Reklama

mám velký penis

Jirka (Út, 9. 9. 2014 - 12:09)

Vždycky máme dlouhou...Nesmís být tak něžný,já ho mám 14/6cm a některý holky s ním mají problém,ale nakonec to vždy dají.Bohužel análek prostě nikdy asi nezažiju.

jj (Po, 8. 9. 2014 - 14:09)

Souhlasím s tebou mám ráda...Pojmout velký penis a přirážet je rozdíl, to druhé potom často bolí.

Andrea (Po, 8. 9. 2014 - 13:09)

Souhlasím s tebou mám ráda velké ocasy a nevadí mi ani délka pojmu do sebe i 25x 6 a v pohodě ještě si i přirazím když je muž líný se hýbat.Nenarazila jsem ještě na takového za svých třicet dva let aby mi tam nevkluozl a to si sexu užívám plnými doušky.Zkusila jsem už i na eskort gigola a taky to šlo hladce měl ho tak 23x5,5cm.Prostě pitka se přizpůsobí některá více a některá míň v tom to je holky tak se toho nebojte a sexujte protože když budete v létech budete mít na co vzpomínat.

!!! (Čt, 28. 8. 2014 - 22:08)

Když se baby hecujou a nebo jen se jedna před druhou vytahuje, tak každá vychvaluje jak by chtěla pořádnej vocas ale když ho na ní potom vytáhneš tak je po vytahování! Já jsem tohle zažil několikrát a nakonec brečely abych je nechal, najednou měly strach, že bych je zničil! A proto říkám chtěla jsi to tak ho tam budeš mít! Svatba stála peníze a jinýho nemám. Naslinit hlavičku a šup tam s ním!

Jan (Čt, 28. 8. 2014 - 22:08)

Já mám malý penis 20...Já mám 13 cm, a co má být?

Max (Čt, 28. 8. 2014 - 21:08)

25 cm už je velký...To je 25 cm to uz velky dost penis a taky kerej chlap ho ma tak velky malo myslim tak ideal 20 cm a prumer tech 5 te tak ideal skoro pro kazdou zenu ale nekere zeny jdou vyhradne po mega penisu

Marky (Čt, 28. 8. 2014 - 20:08)

25 cm už je velký nadprůměr (erotickyweb.webnode.cz/velikost-penisu/kategorie-5/), ale zase některé ženy to vyloženě vyhledávají :)

Max (Čt, 28. 8. 2014 - 20:08)

Pavlo to máš já jsem půl...TaK podle vaseho psani muj penis by vam vyhovoval ja mam 17 cm a prumer 4 ale nekdy bych byl rad za vetsi ale kazdy ma nejaky a dost chlapu ma ze sveho penisu komplexi

jitka (Čt, 28. 8. 2014 - 17:08)

Já mám muže s 15/4 a nemůžu si ho vynachválit!!
Před ním jsem měla kluka s 24/5 a sex byl utrpení a bída!!!Po 3 měsících jsem se s ním rozešla já....bral to moc špatně....holt velký penis nic moc!

Jakub (Čt, 28. 8. 2014 - 15:08)

Já mám malý penis 20 cm,všichni ve třídě mají nejmíň 22cm.

Romana (Čt, 28. 8. 2014 - 12:08)

Mám asi to štěstí že...Pavlo to máš já jsem půl roku trpěla taky s klukem 23x5 měl penis a nebyla jsem schopna předat to v sexu co cítím teď,bolelo mě to a ani jsme ho tam celý nikdy nedostali.Po domluvě jsme se rozešli ale jsme pořád kamarádi a stýkame se.Našli jsme si každý partnera.Já jsem spokojena jak v sexu tak v životě,sex je teď pro mě balzám na tělo i duši a stačí mi penis 16x4 je to asi moje míra.

Pavlina (Ne, 24. 8. 2014 - 18:08)

Mám asi to štěstí že jsem si našla kluka s ptákem plně mi vyhovující jak orálně tak vaginárně má ho 16x5 cm.Nikde nic netlačí ani nepřebývá,při orálku si ho zasunu kolik chci a při souloži až na doraz po kulička a nic mě tam netlačí dole v pochvě.

Petra (Ne, 10. 8. 2014 - 15:08)

Petro a na kolik redukujete...Kubo už jsem to psala na 18cm.

Jakub (Út, 5. 8. 2014 - 08:08)

Tomu se dá zabránit na...Petro a na kolik redukujete kroužkama :-D

Jan (Po, 4. 8. 2014 - 20:08)

19, 22 atd. Střední velikost je necelých 15 cm. Kde jsou ti prostřední? Nebo internet snese všechno?

Petra (Po, 4. 8. 2014 - 18:08)

Tomu se dá zabránit na penis si navlečeš molitanový kroužek různé šířky a dno pochvičky je ochráněno,taky to tak děláme.Přítel ho má 22x5cm.

Adam (Po, 28. 7. 2014 - 08:07)

Jednou jsme to měřili a byl...s tim dnem pochvy musim souhlasit. Kazda zena je samozrejme jina, ale priblizne je hloubka kolem 18-20 cm strop pri maximalnim vzruseni. Mluvim samozrejme o vetsine a pouze o vlastnich zkusenostech. Navic, nektere zeny, maji narazeni na dno rady.

Romana (Po, 28. 7. 2014 - 08:07)

Petre tvuj penis je nadpruper...Jednou jsme to měřili a byl tam 19cm a už jsem cítila jak naráží na dno pochvy více to fakt nejde i při vzručení sebevětším.

Max (So, 26. 7. 2014 - 20:07)

Já byl s bývalou...Petre tvuj penis je nadpruper ale neni to zas tak velky aby se do zeny nedostal a jake zeny mas rad ty plnostihle nebo je ti to jedno ja teda uz poznal zeny kere by se hodil tvuj penis muj neni extra velky a kdyz mam rad ty plnostihle a nebo baculky tak musim polohy aby zena mela poteseni a ne aby tam byl jen kousek a pripadal si zbytecny

Leoš (So, 26. 7. 2014 - 12:07)

Já byl s bývalou...Ne, vagina se natáhne do určité míry, a dále ani cm. Podívejte se do anatomického atlasu proč je to tak.

Reklama

Přidat komentář