Reklama

ADIPEX

Markéta (Po, 6. 9. 2010 - 13:09)

Ahoj, mám zájem o 30 - 60 tbl adipexu, nejlépe předání Praha. Mail [email protected] Díky předem za nabídky. M

Silva (Ne, 5. 9. 2010 - 13:09)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

lllllllll (So, 4. 9. 2010 - 11:09)

Mám sibutramin od této slečny SONGARE jménem Agáta a je to jen FAKE prášky vůbec nic nedělají a to ani po tom co si vezmu dva. Také mám uvnitř jen cukr, že já kráva to kupovala, to byli do mailu samé sladké slova a skutek utek! Hlavně 2600,- je málo na to abych jí žalovala přidejte se někdo ať to dělá větší položku a já vše ošefuju.

Janule1 (So, 4. 9. 2010 - 10:09)

Ahoj Martino, napsala ti mail. Měla bych zájem o ten Adipex.Díky za odpověď

Martina (So, 4. 9. 2010 - 10:09)

Dobrý den,
nabizím...Prodám 69x15mg tobolek Adipexu retrard, které nemohu již brát kuli těhotenství. Je to zbytek ze stovkového originálního balení,třeba někomu ještě pomůžou.
Cena 1000Kč plus poštovné 40kč.
[email protected]

Silva (Pá, 3. 9. 2010 - 07:09)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Silva (Pá, 3. 9. 2010 - 07:09)

ted jsem se opravsdu upřímně pobavila kolik lidí se čirou náhodou po půlnoci šlo účastnit diskuze na obranu GE, o tom si každý inteligentní člověk udělá svůj pojem sám :o).Rozhodla jsem se nereagovat na podobné provokace, jediné oč mi šlo a co se prokázalo že firmu GE TM LABS neprodávám

Katuška (Pá, 3. 9. 2010 - 00:09)

Zdravím, už sem tu taky párkrát psala , já mám Sibutramin Getmlabs , koupila jsem ho v USA na Floridě , nepřišla jsem na něj sama,byla jsem tam u kamaradky ,a v jejim okolí byl celkem popularní a využívalo ho více žen,tak sem neodolala , a mohu vam rict,ze je tam spoustu odnozi Meridie,pod ruznymi nazvy, Sibutramin taky , kde jinde by to tak kvetlo než v zemi hamburgeru,že. :) a je mi jedno zda je z Dubaii,Honkong,či Malediv,já ho koupila v USA a nejsem sama. A rozhodně není stažený z trhu a koupila jsem ho officialně. Pak jsem ho našla tady u jedne prodejkyně( lepší cena než tenkrát v USA),ale chvalit ji nebudu , ono to, jak tak koukám spíše přidělává potíže. Ale zůstavam jejím stálým odběratelem . Musím ráno vyzkoušet tu chuť,nikdy mne to nenapadlo,vzbudilo to mou zvědavost ,když se to tu tolik probírá . Myslela sem ,že podstata je v tom,že to pomáha ???
Ještě k paní Silvě ,vy ochutnávate veškeré konkurenční výrobky a necháváte je testovat od lidí na vysokém postu ?

Silva (Čt, 2. 9. 2010 - 22:09)

wilgi děkuji za vaši ferovost.

wilgi (Čt, 2. 9. 2010 - 21:09)

Tímto by jsem chtěla potvrdit pravdivá slova pani Silvy, dnes mi od ní přišla fotka na mého maila a opravdu je to absolutně jiná doza, než ta co mi přišla od pani Agáty alias SONGARE. Takže tímto mám vše vysvětleno a za to velice paní Silvě děkuji a přeji co nejméně útoků od konkurence.

Silva (Čt, 2. 9. 2010 - 20:09)

Romano na mém sibutraminu je zelená rostlina je to modrá průhledná doza a není na něm uvedena firma, to co jste popsala GE TM LABS znám velmi dobře protože je to naše konkurence , ale to je vše.Opravdu si mě pletete

EVA (Čt, 2. 9. 2010 - 17:09)

JÁ KOUPILA STEJNÉ PRÁŠKY OD SONGARE !!!!!

Romana (Čt, 2. 9. 2010 - 17:09)

Silvo je mi to moc líto, ale opravdu jsem si vás nespletla. Ty prášky mám od vás a ta firma je na nich napsaná přesně tak jak jste to napsala vy i s těma mezerama.

Silva (St, 1. 9. 2010 - 23:09)

ráda bych uvedla na pravou míru, já Sibutramin této firmy neprodávám, spletla jste si mě se Songare, hlincek atd.,na mém sibutraminu žádná firma není, pokud si přečtete o pár příspěvků výše , tam blíže vysvětluji proč se vám zdá obsah Sibutraminu sladký, uvědomte si že tímto způsobem vznikají fámy, a právě jste mě paní Romano obvinila , že prodávám něco, co bych nikdy v životě nenabídla nikomu a to je GE TM LABS,
Asi jste si mě vážně spletla

Romana (St, 1. 9. 2010 - 21:09)

Děvčata žádné prášky zde nekupujte, uvnitř se nachází jen hroznový cukr!!!!!!!! Přečtěte si diskusi http://www.ordinace.cz/diskuse/8376/?display=2?replyPage=28&replyPage=28
a nebo tady http://www.ordinace.cz/diskuse/2911/?replyPage=50

Silva (Po, 30. 8. 2010 - 21:08)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

Silva (Po, 23. 8. 2010 - 15:08)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20-22mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

SONGARE -Sibutr (Po, 23. 8. 2010 - 11:08)

Dobrý den,
nabizím kvalitní Sibutramin 15mg a 20mg ,je to daleko účinější,silnější a hlavně šetrnější varianta Meridie a Lindaxy ! 100% účinnost!
Original balené, dovoz USA,příbalový leták v aj.,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících!
Nabízím také Adipex Retard !
Ráda poradím!
Kontaktujte: [email protected]

daniela (Po, 23. 8. 2010 - 11:08)

Najednou se tu objevilo nejak...Andrea Ulrichová nabízí Adipex a domů ti přijde pár vitamínků...

Daniela (Po, 23. 8. 2010 - 09:08)

Holky POZOR na paní Andreu Ulrichovou nabízí Adipex a přitom vám přijde par vitamínků....podala sem trestné oznámení

Reklama

Přidat komentář