Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Mona (Čt, 22. 11. 2007 - 00:11)

Nějaká chytrá Vlastička asi moc pije.

Miloš (Čt, 15. 11. 2007 - 11:11)

Nosím už roky (kromě parného léta) kompresní punčochy na podvazky. Jednak se mi začínají dělat křečové žíly, punčochy v zimě zahřejí a podvazky (návlek) se mi líbí. Na sport - běh, běžky - si beru punčocháče. S návlekem se mi lépe chodí na malou než v punčocháčích. Manželka to ví, nikdo jiný ne. Nikde se nepředvádím. Tak co.

Peter (Po, 12. 11. 2007 - 14:11)

No, čo si o tom mysli ten tepli idiot, ktorý sa nevie podpísať a nepozná ani pravopis ma neprekvapuje ale Vlasta je asi trošku pozadu v móde.

Vlasta (Po, 12. 11. 2007 - 14:11)

Myslím si o nich jen to nejhorší.

Návštěvník (Po, 12. 11. 2007 - 11:11)

chlap v puncochach je tepli idiot

ariesek (So, 10. 11. 2007 - 16:11)

Nechápu co by na tom mělo být legračního dneska byla taková zima,že bych bez punčocháčů nevylezl ani náhodou.

Petr (So, 10. 11. 2007 - 14:11)

Proč by to mělo být legrační Nosím punčocháče normálně a manželka mi je běžně kupuje .

Peter (So, 10. 11. 2007 - 14:11)

Zaujímavé, ja som to nedal hladat v googli ale skopíroval som to do okienka pre adresu a okamžite sa mi stránka otvorila. Takže Jirko nekecá. A pre tú osôbku čo sa nevie podpísať - ja sa viac bavín na babách ktorým preteká sadlo cez bokovky alebo nosia pánske slipy.

:) (So, 10. 11. 2007 - 10:11)

Tak to bych chtěla vidět chlapa v punčocháčích, musí to být legrační!!

Milwaukee (So, 10. 11. 2007 - 03:11)

Jirko, buď jsi to špatně napsal, nebo kecáš. Takovou webovou stránku Google opakovaně nenašel.

J I R K A (So, 10. 11. 2007 - 01:11)

Ještě dodatek: v punčocháčích ani v bombarďákách se nefotím ani nepředvádím na internetu. Jsem rád, když to ze sebe sundám a nemusím je nosit, bohužel zima už je přede dveřmi.

J I R K A (So, 10. 11. 2007 - 01:11)

Nosím občas dámské punčocháče už dávno před rokem 74. Byl to můj nápad a vznikl z praktické potřeby, přestát zimu při čekání na tramvaj, při cestách ze záletů. protože jsem nensil spodky jegrovky, vadilo mě že škrtili při sezení, nebo mě v nich bylo horko v restauraci. jednou jsem si všiml že děvčata vyhazují punčocháče,když na nich je malá dírka. tak jsem si je jednou půjčil a ono to bylo dobré, bylo mě teplo a při posezení v restauraci kalhoty se po punčocháčích smekali a neškrtili. Tak jsem si opatřil od neteře časem zásobu punčocháčů a mám je dodnes, dobře se perou a beru si je jen když hodně mrzne.Pánské punčocháče jsem si také časem opatřil.Dokonce na běžky jsou punčocháče perfektní, také jsem si koupil dámské kalhotky a dlouhými nohavicemi, takové ty bombarďáky, když je veliká zima tak na běžkách jsou tyto velice dobré. nevidím v tom nic nenormálního. Určitě prádlo ze šnůr nekradu a nejsem na chlapečky!

Jirka (So, 10. 11. 2007 - 00:11)

Zde máš Pánské punčocháče co se pro muže běžně vyrábí.Jenom u nás je pár slečinek překvapeno.Nyni je více druhů ,ale pánské punčocháče u nás měli premieru již v 74 roce.Zde je odkaz na výrobky na dnešním trhu. http://panskepuncochy.vyrobce.cz

Návštěvník (So, 10. 11. 2007 - 00:11)

Na mužích znám jen jegrovky,nebo vojenské zateplené kombinézy,s praktickým poklopcem,nádherně se vyjme a použije.

