Reklama

mám velký penis

Pavla (So, 11. 5. 2013 - 07:05)

Čau ja ho mam 18 cm dlouhy a...Přesně tak akurát.

Nevěřím (Pá, 14. 3. 2014 - 09:03)

Jsem na tom stejně jako...Ti, že by taková pousta holek házela zpátečku. Já mám šířku 4,5cm a naprosto běžně jsem se vlezl do všech ženských. U některých se muselo pomaleji ze začátku u jiných to šlo snadno hned, protože byly hodně vlhké. Jsem v průměrné velikosti a nevěřím, že by 1cm navíc udělal takové problémy. S trochou snahy se do 3/4 žen musíš dostat bez problému.

Mirek (Pá, 14. 3. 2014 - 07:03)

Jsem na tom stejně jako ty,5,4/13cm a je to hotová katastrofa,holky hoděj zpátečku hned,nebo při tom.Radši bych ho měl dlouhýho 30cm...Užil jsem si to jen se dvěma staršíma holkama.Nevíte jestli nejde operativně zmenšit?

Jonah Falcon (Čt, 13. 3. 2014 - 14:03)

má 34 cm v erekci, já mám 35 cm, a nikdo o mě neví. Tak se pochlubím alespoň anonymně.

Jitka (Čt, 9. 5. 2013 - 13:05)

Čau ja ho mam 18 cm dlouhy a...To bys potom mohl tak akorát do krav,nebo klisen.Ženskou takovou kládou potrháš.

Jan (Ne, 9. 3. 2014 - 23:03)

Chtěl bych mít vaše...Klátiči, 6 cm je dost hrubý, pro mladé dívky určitě. Pro ženu po 4 porodech anebo pro obrovskou ženskou možná akorát.
Radioaktivní znalec: takovou, která má vaginu velikou a radioaktivní :)

:-D (Ne, 9. 3. 2014 - 22:03)

Já nemám zadního.A předního máš? :-D

pavel (Ne, 9. 3. 2014 - 21:03)

Já nemám zadního.

Radioaktivní zn (Po, 17. 2. 2014 - 09:02)

Člověče nešťastný, ty jsi asi šukal baby s Černobylu, že?

klátič (Po, 17. 2. 2014 - 09:02)

Kdyby to šlo, měnil bych -...Chtěl bych mít vaše problémy s
délkou...já mám problém s
průměrem 5,2cm.....to nevím kde klátíš?

Mám ho téměř 6cm a je to v POHO!

Tomaš (Po, 17. 2. 2014 - 05:02)

Mam penis 25.cm ajsem spokojenej pani doktorko.

david (Út, 21. 12. 2010 - 13:12)

mně je 38 a mám ho 15cm, nejsem si jistý, jestli už není pod limitem toho, co ženy očekávají, zatím mi řekla, že je malý pouze jedna

Jan (Po, 20. 12. 2010 - 14:12)

Říká se, že i s malým...Velikost penisu ovlivňuje i schopnost cévního systému, který spolu se silným srdcem napumpuje do penisu dostatek krve. V mládí bývá ztopořený penis vždycky větší, než u téhož muže po dvaceti letech.

bwg (Po, 20. 12. 2010 - 14:12)

Měla jsem minulý měsíc...Říká se, že i s malým kašpárkem lze dělat velké věci - viz Napoleon, který neměl velké přirození, ale milenek hafo. Nejsem žena, nemohu za ně mluvit. Nejsem ani muž, který by měl mindrák z velikosti svého penisu, ač rozhodně nemám 25 čísel a jsem rád, že se mi něco tak velkého, byť za normálních okolností o nějaký ten cm zvadlého nemele v kalhotech. Zatím mi mých 16 cm stačilo úplně v pohodě. Milostné umění ale nespočívá jen v kopulaci, ale i náležité předehře a schopnosti ženu "rozehřát". Na to nepotřebuju kyj.

mahauve (Po, 20. 12. 2010 - 12:12)

Měla jsem minulý měsíc...nosiť si na mejdan pravítko, aby si mohla odmerať penis lol :))) a hneď bol aj anál? lol :))

Natálie (Pá, 17. 12. 2010 - 22:12)

Mám problém mám asi moc...Měla jsem minulý měsíc první sex v necelejch 16.Erik mne na mejdanu líbal a já netušila že pude i dál.Celá jsem dole hořela a on mne prstil až jsem se celá prohýbala a roztáhla.Ani jsem si nevšimla kdy si všecko sundal a jak mi sundal tangáče, jenom vnímala slast z jeho ruk, jazyka kterým mne lízal dole.Byla jsem tam mokrá a místo prstu mi zajel něčím obrovským tam, kde ještě nikdo nebyl.Napoprvé zjistil, že jsem panna a že se dovnitř s takovou kládou nedostane.Zařvala jsem bolestí ale Erik na nic nečekal a zasouval ho už znovu a tentokrát zajel dovnitř celým objemem a já ječela bolestí ale něco prasklo a už zajížděl dál a dál mohutnými přírazy si razila 25cm kláda cestu do mých útrob až jsem pochopila, že se mám co nejvíc roztáhnout a uvolnit, že to do vleze lepší, když budu i já přirážet na ten klacek.Prohýbala jsem se jako luk až byl celý ve mně a já cítila pod pupíkem jeho kyj a dole jsem úplně hořela a šíleně to bolelo, ale Erik na nic nečekal a začal mne znovu projíždět celou délkou ráhna až jsem řvala rozkoší na celé kolo ale už to do mne zarážel na několik přírazů.Odpanil mne obrovský kyj a když jsem ho uviděla nechápala jsem, že ho do mne dostal a že jsem přežila bez příprav odpanění.Vychrstla ze mne krev, dole jsem to měla nateklé ale zanesl mě do sprchy, dalčaj a něco abych neměla děcko.Během noci jsem s ním měla sex ještě 2x, pokaždé to bolelo i když mi to dělal do zadku, ale dalo se to přežít.Myslím že při odpanění je třeba se roztáhnout a povolit břicho a nechat na klukovi, jak se mám prohýbat a přirážet na to, co do mě strkaj.Nejhorší bylo, když jsem musela na gyndu kvůli krvi v moči a doktorovi přiznala, že nejsem asi panna a že přítel ho má 25cm velkého a že byl první.

anonim:P (Po, 13. 12. 2010 - 21:12)

mám 15 cm, myslím, že...tywe...15...to máš dobrý ako svin!!..

anonim:P (Po, 13. 12. 2010 - 21:12)

chci sex,ale bojim se s mojí dýlkou...je normální ve 13 letech 12,5 cm? :D

jirka (Po, 29. 11. 2010 - 12:11)

mám 15 cm, myslím, že větší by mi dodal na sebevědomí

. (Pá, 26. 11. 2010 - 14:11)

Spíš trochu obrousit, píše že má problém v šířce, debile.

Reklama

Přidat komentář