Reklama

mám velký penis

Petr (Pá, 25. 7. 2014 - 20:07)

Já byl s bývalou přítelkyní přes rok a nikdy jsem ho do ní nedostal celý.Mám 21/5.Nevím jestli se pochva přizpůsobí.

Jakub (Pá, 25. 7. 2014 - 10:07)

Není to žádná slast...Jak jste spolu dlouho? Říká se, že po delším vztahu se pochva přizpůsobí a vejde se celý. Kolik se ti povede do sebe přítele dostat?

Renata (Pá, 25. 7. 2014 - 08:07)

Není to žádná slast velký penis , mám přítele s výbavou 24x5,5 v erekci a celý se do mne nedostane ani při největším vzrušení musí dávat pozor protože to pak bolí i několik dnů.Ale je to božský chlap dává bacha a já mu to zase vynahradím třeba krásným orálkem to má moc rád i mi to je příjemné.Vše záleží na souhře partnerů.

Max (Čt, 24. 7. 2014 - 03:07)

Maxi tak to si nestěžuj to...Leni dekuji jo fantaziji mam a jsem rad ze by ti vyhovolal muj penis jo presne daji se stim delat veci kdyz je skusenost a vydrz tu ja mam celkem velkou a sex se ma okorenit a delat nove veci protoze pak jsou ty nevery vetsinou kdyz delate roky porad to stejne chce to mit fantaziji a delat nove veci a polohy

Lenka (Po, 21. 7. 2014 - 16:07)

Leni tak to si krasna zena...Maxi tak to si nestěžuj to jsi úplně můj tip 17 mi krásně vyhovuje a 4 průměr tak mám sice doma průměr 5cm je to ještě v normě ale čtyři by mi taky vyhovovaly dalo by se sním i trošku v dírce kroužit.Když je trošku fantazije tak se dají dělat věci.

Max (Po, 21. 7. 2014 - 12:07)

Max - máš komplex ? Jsem...Leni tak to si krasna zena takove mam rad a je pravda jak se asi rika ze aji s malym kasparkem se da zahrat velke divadlo ty chlapi s tema velkyma kladama jsou nekdy neopatrni a nesnazi se mysli ze kdyz maji velky penis to staci ja teda v sexu jsem dost snazivi a hravy a penis mam 17 a prumer 4 cm myslim ze staci a mit o par centaku vetsi nevadi bral bych to

Alfaman (Po, 21. 7. 2014 - 12:07)

Prsa číslo 6. To je snad...Proč by to měl být omyl? Je vysoká, navíc oplácaná, šestky jsou tak akorát. Prostě krásná ženská.

Jan (Po, 21. 7. 2014 - 12:07)

Max - máš komplex ? Jsem...Prsa číslo 6. To je snad omyl, ne?

Saša (Po, 21. 7. 2014 - 09:07)

Max - máš komplex ? Jsem...Lenko máš moje sympatie taky jsem tak dopadla.Po sexu s kládou 25x6 jsem si nemohla ani zavést tampon.Tak teď mám 18x5 a v pohodě sex je pro más oba potěšení né utrpení.

Lenka (Po, 21. 7. 2014 - 02:07)

Max - máš komplex ? Jsem krev a mlíko, 179cm, prsa č. 6, ale penis max. 18cm. To, co předvedl primitiv s 24/6 mi tyhle klády znechutilo navždy a už jsem jednoho takového "šťastlivce" poslala do muzea hraček.

Max (Ne, 20. 7. 2014 - 21:07)

Tak až poznáš...Vis ono zalezi jake holky mas rad ja uprednostuji ty plnostihle holky jak se rika krev a mliko nebo ty baculky taky moc fajn holky a tam se hodi penis velky nebo jaky mas ty a zalezi kolik ti je ja jsem se treba ptal kamosky te taky drive dost zalezelo na velikosti penisu a do maleho nesla nejmin pry 19 cm a vic ale ted ji to uz je celkem jedno hlavne ty mladsi holky ty chcou vetsi penis jsem cistej heterak zadny ze bych se dival na kluky a tak ale mit penis jako ty nebo vetsi moc bych to bral to pak bych uz nemel zadny strach z dalsiho ponizeni chlapi s velkym to maji jednodusi u zen a sex taky nemaji nouzi

Jan (Ne, 20. 7. 2014 - 12:07)

Já mám...Já mám 12/4 cm a celkem nic moc. Ale každá netouží po 18 cm kládě. Najdi si dívku, která che menšího.

Petr (Ne, 20. 7. 2014 - 11:07)

Nejsem cistej heterak ale mel...Tak až poznáš takovou,která pod 20cm nejde tak ji rád poznám:-(

Max (Ne, 20. 7. 2014 - 00:07)

Na léčení to asi nebude....Nejsem cistej heterak ale mel jsem s jednou holkou neprijemny zazitek tak bych rad vetsi penis nerad bych zase zazil vysmech a ponizeni s meho penisi vlastmni skusenost nekere holky zajima dost kluku penis a nekere pod 20 cm nejdou vazne vlastni skusenost a kdyz pak holka ho vam se soucitu vyhoni a rekne promin tohle je pro me nevyhovujici tvuj penis ten me nestaci

Čistá pravda (Ne, 20. 7. 2014 - 00:07)

Maxi, ty si s těma pérama...Na léčení to asi nebude. Je bisexuální a takhle to ventiluje.

Pinďour (So, 19. 7. 2014 - 23:07)

Já mám "genitální" parametry 5,5/11 cm a ještě jsem kvůli tomu neměl holku, a to mi bylo už 35 let. Už jsem si nějak zvykl, jsou na světě důležitější věci, např. duchovního či intelektuálního rázu, jimiž se ve volném čase zabývám. Tělesná rozkoš je asi fajn, ale má krátké trvání, na rozdíl od trvalejších hodnot, které nejdou získat přes sex.

Odborník (So, 19. 7. 2014 - 23:07)

Maxi, ty si s těma pérama nedáš pokoj, co? To je už na léčení, hochu, tahle fascinace.

Max (So, 19. 7. 2014 - 23:07)

No právě.Vím,že jsou...Petre klidne bych si ho stebou vymenil kdyby to slo ja mam jen 17 a prumer 4 cm a zalud¨akorat zadny velky jak ty dost ti zavidim takovy penis holt musis najit partnerku kere vadit tvuj penis nebude ja bych rad velky penis muj kamos ten ma treba penis 23 cm a prumer 8 a to uz mel tak velky v 17 letech co ja bych dal za poradny a taky ja mam rad ty plnostihle holky a tam se hodi vetsi vybaveni jak mas treba ty

Magdaléna (So, 19. 7. 2014 - 18:07)

Velký ne, partner měl 22/6 a prostě to bolelo, navíc byl nepříliš zručný, takový sobeček-bušítko, poslala jsem jej k vodě. Teď mám 18/5 a max. spokojenost, včetně svátečního análku.

Velký (So, 19. 7. 2014 - 17:07)

Velký péro mají hodně rády starší dámy!!
To si piš, že jím tuto dámu dovedeš k šílenství ! Většinou její starý má malýho a nešuká!

Reklama

Přidat komentář