Jirka (So, 10. 11. 2007 - 00:11)

Pro neznalé ženy uvádim několik výrobku pánských punčochových kalhot které jsou na našem trhu a jejich nošení ziskáva u mužu čím dál větší ohlas pro praktičnost v chladných dnech a chrání končetiny před prochlazením a onemocněním. Viz.odkaz http://panskepuncochy.vyrobce.cz/

Tomáš (Po, 29. 10. 2007 - 21:10)

Každý má právo nosit co chce, co je mu pohodlné. Silonky, nadkolenky, kilty (pánské sukně)tu jsou snad od toho, aby s nosily. Kdo tomu nehoví, ten je mimo a nezná současné módní trendy. Móda přeje každému.

hkey (Po, 29. 10. 2007 - 18:10)

tu nájdete http://www.hkey1.weblahko.sk všetkých výrobcov zdravotných, kompresívnych siloniek ale aj obyčajných pre mužov a ženy luxusnej kolekcie za bezkonkurenčné ceny po kope aj prepojenie na ich web stránky. Tu si môžete http://hkey2.webovastranka.sk stiahnuť kompletný leták zdravotných pančuchových výrobkov aj z kontaktom na výrobcov. (info-Silonky obyčajné a zdravotné pre mužov a ženy.doc) Pripojte sa k našej komunite...Zuzana Smatanová a jej priate? moderátorky a moderátor inter. rádia sú členovia a čitate?ia mojej komunity...
Dobrý deň... Chcem Vás informovať o výrobe pančuchového tovaru.. Za totality bolo TABU, že na západe vyrábajú silonky aj pre mužov. Výnimka z pravidla za totality bola bývalá NDR, kde sa aj za socializmu vyrábali pančuchové výrobky pre mužov. Po skončení totality sa rozbehla výroba a predaj aj v post komunistických krajinách. Niektoré ženy môžu namietať že vôbec alebo ve?mi málo mužov nosí silonky. Musím namietať a to z jedného logického dôvodu. ( kto logicky dokáže uvažovať tak mi dá za pravdu)

1. ŽIADNY výrobca by nevyrábal tovar, ktorý nejde na odbyt.

Bolo by to neekonomické, drahé vyrábať tovar bez odbytu. Takáto firma bi skrachovala. Firmy silonky pre mužov vyrábajú po celom svete.

Žena sa opýta muža, nosíš silonky ?.... 99 percent mužov ktorý obliekajú silonky, odpovie ..NIE... aj keď silonky nosí. Muži to nepriznajú z obáv, z reakcii svojho okolia. Muži sú čo sa týka týchto veci ve?mi zbabelý a radšej to taja, aj pred svojimi blízkymi a niekedy dokonca aj pred vlastnou manželkou. Oblečú si pančuchy len vtedy, keď sú si istý že nikto nezistí, že majú oblečené silonky, alebo nebudú sa musieť niekde vyzliekať do spodného pádla. Hovorím Vám to priamo na rovinu ako to je. Poznám to lebo som patril medzi tých zbabelcov. Niekedy počúvam názory obmedzencov tu na internete, že muži ktorý nosia silonky sú úchylovia, geyjovia, transsexuáli a pod. Môžem Vás ubezpečiť, že to tak nie je. Ja mám to šťastie, že v mojom okolí a v mojom meste je dosť rozumných ?udí ktorý vedia že nosím silonky a berú to ako samozrejmosť. Neskrývam a netajím sa, že nosím silonky a verte, že sa to zaobišlo bez klebiet, posmechov a nadávok. Bol som ve?mi milo prekvapený z reakcií svojho okolia, ako na to zareagovali moji blízky, priatelia a známi, ktorý si aj objednali tento tovar. Muži ktorý nosia silonky sú obyčajný muži, len radi nosia to čo sa im páči a čo vyrábajú aj pre mužov. Muži majú tiež právo nosiť to čo chcú nosiť ako aj ženy.

