Reklama

BAILINE

Didi (Út, 8. 11. 2005 - 14:11)

Ahoj Prosím Tě kde se dá najít studio Bailine v Praze? Četla jsem že je někde na Smíchově, ale nemohu to na internetu najít, našla jsem jen jedno u Náměstí Míru, což je pro mě dost problematické místo (doprava). Zajímalo by mě to na tom Smíchově, tak jestli nevíte kde to je?

Jana (Pá, 7. 2. 2020 - 19:02)

www.pretywomanandman.cz, Nádražní 110, Praha 5 Anděl, 257 313 721, 602 935 671

Alice (Ne, 9. 1. 2005 - 19:01)

Já jsem absolvovala 20 kúr Bailine,po páté terapii jsem cítila už dosti velké zpevnění zadních partií a po patnácté terapii mi začaly padat centimetry pryč.Musela jsem vydržet delší dobu,protože to nezabírá na každého stejně rychle.Velikost mo klesla o dvě čísla,zmenšil se mi podíl tuku v těle a chodím jednou týdně dál,protože při představě dvou hodin v posilovně dvakrát týdně raději volím bailine,kde jsem 40 min a tělo mám pevné a celulitida je fuč.Přestaly mně bolet záda a cítím se fajn.Kdo nemá trpělivost,ať hladoví.

cipisek (Čt, 4. 11. 2004 - 00:11)

Mam taky zkusenosti s Bailine, absolvovala jsem dokonce 20 lekci na pristrojich a myslim ze jsem jedla mene a vice se hlidala, ale vaha klesla asi o kilco max kilo a pul.Coz bych prisuzovala spise tomu, ze jsem se trochu hlidala. Jinak myslim ze ucinek to nema zadny.Kdyz jdu do posilovny tak na sobe 10 navstevu uz zacinam aspon citit, tady nic ani po 20:(

Lenka (So, 29. 5. 2004 - 17:05)

Prosím, může mi někdo vysvětlit na jakém principu BAILINE pracuje ? Je to nějaký masážní přístoj ?

Eva (Ne, 10. 8. 2003 - 10:08)

Spis to byla zásluha Bailine,protoze ja se mazu gelem proti celulitide Avon a porad nic.

Věra (Pá, 6. 6. 2003 - 10:06)

Nic horšího jsem snad v životě nezažila, navic se vaha ani nehnula. Ale může to být individuální...

Petra (Út, 3. 6. 2003 - 22:06)

Já jsem absolvovala 10 terapií (3600Kč), necpala se knedlíkama, ale jedla velmi střídmě, 1 x týdně cvičila a - váha se ani nehla ! Zato celulitida zmizela, ale mažu ještě gelem Avon, tak nevím, čí to byla zásluha.

alena (St, 7. 5. 2003 - 08:05)

CHtela,bych také přispet s mymi zkusenostmi z bailine.Záleží,co od toho každý očekává,já sama jsem shodila za 1O terapií 7 kg. a jsem velmi spokojená.Ale jestli si tam jde někdo lehnout a pak se cpe knedlíkama,sladkostmi a jinými poživatinami,tak,at se radši nesnaží hubnout.Je to každýho věc,ale já jsem byla velmi spokojená a budu pokračovat dále.Starost o postavu je celoživotní a nemůže trvat jen jeden týden,jak se mnozí domnívají.

petra (Ne, 9. 3. 2003 - 01:03)

S cvičením se to srovnávt nedá, ale myslím,že je to aspoň taková masaáž proto celulitidě (kterou většině z nás není ochotný udělat manžel doma).

iva (Út, 11. 2. 2003 - 09:02)

zkušenosti mám a nijak dobré. Nejdřív mne překvapilo, že i pracovnice nebyly nijak štíhlé, ale prý na sobě pracüjí. chodila jsem poctivě, jedla málo a po měsíci váha skoro stejná. Vyhozené peníze, rozhodně doporučujicvičit přirozeně a nenachytat se na podobné lumpárny. Vypadá to zpočátku velice dobře, ale zbydou oči pro pláč.

Kristi (Čt, 6. 2. 2003 - 17:02)

Má někdo zkušenosti s Bailine ?

Reklama

Přidat komentář