Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Buzna II (St, 17. 6. 2009 - 16:06)

Rajtuju na kobyle zásadně v silonkách a jěště se vysmrkám,abych míň vážil! Děsně sexy vypadám v kalhotkách s krajkama a navíc mi z nich nekouká péro,tanga se mi nelíbily,než jsem zažil,ten rajc šnůrkou přes koncák,teď je miluji,je to boží,zboží!!!!!

Míla (St, 17. 6. 2009 - 12:06)

Ještě pro Áju: Silonky jsem začal nosit ze zvědavosti..na ZŠ jsem se rád díval na chodidla spolužaček (když jsem se nudil o vyučování). Pánské silonky - přesněji řečeno punčocháče se sice dřív také vyráběly..ale provedeni..nic moc..mírně řečeno. Nabídka punčochového zboží pro dámy je prostě lepší.
Silonky báječně hřejí..málokdoví, že je dodnes nosí žokejové (musí šetřit haždým gramem váhy), dříve cyklisté (ti navíc než byly v nabídce cyklistické kalhotky s antibakteriální vložkou) nosili pod punčocháčky i dámské kalhotky. Teď jako prevenci nosím i kompresívní silonky..ty "musí škrtit"..ale efekt je příjemný.

Hezký den Ájo..a písni zase..prosím

Ola (St, 17. 6. 2009 - 12:06)

On má strašně rád klasické silonky,ale nosí i vzorovane,v zimě silnější.Nejradši by je nosil pořád a má takový přehled a znalosti,že já jako žena mu až závidím a nemám k punčochám takový vztah jako on.Pro mě je to jen kus oblečení,ale kdo ví

Ola (St, 17. 6. 2009 - 12:06)

On má strašně rád klasické silonky,ale nosí i vzorovane,v zimě silnější.Nejradši by je nosil pořád a má takový přehled a znalosti,že já jako žena mu až závidím a nemám k punčochám takový vztah jako on.Pro mě je to jen kus oblečení,ale kdo ví

BUZNA (St, 17. 6. 2009 - 12:06)

Co z toho děláte vědu,nosím to stále a doufám,že jednou bude šatník jednotný? Nesnáším diskriminaci!!

Míla (St, 17. 6. 2009 - 07:06)

Pro Áju, díky moc za rychlou odpověď. Píšu teď narychlo, takže více až přes den, ale některé moje "silonkové" souvislosti jsou dost osobní..takže..pokud chceš, písni mi prosím na můj mail silonka2009"volny.cz, tam Ti vysvětlím vše.

Hezký den Tobě i Tvému miláčkovi

Míla

Tomáš (St, 17. 6. 2009 - 04:06)

RE ÁJA A MÍLA - Sláva, alespoň několik pozitivních náhledů na věc. To je jako s pánskými sukněmi - nebát se a chodit v nich když je to pohodlné. Když mají lidé nesmyslné předsudky tak je to pouze jejich problém. Co se týče zdravotních punčoch - ty jsou uzpůsobeny aby trochu škrtily a plnily tak svůj účel.

Ája (St, 17. 6. 2009 - 00:06)

Mílo: taky nevím co ty podvazkové silonky, ale hned se zeptám přítele až dorazí ať jsme informovaní:-)každopádně se možná schodnem v tom že ty podvazkové budou asi pořádně sexy. No a co ty nosíš nejraději a kdy je nosíš? pořád nebo tajíš? co na to okolí? máš někoho? co ten na to říká? Kdy jsi na to přišel? Možná jsem trochu zvědavá ale to sem do diskuze patří nebo ne? To moje zlato to za celý život řekl jen dvoum lidem s toho jeden jsem já, občas má takové splíny že je to nespravedlivé že v nich nemůže jít kamkoli a kdykoli a tak i mě to někdy rozesmutní že společnost je tak netolerantní k docela nevinným záležitostem...no jo no... a třeba by mě ještě zajímalo jestli jsi se někdy setkal přímo s nějakým mužem co by je také rád nosil? Taky si vzpomínám na to jak mi to řekl poprvé, teda já na to tak trošku přišla sama, a tak jsem byla ze začátku docela vyjukaná a nevěděla co si o tom myslet, ještě že existuje internet, kde se o čemkoli dozvíš docela dost, tak jsem to proštudovala, jasně že se mi to hlavou honilo jak o závod, ale nakonec jsem došla k tomu co si taky myslim do teď že je to prostě v pohodě. Jééé a když si vzpomenu jak jsem ho přemlouvala aby se mi v tom poprvé předvedl tak to se tak moc styděl,bál se abych se mu nesmála... a já se nesmála jen usmívala bylo to prostě roztomilé. Jo a taky jsem vypozorovala že jak ty punčošky oblékne chová se malilinkato jinak, nedovedu to asi teď dobře popsat, ale je to tak fakt. Koukla jsem teď chviličku na www.maxis-medica.cz no a to jsou snad samé zdravotní punčochy nebo ne? Já jedny přímo zdravotní mám, ale nenosím je připadá mi totiž že mě tak strašně škrtí že se mi uplně odkrvuje noha.. no každopádně až budu mít zas chvilku tak mrknu na ty adresy cos mi tu napsal a určitě písnu co já na to. Tak zatím ahoooj.

Míla (Út, 16. 6. 2009 - 23:06)

Ahojky Ájo..ještě jednou díky..máš můj obdiv..za kvalitu svých příspěvků. Nejsem ten, kdo založil tuto diskuzi.