hkey (Po, 29. 10. 2007 - 18:10)

tu nájdete http://www.hkey1.weblahko.sk všetkých výrobcov zdravotných, kompresívnych siloniek ale aj obyčajných pre mužov a ženy luxusnej kolekcie za bezkonkurenčné ceny po kope aj prepojenie na ich web stránky. Tu si môžete http://hkey2.webovastranka.sk stiahnuť kompletný leták zdravotných pančuchových výrobkov aj z kontaktom na výrobcov. (info-Silonky obyčajné a zdravotné pre mužov a ženy.doc) Pripojte sa k našej komunite...Zuzana Smatanová a jej priate? moderátorky a moderátor inter. rádia sú členovia a čitate?ia mojej komunity...
Dobrý deň... Chcem Vás informovať o výrobe pančuchového tovaru.. Za totality bolo TABU, že na západe vyrábajú silonky aj pre mužov. Výnimka z pravidla za totality bola bývalá NDR, kde sa aj za socializmu vyrábali pančuchové výrobky pre mužov. Po skončení totality sa rozbehla výroba a predaj aj v post komunistických krajinách. Niektoré ženy môžu namietať že vôbec alebo ve?mi málo mužov nosí silonky. Musím namietať a to z jedného logického dôvodu. ( kto logicky dokáže uvažovať tak mi dá za pravdu)

1. ŽIADNY výrobca by nevyrábal tovar, ktorý nejde na odbyt.

Bolo by to neekonomické, drahé vyrábať tovar bez odbytu. Takáto firma bi skrachovala. Firmy silonky pre mužov vyrábajú po celom svete.

Žena sa opýta muža, nosíš silonky ?.... 99 percent mužov ktorý obliekajú silonky, odpovie ..NIE... aj keď silonky nosí. Muži to nepriznajú z obáv, z reakcii svojho okolia. Muži sú čo sa týka týchto veci ve?mi zbabelý a radšej to taja, aj pred svojimi blízkymi a niekedy dokonca aj pred vlastnou manželkou. Oblečú si pančuchy len vtedy, keď sú si istý že nikto nezistí, že majú oblečené silonky, alebo nebudú sa musieť niekde vyzliekať do spodného pádla. Hovorím Vám to priamo na rovinu ako to je. Poznám to lebo som patril medzi tých zbabelcov. Niekedy počúvam názory obmedzencov tu na internete, že muži ktorý nosia silonky sú úchylovia, geyjovia, transsexuáli a pod. Môžem Vás ubezpečiť, že to tak nie je. Ja mám to šťastie, že v mojom okolí a v mojom meste je dosť rozumných ?udí ktorý vedia že nosím silonky a berú to ako samozrejmosť. Neskrývam a netajím sa, že nosím silonky a verte, že sa to zaobišlo bez klebiet, posmechov a nadávok. Bol som ve?mi milo prekvapený z reakcií svojho okolia, ako na to zareagovali moji blízky, priatelia a známi, ktorý si aj objednali tento tovar. Muži ktorý nosia silonky sú obyčajný muži, len radi nosia to čo sa im páči a čo vyrábajú aj pre mužov. Muži majú tiež právo nosiť to čo chcú nosiť ako aj ženy.

Ariesek67 (St, 19. 9. 2007 - 10:09)

Jo to máš recht i já mám podobnou zkušenost.

Kare (Út, 18. 9. 2007 - 17:09)

Nejsem žena, tak nemohu napsat, co si myslí ženy o mužích v punčocháčích, ale napíši jedno : Silonkové punčochové zboží je běžnou součástí pánského šatníku, ať se to někomu líbí nebo ne. Sám nosím silonek nepřeberné množství, protože jsem poznal jejich výhody a navíc mi pomohly i se zdravotními problémy.

Reklama

Přidat komentář