Reklama

mám velký penis

PENISMERIC (Ne, 17. 12. 2006 - 04:12)

Kamilo,
pises hezky a rozumne. Na prvni dojem - co se mne tyce - nedej, pisi protejskum v debate tak, jak si dle meho uvazeni zasluhuji a kdybych psal tobe, byl by ton mych polemik zcela jiste v jinem duchu.

PENISMERIC (Ne, 17. 12. 2006 - 04:12)

Lino ty blbko vis o mne presne velky nic a jen si vyvozujes v makovici pitomosti. Tys uz ale o sobe priznala jak jsi blba s merenim svych chlapu ty denickarko takze o tobe si alespon nikdo nemusi nic vymejslet a dosazovat, protozes na sebe sama vykvakala co jsi za slepici mozek.

Jeste k rozmerum kdyz uz jsme u toho; Nerek bych ze chlapi si pridavaji, kdyz opomineme pubertacky vykriky typu "mam ho 23 cm a myslim ze je malej." Prave naopak chlap si vidi prirozeni seshora od korene z ty "kratsi" (rozmerove opravdovy) strany a prave zensky videj chlapa zprotejska od kouli a proto taky kazda druha sem pise ze ten jeji ho ma nejmin 18 cm.
No nic, jdi merit.

ha (So, 16. 12. 2006 - 14:12)

nevim zda je dulezita delka,ale myslim,ze chlap muze mit i 10cm ale zalezi natom jak to snim umi.a jestli se nejaka zenska leka tak je asi fakt divna.me osobne je to uplne jedno!

Lina (So, 16. 12. 2006 - 13:12)

No vidíš,krku,takhle to vzniká,pak se už nediv,že někdo má třeba 26.Kdyby ses takhle měřil od začátku,nemáš žádné potíže.Co na tom,že celoevropský průměr je 14,5 cm.Záleží jenom,odkud se to změří.
Jinak beze srandy,v Hrdličkově muzeu mají penis 23,5 a je to považovaný za raritu.

krk (So, 16. 12. 2006 - 10:12)

Lidičky,já ho mám dlouhého 22cm,takže si myslím,že je akorát.Malé nebrat!

krk (So, 16. 12. 2006 - 10:12)

No fakt,máš pravdu,má 22,hned se cítím líp.Díky Lino,omlouvám se Ti.Už se nečerti.

Lina (So, 16. 12. 2006 - 09:12)

Hele,krku,k tobě jsem se vůbec nevyjadřovala,nevím jestli jsi četl,co jsem psala před týdnem.Šlo o přeměřování penisů mých partnerů.Že vyžaduju 20cm jsem vůbec neřekla.Právě jsem psala,že z 26 mých partnerů byl nejdelší 19,8 cm,takže ty kecy o 25 cm jsou nesmysly.A naopak jsem psala,že já jsem,co se týče sexu,byla nejspokojenější s klukem 13/6,5 a to z jednoduchého důvodu,protože preferuju šířku před délkou.Tak se nemusíš hned čílit.Stejně
si ti chlapi všichni přidávají.Změř si ho od koulí a budeš mít hned 22.

krk (So, 16. 12. 2006 - 09:12)

Díky Lino,normálně jsem se nad Tvým příspěvkem udělal.Nechceš ještě něco napsat,jsi tak vzrušující.Raději ho budu mít jen 14cm,ale hlavně že stojí pořád,co s 20cm klackem,když se ani nepostaví.

Lina (So, 16. 12. 2006 - 09:12)

Vážení diskutující,to je opravdu dílo,poslední příspěvek týkající se tématu jsem tu napsala já a nestačím zírat, co se mezitím tady událo.Zveřejnila jsem délky penisů svých 26 intimních partnerů,čímž jsem se snažila dokázat,že chlapů s rozměry nad 20 je minimum.Různí kreténi nepochopili rozdíl mezi průměrem penisu a aaritmetickým průměrem,pak tu řešliy nějaké ženské,že mých 26 partnerů je nějak moc a přepočítávali,kolik měsíců vychází na jednoho a úplně mě dorazil PENISMERIC,který
analyzoval naší debatu a uzavřel to,že jsme blbky a krávy.Že by měl PENISMERIC za sebou noc plnou vášní,tomu nevěřím ani na chvíli.Takhle píšou typičtí honiči,kterých je na všech diskuzích o sexu plno.Svlečenou ženskou neviděli,hrajou si na zkušené a přitom se tak maximálně dokážou vyhonit nad svými diskuzními příspěvky.Takže když sem napíše někdo k tématu,je to k ničemu,protože se to zvrhne úplně jinam.
TO Panky,dík za podporu,ale nějak jsem nepochopila,jestli jsi kluk nebo holka.
A závěr,napíšete něco k tématu a začnou se rozebírat nepodstatné podružnosti,vytržené z kontextu.

krk (So, 16. 12. 2006 - 09:12)

Já naštěstí ne,ale když se tak koukám po světě,jde z Vás hrůza.Ovšem jak na to máte,tak hledejte jen velké.Fakt,slepičí mozečky.

