Reklama

BAILINE

Eva (Čt, 9. 11. 2006 - 17:11)

chtěla jsem se zeptat,jestli nevíte,jestli je nějaké studio taky v Olomouci nebo v Ostravě.Díky moc

Jana (Po, 6. 11. 2006 - 17:11)

Skvělá reklama!

Lucie (Út, 10. 10. 2006 - 18:10)

Ahoj Helčo, objednaly jsme si každá po dvaceti terapiích, protože je to levnější a hlavně už je vidět výsledek, cena 20-ti je 5600,- Kč

Lucie (Út, 10. 10. 2006 - 18:10)

Ahoj Helčo, objednaly jsme si každá po dvaceti terapiích, protože je to levnější a hlavně už je vidět výsledek, cena 20-ti je 5600,- Kč

Jana (Ne, 30. 6. 2019 - 22:06)

Těch 20 terapií celkově za 5.600,- je kde????

Helča (Pá, 6. 10. 2006 - 05:10)

Ahoj Luci, docela mě zaujal tvůj nadšenýn příspěvek, právě zvažuju co a jak podsoupit, jestli lymfodrenáže, vacupress a teď jsem narazila i na bailine. Mohla bys mi udělat malý přehled kolik vás to tak stálo? abych měla představu. díky moc

Lucie (Ne, 1. 10. 2006 - 18:10)

Já a mé dvě kamarádky chodíme na Bailine do salonu 1.Pretty Woman Figure na Smíchově, Nádražní 110, tel. 257 313 721 a je to bomba, střídáme to s ultrazvukem a lymfatickou ruční masáží a už jsem zhubla dvě konfekční velikosti, rozhodně doporučuji, je tam opravdu profesionální přístup a nelituji financí, které jsou oproti jiným salonům poloviční a to jsem jich vyzkoušela několik.

Lucie (Ne, 1. 10. 2006 - 18:10)

Já a mé dvě kamarádky chodíme na Bailine do salonu 1.Pretty Woman Figure na Smíchově, Nádražní 110, tel. 257 313 721 a je to bomba, střídáme to s ultrazvukem a lymfatickou ruční masáží a už jsem zhubla dvě konfekční velikosti, rozhodně doporučuji, je tam opravdu profesionální přístup a nelituji financí, které jsou oproti jiným salonům poloviční a to jsem jich vyzkoušela několi.

Marie (Čt, 28. 9. 2006 - 16:09)

posilam pro informaci na Bailine adresu Velehradska 17 Vinohrady,maji i webove stranky, tak se podivejte znovu,musite podstoupit min. 20terapii.
Pro pani Anežku:to jste chodila na lymfo drenaze a ne na BAiline.Lymfo drenaže nejsou na hubnuti,jsou to masaže ktere svym pusobenim rozproudi lym. cesty.Musite pak casto chodit na zachod,protoze se vylucuji nežadouci latky z tela, tedy jsou vhodne pri detoxikaci organismu,tedy i odbourani celulitidy.

anežka (St, 27. 9. 2006 - 23:09)

ja zkusila větši lumparnu,potřebuji schodit blbych 5-7 kilo,chodim na spining,občas brusle,kolo,koně,aerobik,opravdu dlouhe prochazky se psem,občas zahřešim,ale pak se snažim to nějak vykompenzovat,ale nehubnu!Tak jsem zkusila studio Snella v Koněnovce,obrovska reklama podpořena herečkama např.Konvalinkovou,už to mě mělo trknout,když vidim,jak vypada!Stalo to 10000kč!!!! A NIC!!!10 lekci,zavřena ve skafandru,co se nafukuje a vyfukuje!!Už nejdu do ničeho,mohla jsem za ty prachy jet k moři.Koukněte na Primu ve středu večer a přestanete mit chut na všechno,jako ja.Hodně zdaru přeje Anča a nic neplatte!!!

jana (So, 23. 9. 2006 - 16:09)

marie, muzes prosim napsat adresu, kde presne? na netu jsem bailine s touto adresou nikde nenasla.....

saša (Pá, 22. 9. 2006 - 18:09)

Může mi prosím někdo napsat, co to vlastně Bailine je, jak to funguje a jaká je přibližná cena? Díky moc

Marie (Út, 19. 9. 2006 - 20:09)

Chodim na Bailine uz dva mesice.Jsem nadsena protoze celulitida ustupuje,na hubnuti to asi neni,ale zpevnení je znatelne,jak pise pani,nekdy je proces neprijemny-stiplavy maji tam uplne nove pristroje,takže to nebude tim,že by byl stroj opotrebovany.JE to na Velehradske v Praze.JA to tedy vrele doporucuji!!

Dana (Pá, 15. 9. 2006 - 10:09)

Nevíte, jestli je bailine studio taky v okolí Ostravy? Děkuji

Jana (So, 29. 7. 2006 - 21:07)

Já jsem absolvovala už asi40 terapií bailine v Kutné Hoře a jsem maximálně spokojená,jsem líná chodit do posilovny a mám zpevněné bříško i zadek jako bych makala nevím jak.I v létě se tam dá vydržet,protože tam mají klimatizaci ,bohužel když přestanu na pár týdnů chodit,svaly povolí,ale to by se stalo asi i v té posilovně.Já to teda rozhodně doporučuju.

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2006 - 12:05)

Ja jsem uz od roku 2003 absolvovala Bailine 3x (vzdy po deseti terapiich. Jeste predtim jsem v roce 2002 zhubla osm kilo (na 56 pri 173 cm vysky, takze o nadvaze se mluvit neda) a potrebovala pak hlavne zpevnit svaly na brise a na stehnech a zbavit se celulitidy. Na posilovnu jsem nemela energii ani naladu. Poprve Bailine zabralo hodne, celulitida skoro uplne zmizela, zhubla jsem sice jen 3 kila, ale zpevneni briska a stehen bylo fakt videt. Pritel si celou dobu myslel, ze chodim do fitka a chvalil me, ze vysledky jsou fakt videt :o) Chodila jsem jeste na Nam. Miru. Naposled jsem to absolvovala na konci roku 2004, ale uz mi to moc prijemne nebylo, pripadalo mi, ze maji ty elektrody stare a dost to stipalo a nekdy jsem se opravdu musela premahat, abych to vydrzela. Navic jsem si hodne davala programy na bricho a rozhodila se mi menstruace (predtim jsem ji mela pravidelnou jak hodinky) Tak nevim, jestli to bylo tema elektrickyma vybojema nebo necim jinym....

Vlaďka (Ne, 5. 3. 2006 - 20:03)

Chci začít s bailinam,můžete mi sdělit Vaše názory,stojí to za to?

Richard (Ne, 20. 11. 2005 - 15:11)

Vyřešte problémy s Vaším organizmem jednou pro vždy!Učiňte nezbytný krok k celkové revitalizaci zbavením se škodlivin.http://www.hubnete.cz/abshealth

Račice (St, 16. 11. 2005 - 15:11)

Mohly byste mi poradit, kolik to stojí?

Světla (St, 16. 11. 2005 - 15:11)

Na nám. Míru už to není, nová adresa je Praha 5, Nádražní 110. Je to proti Andělu, dům je nyní pod zeleným lešením. Vchodem do domu do 2. patra. Telefony (stejné)jsou ale přesměrovány.

Reklama

Přidat komentář