Reklama

mám velký penis

Default User Image
Adriana (St, 18. 9. 2024 - 17:09)

Taky jsem chtěla vyzkoušet velkého ptáka a tak mi kamarádka domluvila sex s klukem který ho měl 23 x 6 šlo jen o sex žádnou lásku a uměláka jsem už si vyzkoušela tak jsem chtěla žívého. Nebudu popisovat podrobnosti ale hned ze začátku jsem byla zklamaná nestál mu jak menší penisy ale jen tak pevně visel byl sice tvrdý ale při zásunu si ho musel držet a při pohybech se ohýbal asi po pěti minutách jsem se udělala ho to vzalo taky tak ho vytáhnul čekala jsem gejzír semene ale jen tak trošku mi nakapal ne pičku a hned mu zvadnul . Chvilku jsme si spočli a že si to dáme ještě jednou když už je tady tak jsem mu ho honila i kouřila ale marně už se nevzbudil. Tak že verdikt zní : velký penis holky nebrat.

Anonym (St, 18. 9. 2024 - 19:09)

Tohle říká i tady píše více žen. Zlatí průměráci tvrďáci a stříkači.

Default User Image
Pitr (Út, 23. 7. 2024 - 07:07)

Zdravím všechny mám průměrný přirození zjistil jsem že žena po 2 dětech by ráda větší přirození hlavně šířku. 

Anonym (Út, 23. 7. 2024 - 15:07)

Nejsem taky žádný pŕeborník, ale když by manželce stačil 17/5,5 múže si ho vyzkoušet. 

Default User Image
Honza (Ne, 21. 7. 2024 - 22:07)

Mám 20cm ale problém jsem stim nikdy nemnel ženy byli spíš rády

Default User Image
Arnošt (Po, 22. 7. 2024 - 12:07)

Jasně, a já mám IQ 200 :D

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 16:07)

V jiné podobné diskuzi tady se tam dokonce nějaký deviant pod ženskými nicky snaží nabulíkovat že dvouletý kluk má fořta 15 čísel. A děsně se čílí když mu to nebylo sežráno.

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 13:07)

Abys tady uspěl, musíš mít IQ větší než jejich penisy v mm.

Anonym (Ne, 21. 7. 2024 - 23:07)

Většina žen se v dlouhodobých vztazích spokojí i s menším,  občas ale  zatouží i po větším nádobíčku, které jí dopřeje slastný prožitek. Nejsem výjimkou.

Default User Image
Honza (Po, 22. 7. 2024 - 00:07)

Mám dlouhodobý vztah ale v minulosti jsem si nezavaznych vztahů užil dost

Default User Image
Honza (So, 20. 7. 2024 - 13:07)

Hledám muže s velkým penisem kterého bych mohl honit nebo se dívat jak si ho honí sám.

Anonym (So, 20. 7. 2024 - 20:07)

Pořád jsi ho nenašel? To je divný.

Anonym (So, 20. 7. 2024 - 06:07)

Staří Římané věřili, že velký penis znamená málo rozumu, proto také jejich sochy mají malá přirození. Možná to měli skutečně zjištěné, protože jen debil ukáže ztopřený penis sokovi v lásce, jako že na ní má větší právo, když ho má velkýho. Stejně dala přednost mě, průměrákovi. Osmnáct centimetrů jí stačilo. 

Znal jsem jednoho, měl ho, možná 30 centimetrů dlouhýho. Neuměl číst a psát, špatně i mluvil. Pořád ho ukazoval a honil. Lidé kteří ho znali, si na to zvykli a ani ženy na něj nereagovaly. Měl starší opatrovnici, s kterou, když to na ně přišlo, si to rozdávali i na veřejnosti. Viděl jsem je několikrát. Jednou to zkusili ve městě, kde je nikdo neznal a oba skončili v ústavu.

Na druhou stranu si jedna moje kolegyně nabrnkla JuDr. prokurátora a chlubila se, jak ho má velkýho. Když se ženský ptaly na rozměry, ukázala jim bagetu a řekla: "asi tak."

Anonym (Po, 8. 7. 2024 - 06:07)

Nejaky kluk s velkym pro kluka? Havirov? Ostrava? FM?

Default User Image
Ivo (Po, 22. 7. 2024 - 12:07)

Mám 29 m jestli chceš tak zajedu

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 18:07)

Super pánové, užívejte si spolu jak je libo, něžné pohlaví šanci nemá? 29 cm  je pro většinu asi vysoká laťka, ale alespoň 2/3 radost udělají.

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 09:07)

Velký penis je třeba i 30-40cm, protože druhá část penisu jde plynule přes hráz dovnitř těla, takže je fakt dlouhý.

Anonym (Pá, 19. 7. 2024 - 17:07)

Jenže se počítá jen takzvaná zásuvná délka. To je, kolik se dá využít průnikem do pochvy.

Anonym (So, 20. 7. 2024 - 12:07)

Právě tohle si pánové nepŕipouští, že nelze využít celou délku penisu jakou uvádí.. Každou zajímá, když si vybírá vibrátor...robertka, jaká je použitelná délka vůči celkové. Výrobce uvádí obvykle obě, například celková délka 25 cm, použitelná 21 plus šířku. 

Anonym (So, 20. 7. 2024 - 12:07)

Ono to není až tak podstatné. Důležité je zda penis dosáhne na bod G. To asi skoro každý, protože je pouhých 4 cm od ústí pochvy. Významnější je šířka penisu. Méně žen má ještě citlivý bod L, na konci pochvy a při orgasmu se otevírá děloha, což umocňuje hloubku pocitů. Delší penis nevadí, pokud ho nevlastní zvíře, které ženě způsobuje bezcitně bolest. Dá se zkrátit omezujícími kroužky, anebo kratšími zásuny. Když si to žena dělá sama pomůckami, tak si zásuny přizpůsobí podle svých pocitů. Proto někeré tvrdí, že samy se obslouží lépe, než s mužem. Vše je záležitost citu a souhry. U nás to je tak, že žena má orgasmus příliš brzy a tak intenzivní, že už další styk odmítá. Když to chceme déle, tak máme polohu, kdy si sama určuje rychlost a hloubku zásunů. Pak můžeme souložit hodinu i déle.

Reklama

Přidat komentář