Reklama

mám velký penis

amigo (St, 23. 4. 2014 - 17:04)

Ja nikdy velikost vubec...proste ji mas ted jak vjezd do piskovny!az se na Tebe vysere,nikdo Te nebude chtit,protoze v Tobe budou plavat jak v kyblu s teplou vodou! :D:D

Leoš (Út, 22. 4. 2014 - 18:04)

ja mam penis 16.5 cm ale...To jsou komplexy, nač by ti byl 23 cm dlouhý? Vždyť to se nedá použít!

Max (Út, 22. 4. 2014 - 16:04)

hele Věruš, to se...ja mam penis 16.5 cm ale chtel bych vetsi tak v erekci aspon tech 23 co bych za to dal zeny uz jenom pohled na velky penis vzrusi klidne bych kdyby to slo z nekym vymenil za ten muj

dívkař 13,5 c (Út, 22. 4. 2014 - 11:04)

Chlapi ho maj velkýho,... hele Věruš, to se mejlíš, od prdle jsme to neměřili. Mě ho měřila Verunka, měřila správně, a mám ho přesně o 1/2cm nad průměr, ale mě to stačí, nikdy jsem s ním neměl problém. To můj kamrád ho má o polovičku větší zašukal si jednou v životě, od té doby má trauma a ze svým velikým ptákem je vedle jak ta jedle.
Není nad promiskuitu, kdo říká že není zdravá, tak se mýlí, a časem se člověk zklidňí a má na co vzpomínat.

martin (Út, 22. 4. 2014 - 11:04)

jenom idiot to meri od prdele.je taky dulezite při mereni na vrchni strane,jak moc ten metr pritlacis ke kosti.ten rozdil mezi prilozenim a pritlacenim je několik centimetru.

Eva (Út, 22. 4. 2014 - 11:04)

Chlapi ho maj velkýho,...Je to tak, nejenže si přidávají, ale ještě to i blbě měří. Mně osobně ani délka nezajímá. Klidně stačí 13, ale když má pořádného žaluda. To se mi líbí.

Veruš (Út, 22. 4. 2014 - 09:04)

Chlapi ho maj velkýho, protože si ho měří spodem od prdele a to je špatně.

Jan (Út, 22. 4. 2014 - 09:04)

Kéž by se na internetu dalo...To jsou komplexy. Proto muži lžou, i ti, kteří mají IQ 150 a jsou členy klubu Menza. Komplex je silnější než inteligence :-(

Jakub (Út, 22. 4. 2014 - 08:04)

Kéž by se na internetu dalo...Tak pojď o tom pokecat reálně. Písni mail nebo icq.

Alizee (Út, 22. 4. 2014 - 07:04)

Kéž by se na internetu dalo s klukama na tohle téma bavit reálně. 95% z nich si silně přidává centimetry tam dole. Nechápu. Taky nikomu nikde nepíšu, že mám šestky prsa, když to není pravda.

Leoš (Po, 21. 4. 2014 - 15:04)

Ja nikdy velikost vubec...Měrila jsi ho centimetrem?

Luci (Po, 21. 4. 2014 - 15:04)

Ja nikdy velikost vubec neresila, proste se mi sex libil nebo ne a mam taky moc rada oralni sex a na to pero vazne nepotrebujete.:D Vsichni predchozi partneri meli standartni velikosti (14-17). Pak jsem ale potkala svyho nynejsiho pritele, chlap jak hora (ma pres dva metry), takze se dalo tusit, ze asi bude nadprumernej vsude, presto kdyz jsem ho videla poprvy nahyho, tak me to sakra prekvapilo. Ma 23 na dylku a i pekne tlustyho (prstama neobejmu). Tu noc jsem si prisla jako prvnicka, ale byl moc ohleduplny a umel svuj nastroj patricne pouzit. A ja zjistila, ze to co jsem nikdy neresila, tak v tom muze bejt sakra rozdil! Driv byl u me vaginalni orgasmu spis velka vyjimka a rarita. Ted ho mam pokazdy a nezustane u jednoho, i analek je s trochou trpelivosti super a ja se hrozim chvile, ze kdyby sme se rozesli, tak mi to bude zatracene chybet.

Alizee (Ne, 20. 4. 2014 - 17:04)

Alizee chapu co pises ale...Ano je pravda, že dole nejsem zrovna "malá" nebo spíš úzká. U těch opravu velkých cítím malou bolest nebo spíš tlak, ale to se mi líbí

Jan (Ne, 20. 4. 2014 - 11:04)

Velkých penisů jsem...Jsou, ale to má jeden z 1000...

p.jojo (Ne, 20. 4. 2014 - 11:04)

Velkých penisů jsem...Alizee chapu co pises ale pokud nejsi tam dole velka tak te to proste musi pri tvrdsim sexu bolet to ti nevadi?
Ja vim ze bolest "tam dole" je neco kontraproduktivniho

p.jojo (Ne, 20. 4. 2014 - 11:04)

Velkých penisů jsem...Alizee chapu co pises ale pokud nejsi tam dole velka tak te to proste musi pri tvrdsim sexu bolet to ti nevadi?
Ja vim ze bolest "tam dole" je neco kontraproduktivniho

Alizee (Ne, 20. 4. 2014 - 09:04)

Velkých penisů jsem "zažila" docela dost. Padlo tady dost názorů a penisy o velikosti okolo 25 cm jsou. Není to běžné, ale jsou. Trošku je problém s klukama co se svojí velikostí chlubí na internetu. Většina z nich si dost centimetrů přidá. Asi jim nedochází, že se to měří zeshora a né od zadku.

Martina (Ne, 20. 4. 2014 - 08:04)

Přikláním se k...Krásně jsi to Silvo napsala.Já jsem si taky prožila muka a museli jsme se rozejít přítel si nedal říct bušil do mě jak do vrat předehra žádná neexstovala tak ze začátku to bylo na sucho a nejhorší to bylo jak přišel popitý to chtěl skoro už v chodbě a ku podivu mu stál i když byl ožralý.Už bych to nechtěla zažít tak jak to prováděl on,měl ho 24x6cm.v erekci.Te´d mám přítele s menším ale hlavně ohleduplnějším a milujícím a jsem v pohodě.

Silva (Pá, 18. 4. 2014 - 07:04)

Taky mám takového něco...Přikláním se k příspěvku Ivanky taky jsem ze začátku vztahu trpěla ale partner byl trpělivý a ohleduplný a našli jsme polohy a způsoby jak to dělat aby jsme měli s toho pocit štěstí a krásného milování.Teď po tříměsíčním vztahu to jde jak po másle míláček 23x5.5jejak v bavlnce a mi to dělá moooooooooooooooc dobře.

Alizee (Čt, 17. 4. 2014 - 10:04)

Mně velký penis nevadí. Naopak se mi to líbí. Nejsem tam dole tak "velká", že bych velký penis nutně potřebovala, ale velký penis je krásný na pohled a na hraní. Je to pro mě krásný pocit, když ho můžu držet oběma rukama a je to prostě pořádný "Nástroj".

Reklama

Přidat komentář