05)

Dobrý den chci se zeptat...Kluci pokud zenska bere pernik a navic treba strili do zily,tak a ma moznost,ze kdytz nadtavi nekde kundu,dostane davku,taj vemte jed,ze to udela kazda.Pernicek je moooc fajn a dobrej,a pokud ho bere dyl,mrda kazda s kymkoli,kdyz dosrane davku.

filip (Ne, 1. 5. 2016 - 15:05)

To mam chápat tak že mu splní jakékoliv přání co se týká sexualních praktik orál anál atd. jen aby jí dal ten perník to mu jako ve všem vyhoví?

filip (Ne, 1. 5. 2016 - 15:05)

Takže si myslíš že mě manželka opravdu podvádí kvůli tomu perníku že se sním vyspí a dobrovolně mu udělá orální sex i když mě říká že orální sex nemá vůbec ráda

13 let čistý (So, 30. 4. 2016 - 22:04)

Má manželka byla před...pro Filipa.....jestli ta tvoje bere piko poznáš jednoduše.perníkař když si dá tak třeba dva tři dny nespí a je plný energie,jinak v abstinenci je to vetšinou tak že do třech let přijde krize kterou ne každý zvládne.po třech letech už je to lepší.a žádný abstinent se nestýká s dýlerem.takže se na ni vykašli než zatáhne do sraček tebe.a nikdy nevěř fetákovi.hlavně perníkáři umí hrát divadlo.a taky jestli nebereš a chodíš do práce tak máš peníze.takže když tě do toho naveze tak můžete nějakou dobu fetit spolu než všechno doma prodáte no a pak půjde dál.tohle je fetácká logika kterou jsem si taky prošel a věř mi že to s ní nemá cenu a paroháč si už dávno.takže si najdi nějakou normální rozumnou holku.

13 let čistý (So, 30. 4. 2016 - 22:04)

no nikdo nic...sex na perníku je prostě lepší ale tím si zadělate na to že bez něj už to nebude ono.přichází tak pozvolna.nejdřív je bez perníku o ničem sex,pak uklid,nákup a nakonec život.a nakonec zjistíte že už ten perník nezabírá ani když zvyšíte dávku.tak začnete přidávat do pika braun nebo rohypnol.to funguje jako zesilovač.ale tím se dostanete do takových sraček že sex je to poslední na co pomyslíte.no a když máte to štěstí a zavislost porazíte tak do dvou let se vám to srovná v hlavě a další 3 roky než vás začne bavit sex bez perníku.takže si sami odpovězte jestli to stojí za to.a KURVA vím o čem píšu.

13 let čistý (So, 30. 4. 2016 - 22:04)

Probíral jsem to s kolegy,...no nikdo nic neglorifikuje.problém je spíš ten že já mám zkušenosti s PERVITINEM a ne s tou sračkou co se dnes dělá z pseudoefedrinu.Podívejte se na dnešní potraviny,v salámu maso jen občas a drogy to postihlo taky.S klukama jsme vařili ze solutanu a nebo z čistého efedrinu.a ani tohle se nedá srovnat.z toho efedrinu to bylo pokáždé stejné.bylo to sice silné,dlouho drželo ale takové umělé.proto jsme na kšeft svařili z efedrinu a pro sebe si uvařili ze solutanu.no a taky nejlepší perník je z první destilace takže ten vám vařič neprodá.ale taky se mohlo dost věcí změnit.já už jsem se 13 let té sračky ani nedotkl.a pochybuju že v dnešní době umí někdo v ostravě uvařit dobrý Braun.za mě to umělo 5lidí.protože když se dají do pika 4 kapky Béčka tak to je potom fičák.

D (So, 30. 4. 2016 - 16:04)

no hodně holek se stebou...Hodně holek se s tebou vyspí, protože když projevíš zájem, roztáhnou nohy.

Petra praha (So, 30. 4. 2016 - 16:04)

Mě takhle využívá na sex můj dodavatel on ví že perníček beru jenom od něj nikoho jiného kdo by ho sehnal neznám první rok mi ho prodával ale dělal mi sexuální návrhy že jsem krásná sexy atd.potom mě nechal chvíli na suchu a nedal mi na výběr dá mi prý ten perníček jenom za sex jináč se můžu obrátit a odejít tak sem mu vyhověla a byla sem mu po vůli ale mám štěstí že si nezve kamarády aby měli se mnou taky sex

filip (Pá, 29. 4. 2016 - 19:04)

Má manželka byla před rokem a pul na léčení od perníku a poslední 4 měsíce se stýká s dílerem par známých mi řeklo že on jí dává perník a ona se sním vyspí prý je viděli jak ho kouří v lesíku.Manželka mi tvrdí že to není pravda nevím komu mám věřit

Luděk (So, 23. 4. 2016 - 08:04)

Probíral jsem to s kolegy, občas užívajícími rekreační drogy a nikdo si sex na pernu nikdy neužil, naopak všechny přešla chuť a místo toho pobíhali, tancovali, něco řešili, ale náladu nikdo nikdy neměl. Měl jsem, když jsem se přinutil, spíš nižší citlivost a neudělal jsem se asi dvě hodiny a přítelkyně taky ne.
Jak se tu již psalo, zase drogový dýleři glorifikujou sajrajt, aby si to nějakej trouba, co jim uvěří, koupil.

13 let čistý (So, 23. 4. 2016 - 07:04)

ale stejně tomu nějak moc...no hodně holek se stebou vyspí protože potřebujou prachy...

Reklama

Přidat komentář