No myslel..jsem, že těmi "normal" jsou míněny ty podvazkové silonky..prý jsou na nošení pohodlné..nevím. Na www.comfilon.com je mají. Ten web je www.boma.cz..mají zajímavé PK Nicol. Taky bydlím kousek za Prahou a v Praze pracuju a nakupuju silonky.
Zajímal by mě Tvůj názor na silonky z webu www.maxis-medica.cz

Hezký den a těším sena odpověď
Míla

Ája (Út, 16. 6. 2009 - 22:06)

Mílo, dík za poklonu, víš já myslim že prostě každej na světě má něco "jinak" já taky nejsem dokonalá žena(skoro:-)) mám to v životě tak poskládaný že jsem dost tolerantní ale zrovna nošení punčošek zas tolik tolerance nepotřebuje, přijde mi naprosto v pohodě, je to nenásilné, nikomu to neubližuje tak co?! kdyby si tak každej nejdřív zametl před svým prahem a pak soudil ty druhý to by byl krásnej svět, občas když čtu ty názory tak si řikam že je to šílený, no nic... "normál" znamená v mojí řeči punčochové kalhoty. Přítel chodí na www.puncochy.com i www.puncoska.com a i na nějaký jiný a říká že dobrý, já to nějak nestíhám moc sledovat, ale občas tam s ním mrknu. www.bomba.cz vůbec neznáme, ale hned jak bude chvilka tak tam zabrousíme. Oblíbenou prodejnu nemáme, spíš tak jako když někde nějaké vidíme tak koupíme, To víš já bych nejradši kupovala samý takový ulítlý, jakože různě barevný, strakatý a třeba prouhatý, ale miláček má asi nejraději takové ty klasické(hnědé, černé...) Bydlíme kousek za Prahou ale v Praze pracujem, takže jsme tam docela dost. Mílo? ty jsi ten Míla co založil tuhle diskuzi?
Olo: viď ta vášeň to je něco, asi to pochopit nemůžem, ale podpořit je to jo, to jo. A Olo, napiš nám jaké má rád? jestli teda chceš.
Tak zatím ahoj.

Punčochy nosí (Út, 16. 6. 2009 - 22:06)

jen bukvice.

Ola (Út, 16. 6. 2009 - 21:06)

Zensky muj pritel je vzdy tak stastny kdyz si je oblece to si neumíte ani představit a ja ho v tom podporuju i když to asi nepochopím,tu vašen

Ola (Út, 16. 6. 2009 - 21:06)

Zensky muj pritel je vzdy tak stastny kdyz si je oblece to si neumíte ani představit a ja ho v tom podporuju i když to asi nepochopím,tu vašen

Míla (Út, 16. 6. 2009 - 14:06)

Ájo..jsi skvělá..když píšeš..že Tvůj miláček nosí..není co dodat. Promiň, že se ptám..těmi "normál" silonkami..máš na mysli punčochové kalhoty? Máš nebo (máte) nějakou oblíbenou prodejnu? Nevím odkud jsi..já pracuji v Praze..takže nějaké prodejny znám.Co říkáš webům jako www.puncochy.com a www.puncoska.com ? Znáš (zná Tvůj miláček) www.boma.cz ?

Hezký den a díky

Míla

Ája (Út, 16. 6. 2009 - 11:06)

Pro Mílu: můj miláček nosí snad úplně všechny na světě, značky nějak moc neřeší, ale např. Elite, Evona, Bellinda, Ele, Aries, Pompea a tak, barvy všelijaké a nejvíc barva hnědá, černá, šedá, se vzorky i bez, samodržící i normál, se švem i bez švu, 20DEN, 40DEN. No musím říct že mě tyhle všechny značky a druhy nic moc neříkají a kdyby tu neseděl vedle mě a nediktoval mi to tak to dohromady asi nedám. Taky vám musím napsat že já je skoro nenosím a když náhodou jednou za uherák nějaký potřebuju tak mi je přítel koupí sám a já jsem za to opravdu ráda, protože nejsem schopná si koupit ani tu správnou velikost:-)
Aleši: ty se vůbec nezaobírej tím co tady ten člověk bez jména píše, je to opravdu chudák přesně s tím názorem že když má někdo něco jinak tak je teplouš. Myslím že i když je člověk na kluky nebo na holky tak je to pořád jen člověk a ne nějaká zrůda. To je jako by se někdo pozastavoval nad tím když si ženská vezme třeba kravatu a říkal o ní hned že je lesba. No nevím, nevím ale opravdu by to chtělo zapojit ten mozek než kdokoli cokoli napíše.

Petr (Út, 16. 6. 2009 - 07:06)

Když někdo chce tak ať si klidně mrzne. Já si teda až se zase v zimě zase ochladí klidně opět vezmu punčocháče a věřím že nebudu jediný.

Ola (Po, 15. 6. 2009 - 21:06)

Kluci já vám taky moc fandím a nevidím na tom nic spatneho

Ola (Po, 15. 6. 2009 - 21:06)

Kluci já vám taky moc fandím a nevidím na tom nic spatneho

Míla (Po, 15. 6. 2009 - 20:06)

Ájo, díky za dnešní příspevěk..těšíme se na další.

M

Ales (Po, 15. 6. 2009 - 20:06)

Jo jo kdyz se nekmu neco libi nebo je mu to prijemne je hned teplous

Reklama

Přidat komentář