Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Ája (Ne, 7. 6. 2009 - 14:06)

Tomáši, nevím proč by to měla být diskuzní pakárna? Nemyslím že mužské nošení punčoch je dnešní společností zcela tolerováno a bráno jako normální. Možná by ses divil kolik existuje chlapíků kteří to tajemství dusí v sobě a za tyhle diskuze jsou rádi!!

Punčochy nosí (Ne, 7. 6. 2009 - 08:06)

jen bukvice!

Tomáš (So, 6. 6. 2009 - 23:06)

dALŠÍ DISKUSNÍ PAKÁRNA. pROČ SE VYRÁBĚJÍ PUNČOCHY? oDPOVĚĎ - aBY SE NOSILY. nEDĚLEJTE Z KAŽDÉHO ODĚVU DISKUSI. PSÁT ŽE SE NĚKDO STYDÍ NOSIT PUNČOCHY? PUNČOCHY JSOU ODĚV JAKO KAŽDÝ JINÝ, JEN DEBIL Z TOHO DĚLÁ ÚCHYLKU ČI CO. nOSTE PUNČOCHY. A KDYXŽ SE TO NĚKOMU NEBUDE LÍBIT POŠLETE JEJ DO PATŘIČNÝCH MEZÍ.

Ája (So, 6. 6. 2009 - 18:06)

Ahoj. Můj přítel nosí punčošky taky, úplně je zbožňuje a mě to vůbec nevadí. Zrovna dnes jsme je byli spolu kupovat a bylo to docela vzrůšo. Fandím všem mužům kteří se za to nestydí a nosí je!!!

Dušan (Út, 28. 4. 2009 - 21:04)

Mne jeste jako maleho kluka, doma oblekali do kalhotek, punčošek i sukýnek. A to do 5-6 let. Asi chteli mit holčičku, ja uz nevim a ani se to dnes už nedozvim. Moje žena, zatím nic neví že si oblekám punčocháče v zime a večer, když doma není tak v tom chodím po byte a i v tom spím. Nevím jestli bych ji to mel říct a požadat ji, že se v tomto oblečeni cítim dobře. Je mi to dost nepříjemne ale umím si představit, že bych to nosil nejen zime. Co vy na to? A co ženy, doufám že to neskoušíte na svych malých detech.

Dušan (Po, 27. 4. 2009 - 22:04)

Mne jeste jako maleho kluka, doma oblekali do kalhotek, punčošek i sukýnek. A to do 5-6 let. Asi chteli mit holčičku, ja uz nevim a ani se to dnes už nedozvim. Moje žena, zatím nic neví že si oblekám punčocháče v zime a večer, když doma není tak v tom chodím po byte a i v tom spím. Nevím jestli bych ji to mel říct a požadat ji, že se v tomto oblečeni cítim dobře. Je mi to dost nepříjemne ale umím si představit, že bych to nosil nejen zime. Co vy na to? A co ženy, doufám že to neskoušíte na svych malých detech.

Jarin (Pá, 6. 3. 2009 - 14:03)

Ja je taky moc rad nosim

Jarin (Pá, 6. 3. 2009 - 14:03)

Ja je taky moc rad nosim

Návštěvník (Pá, 6. 3. 2009 - 14:03)

Ja je taky moc rad nosim

Návštěvník (Pá, 6. 3. 2009 - 14:03)

Ja je taky moc rad nosim

Míla (Po, 16. 2. 2009 - 22:02)

Ahoj Karolíno,

díky za vtipnou odpověď. No..pokud jde o PAPRIKU..za shlédnutí stojí i stejnojmennný film od Tinta Brasse (to byl pokus o vtip).

Nicméně..můžeš třeba srovnat bokovku a klasický podvazkový pás?

Hezký den,

Míla

Karolína (So, 14. 2. 2009 - 14:02)

Ahoj Mílo,
bokovka už je minulost, teď spíš ráda vařím. Ty weby jsou nic moc, radši se podívám na TV Paprika a www.recepty.cz.
Karolína

Míla (So, 7. 2. 2009 - 21:02)

Ahoj Karolíno,

díky moc za Tvojí odpověď. Jak se Ti nosila "bokovka" a k tomu punčéšky na podvazky? Znáš weby www.puncochy.com a www.puncoska.com ? Pokud ano, jaký je Tvůj názor na ně?

Měj se hezky

Míla

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 10:02)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta

Tomáš (Po, 2. 2. 2009 - 06:02)

RE - 30. 1. 2009 20:03:35, Dan: Dane, v tom máš taky pravdu. Ženy převzaly z pánského šatníku skoro vše a diví se nebo nesou nelibě výrobky dříve běžné u pánů - kilty, pánské sukně, punčochy, punčocháče, kamaše atd. Nehledě na to, že nepochopitelně je pánské několikanásobně dražší oproti dámským, kde rozdíl není skoro nebo vůbec žádný. Jo, kdyby aspoň u pánských punčoch. kalhot byl pokopec aby se to aspoň lišilo..........

Dan (Pá, 30. 1. 2009 - 20:01)

Spíš bych se žen zeptal nepřipadá vám divné nosit kalhoty a kraťasy?

Tomáš (Pá, 30. 1. 2009 - 19:01)

Nevím z jakého důvodu má mít muž zálibu v nošení punčoch či punčochových kalhot KDYŽ JDE O NORMÁLNÍ PUNČOCHOVÉ ZBOŽÍ? Jak vám bude znít otázka ŽENY, NEPŘIPADÁ VÁM DIVNÉ NOSIT PUNČOCY NEBO PUNČOCHÁČE? JAKÉ V NICH MÁTE POCIT?

Karolina (Pá, 30. 1. 2009 - 13:01)

Mílo, na tu stránku jsem se podívala, ale punčochy a podvazky nenosím. I když mám ještě schovanou bokovku, tak bych se do ní už nevešla. Jak jsem psala, nakupovat chodíme spolu s maželem do textilní galanterie, mám tam známou prodavačku, která nám vždycky dobře poradí. Ta mi taky doporučila punčocháče pro manžela a má prý takových zákazníků víc. Manžel jednou koupil u Bati pánské punčocháče Filip, ale ty jsme od té doby nikde neviděli. Máme oba radši punčocháče s malým klínkem, ale jinak si zvlášť nevybíráme.

Míla (Po, 26. 1. 2009 - 13:01)

Ahojky Karolíno, moc děkuji za odpověď. Znáš třeba web www.puncochy.com? Pokud ne, zajímal by mě Tvůj názor.

Co "ariesky" s aloe vera (teď nevím, které to jsou)..pokud nosíte..osvědčily se?

Smím se ještě zeptat, zda si Ty nebo partner kupujete punčocháče s klínkem pro nošení "naostro" nebo zda preferujete jiné provedení?

Já sám nosím Aries pánské a pak Belliny 20 DEN..XXL.

Hezký den

Míla

Karolina (Čt, 22. 1. 2009 - 15:01)

Mílo, u nás je to jednoduché, máme s manželem stejnou velikost a na punčocháče společnou zásuvku. Nakupovat chodíme spolu do textilní galanterie, kde mají dobrý výběr značky Aries. Manželovy oblíbené jsou Relaxa, Mondy Star a Goldwear. Nebo taky jdeme do drogerie Rossman, tam mají výborné punčocháče Bellinda 15 a 20 den za přijatelnou cenu. Oba máme radši matné, já si vybírám tělové a bronz a on zase černé nebo tmavší odstíny.

Reklama

Přidat komentář