Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Ales (Po, 15. 6. 2009 - 20:06)

Jo jo kdyz se nekmu neco libi nebo je mu to prijemne je hned teplous

Ája (Po, 15. 6. 2009 - 19:06)

No já jen valim očka jak se nám tu zas projevil pan Bukvice nebo že by Bukvice č.2.? Chlapi ať jste takový nebo makový nenechte si namluvit od nikoho ani od toho nepodepsaného inteligenta že je s váma něco v nepořádku. Spěchám ale zas písnu.

Ales (Po, 15. 6. 2009 - 18:06)

Mozna jsem a predstav si,ze mam i jmeno tvrdej chlapaku

Ales (Po, 15. 6. 2009 - 18:06)

Mozna jsem a predstav si,ze mam i jmeno tvrdej chlapaku

Návštěvník (Po, 15. 6. 2009 - 17:06)

Alesi,tu seš bukva jedna báseň.Ještě bych ti jako správnému teploušovi doporučil gelové nehty.

Ales (Po, 15. 6. 2009 - 16:06)

Aja je fajn,ze pritele podporuje a asi ho ma moc rada,ja sam nosim puncochce,kalhotky a sukne,je to moc prijemne a malokdo to asi muze pochopit,neni to takovy stereotyp chodit porad v jednom,pritely aji to moc preju,ze ji ma

Ales (Po, 15. 6. 2009 - 16:06)

Aja je fajn,ze pritele podporuje a asi ho ma moc rada,ja sam nosim puncochce,kalhotky a sukne,je to moc prijemne a malokdo to asi muze pochopit,neni to takovy stereotyp chodit porad v jednom,pritely aji to moc preju,ze ji ma

jim (Ne, 28. 6. 2009 - 00:06)

Vepřové je nečisté.Já jím hovězí,králičí,kuřecí,krůtí,rybí řízky,ale i ten steak jde.

Míla (Po, 15. 6. 2009 - 09:06)

Pro Áju: díky za všechny Tvoje příspěvky. Také silonky nosím, nejlepší zkušenosti mám se značkou Aries. Prozradíš prosím, jakou značku a provedení silonek Tvůj partner nosí?

Míla

Punčochy nosí (Po, 15. 6. 2009 - 09:06)

jen bukvice.

Petr (Po, 15. 6. 2009 - 08:06)

Nic Normálně mi silonky kupuje

matej (Ne, 14. 6. 2009 - 09:06)

Na kalhotky si uz zvykla.

Ája (So, 13. 6. 2009 - 21:06)

A chlapi?! Co na to říkaj vaše drahé polovičky?

Petr (So, 13. 6. 2009 - 19:06)

Tak na značku jsem nikdy tak nějak moc nekoukal ale ty MONDY STAR od Aries jsou opravdu příjemné a hezky se nosí. Ale samozřejmě i obyčejné silonky jsou o mnoho příjemnější než zastaralé a nevzhledné pánské spodky :-( Brr

Ája (So, 13. 6. 2009 - 17:06)

Přítel nosí pod punčochy trenky ale přiznám že i kalhotky někdy, mě to neva. V létě nosí nejraději 20den třeba Bellinda, Evona, Pompea, Elite a tak.

Petr (So, 13. 6. 2009 - 08:06)

Ještě pro upřesnění slabší silonky si kupuju normálně třeba v marketu tam se prodavačky moc neptají. I když jsem si je kupoval i v obchodě s punčochovým zbožím a prodavačka mi dámské sama nabídla když jsem chtěl nějaké slabší a silnější nosím od Aries MONDY STAR

Petr (So, 13. 6. 2009 - 08:06)

pro Áju: Kalhotky tedy opravdu nenosím, ale když mám na sobě punčocháče tak nosím většinou slipy a nebo nic. Záleží na tom jaká je zima a jak silné mám punčocháče. Pod slabé silonky si většinou vezmu slipy a pod silnější nenosím nic.

Karel (Pá, 12. 6. 2009 - 22:06)

Poletech zkušeností, jsem zjistil, že nejpříjemnější a nejpohodlnější je pod punčocháče nenosi nic. Pokud jsem si pod ně něco vzal, taj jsem byl vždycky zpocený i tam. Když je větší zima, tak si na pončocháče obléknu běžné trenkoslipy a úplně to stačí. Punčocháče se kvůli chodidlům stejně musí prát denně, tak je úplně jedno, jestli jsou na nahém těle .

Ája (Pá, 12. 6. 2009 - 20:06)

Přítel taky nosí dámské ty pánské jsou řekla bych dost předražené. A Petře nebo ostatní co nosíte pod nimi? Trenky se docela hrnou ne? Takže slípky, kalhotky nebo bez?

Petr (Pá, 12. 6. 2009 - 10:06)

Vůbec to neřeším a nosím i dámské silonky oproti pánským jsou sice trochu jinak řešeny ale zas na druhou stranu dámské se při správné velikosti podají, dají se sehnat v každém obchodě a nakonec jsou i levnější tak proč neudělat silonky unisex a je po problému

Reklama

Přidat komentář