Kamila (So, 16. 12. 2006 - 08:12)

To krk : Jakou sis vybral, takovou mas. Neurazej proto ostatni.

Kamila (So, 16. 12. 2006 - 08:12)

Proc hned musi byt nekdo zakomplexovany a lecit si mindraky? Z jeho prispevku se mi nezda, ze by byl zakomplexovany, jen trochu netaktni. Otravuji me tihle lide jako Panky, kteri si neustale hraji "na ty zkusene", kteri do tech mladych vidi a maji nadhled. Je to ubohy argument, ktery se pouziva proto, protoze dotycny neni postaven pred ukol to prokazovat. Vyjadrete se k tematu, nebo neprispivejte. Nebo alespon hned nekoho nenapadejte. Penismeric mi neni moc sympaticky, ale Lina take ne. Navic to jeji mereni...ach boze. Kdyz si predstavim, ze by muj partner chtel merit hloubku moji pochvy a velikost prsou a jeste by si to psal do nejakeho denicku a srovnaval me s bejvalkama, tak by me to hluboce urazelo.

krk (So, 16. 12. 2006 - 08:12)

Stejně jste většina z Vás škaredé jako noc a tlusté jako bečky,dřív nebo později většina.Ani se nedivte,že se těm vaším chlapům nepostaví,když s Váma musí šoustat.Brrrrrrrr.Nakonec Vás potěší i někdo s kašpárkem.Jinak já ho mám jen 14cm,ale na to,abych si ulevil s takovýma slepicema jako jste Vy,to stačí bohatě.Jo a v tescu jsem mají 40cm okurky-hadovky,tak se pak na ně koukněte,třeba budou dost velké.

Panky (So, 16. 12. 2006 - 08:12)

LINO nic si z toho nedělej. PENISMERIC je zřejmě pěkně zakomplexovaný mladík. A chodí si sem léčit své mindráky.

PENISMERIC (Pá, 15. 12. 2006 - 01:12)

Blbko Lino, ktera meris chlapum penisy, prave ze noc byla nadherne prosoustana a v 5 rano jsem si sel ke kompu na chvili odpocinout.
Holka byla bezva a ani mi ho nemerila. Kravka jako ty by uz kolem mne litala s metrem.

??? (Čt, 14. 12. 2006 - 19:12)

Dobrý pro zasmání.Jste šílenci

Návštěvník (Ne, 10. 12. 2006 - 17:12)

A krava zabucela...

Lina (Ne, 10. 12. 2006 - 06:12)

Ty přiblblej PENISMERICI,radši si ho přeměř sám a buď rád,jestli ho máš aspoň 9 cm.Kluk má trávit sobotní noc pořádnou mrdačkou,pak nepíše takovýhle debilní příspěvky do diskuzí.

PENISMERIC (Ne, 10. 12. 2006 - 04:12)

DEBATA KRAVEK:

9. 12. 2006 14:45:11, Lina
No a celkové výsledky.Na šířku 12,5-19,8 s
průměrem 15,7 a na šířku 2,5-6,5 s průměrem 3,9.Velikostně asi nejzajímavější byl kluk
s M 13/6,5.

9. 12. 2006 15:00:38, Gabca
No, s takovouhle anketou bych se asi zrovna nechlubila. A pripadala bych si trapne, kdybych trvala na tom, ze si kazdeho musim zmerit. Ty cisla co udavas jsou zmatena, je to cely zmateny, nejdriv sirka 12,5-19.8(!) s prumerem (!) 15.7 - vis vubec co je prumer? Je to cely nejaky divny. Navic nechapu tu formulku "Velikostně asi nejzajímavější byl kluk
s M 13/6,5".

9. 12. 2006 15:12:39, Lina
Gabco,ty jsi asi nedávala pozor při matice,tak to přepíšu jak pro blbečky.
Na délku od 12,5 do 19,8 a průměr délky všech kluků byl 15,7 a totéž u šířky-od 2,5 do 6,5 a průměr šířky všech kluků byl 3,9.Je to myšlený jako aritmetický průměr hodnot,ne průměr penisů.Už se nedivím,proč se na nás chlapi někdy koukají jak na slepičky.

V prvnim prispevku Lina se samozrejme preklepla a napsala v prdnim udaji "na sirku" i kdyz mela v umyslu "na delku" coz bylo pak z textu samozrejme jasny.
Blbce Gabce tohle samozrezme nedoslo (nebo doslo a sprajcla se a schvalne chtela z Liny uxdelat blbou) a ptala se jak krava pitoma co to znamena no a pak ji zade debilni Lina odpovi a vynada, pricemz si to poprvy po sobe neprecetla a tim padem ani nevedela ze napsala blbost.

Jste kravy blby vobe a neni divu ze vam chlapi rikaj slepice, vy hovadka bozi.

Návštěvník (So, 9. 12. 2006 - 21:12)

Ty vole pind'o, neblbni. To myslíš vážně, že ti to vadí? Tak si pořid' na šukání ňákou holku vo pár let starší než ty, kerá má aspoň 2 parchanty; potom se jí vytáhne kunda. To ti bude vyhovovat. A už nebudeš řikat, že 25 je moc.

Reklama

Přidat komentář