Reklama

Mary Kay

Medvidekpu (St, 19. 9. 2012 - 10:09)

Dobrý den,
Jsem poradkyni...Používáš zajímavý druh češtiny a já Pitralon po holení.

Poradkyni (St, 19. 9. 2012 - 09:09)

ahoj, je mi 38, mírné...Dobrý den,
Jsem poradkyni MK už 8 let a proto jen s prakce mužu Vam žic ne spolehat na žadne dopuručeni a žadnej značky. Kazdy s vyrobku najlepe se dřive vyskovšet osobne. S produktu MK doporučim skusit sadu Time Wase:
Čisticí krém 3 v 1,Hydratační krém proti stárnutí,Regenerační duo pro den a noc.
Rada vam zcela zdarma nabidnovt vzorky tejto produkce. A pokud vam budov sedet tak tuto produkce mužete u mne zakopit s 50%slevov. Napřiklad regeneračni duo běžna cena 1950kč, Moje cena 1050kč.
Nabizim prohlednovt muj E-katalog:
http://marykay2004.jimdo.com/. Pokud budete mit zajem o vzorečky nebo produkce tak mne prosim kontaktujte e-mail: [email protected]

petruna (Út, 18. 9. 2012 - 08:09)

ahoj, je mi 38, mírné vrásky, smíšená pleť.....jakou řadu kosmetiky od MK si mám koupit...díky

S.T. (Pá, 7. 9. 2012 - 11:09)

E-shop s kosmetikou Oriflame

Nabízíme přírodní kosmetiku Oriflame CZ pro celou rodinu. Poskytujeme vysoce kvalitní kosmetické výrobky Oriflame z oblasti péče o pleť, dekorativní kosmetiky, vůně a péče o tělo. Vyberte si z široké řady kosmetických produktů z čisté přírody, která nejlépe splní vaše požadavky na krásnou a svěží pleť. To vše s vlastním číslem zákazníka.

http://oriflame24.shop.oriflame.cz/

Poradyni (St, 5. 9. 2012 - 10:09)

Nabízím kosmetiku Mary Kay ke které zcela zdarma dostáváte dárkovou poukázku s 50-70 % slevou na každý zakoupený výrobek. Pokud bydlíte v Praze, pak Vám zboží osobně přivezu až domu, vy si ho zkontrolujete a pokud bude vše v pořádku pak proběhne platba.

http://marykay2004.jimdo.com/

[email protected]

Poradyni (So, 1. 9. 2012 - 23:09)

MARY KAY + DÁRKOVÁ POUKÁZKA NA VRÁCENÍ 50% Z CENY PRODUKTU.
E-katalog: http://marykay2004.jimdo.com/

Výrobky nejsou žádné padělky, ale originály. Jelikož kosmetiku objednávám ve velkém množsví, získávám na ni od firmy velkou slevu, proto ji také prodávám za tak nízkou cenu. Výrobek je sice uveden pod plnou cenou, ale automaticky k němu dostáváte dárkovou poukázku díky níž je pak konečná cena o 50-70 % levnější.
?Pokud budete mít o nějaké výrobky zájem, pak Vaši objednávku zašlete na tento email.

[email protected]

LILIE BALAN (Čt, 9. 8. 2012 - 10:08)

Dobrý den!
Nabizim kosmetiku Mary Kay se slevov 50-70%.
Pokud bydlite v Praze, pak Vám zboží osobně přivezu do vlastních rukov. Budete tedy moci si ho v klidu prohlédnovt a platba bude též přímá do vlastních rukov.
Dodací hlůha pro kosmetiku je 14 dni, proto je dobré objednávat kosmetiku 2 týdny před datem ke kterému ji chcete.
Zbožy posilam i na dobírku. Poštovne Vás bude stat 120kč
Výrobky mají datum spotřeby kolem 1roku a vice. A posilaje mne kosmetiku rovnov s USA, tam je maji levnejšy.
Posilam Vam odkaz na svy e-katalog.

http://marykayliliebalan.jimdo.com/

Pokud budete mít o nějaké výrobky zájem tak Vaši objednávku zašlete na tento email.

[email protected]

Nebo tel. 774 851 092

Děkuji, Lilie Balan

Simona (Čt, 26. 7. 2012 - 23:07)

ahojte, chcela by som robit poradkynu v mary kay. Mozete mi o tom povedat niekto nieco viac? [email protected]

Lilie Balan (Čt, 7. 6. 2012 - 09:06)

Dobrý den!
Nabizim kosmetiku Mary Kay se slevov 50-70%.
Pokud bydlite v Praze, pak Vám zboží osobně přivezu do vlastních rukov. Budete tedy moci si ho v klidu prohlédnovt a platba bude též přímá do vlastních rukov.
Dodací hlůha pro kosmetiku je 14 dni, proto je dobré objednávat kosmetiku 2 týdny před datem ke kterému ji chcete.
Zbožy posilam i na dobírku. Poštovne Vás bude stat 120kč
Výrobky mají datum spotřeby kolem 1roku a vice. A posilaje mne kosmetiku rovnov s USA, tam je maji levnejšy.
Posilam Vam odkaz na svy e-katalog.

http://marykayliliebalan.jimdo.com/

Pokud budete mít o nějaké výrobky zájem tak Vaši objednávku zašlete na tento email.

[email protected]

Nebo tel. 774 851 092

Děkuji, Lilie Balan

pati (Út, 5. 6. 2012 - 16:06)

Pati, mně by zajímalo kolik...Marcelo, tak teď jste mě vyděsila, až tak hluboko mezi Avon a Oriflame MK neřadím, to by bylo smutné. Nehledě nato, že jsem se nevyjadřovala ke kvalitě kosmetiky MK, ale poradkyň.Vlastně jsem se vyjadřovala k tomu, co v pojetí MK znamená poradce. Ale vůbec si nemyslím, že by MK byla jediná firma, která tento pojem zneužívá (viz rychlokvašky- finanční poradce, to je masakr ve srovnání s MK daleko větší).

Věřte mi, že o fungování, sytemu a poradkyních MK skutečně informace mám, ale těžko vás o tom přesvědčím. V tom si musíme věřit. Nicméně děkuji za vaši reakci a dle ní i já tuším, že vy mezi ty průměrné nepatříte.

marcela z Ostra (Út, 5. 6. 2012 - 16:06)

Děvčata, jak bylo níže...Pati, mně by zajímalo kolik znáte poradkyň MK, že je takto soudíte všechny. Jsou to nějaké vaše domněnky na základě znalosti kolika poradkyň? Když dnes vidím, co nám předkládá farmaceutický průmysl v oblasti potravinových doplňků, mám pocit, že člověk nemusí mít ani tolik detailních znalostí a vědeckých důkazů atd., aby si dokázal vysledovat, co mu dělá dobře...Stačí si pěstovat instinkty a vidět změny na ženách, které MK používají.Např.staršího člověka nebo člověka s velmi suchou pletí skoro všechny krémy Avon A Oriflame apod.musí nezbytně rychle odrovnat. Krémy vysušují a ne že hydratují. Chybí jim složky olejů lisovaných za studena. ATD. Marcela

Marcela z Ostra (Út, 5. 6. 2012 - 16:06)

Myslím, že je dobrá, ale...Děvčata, jak bylo níže uvedeno, tak kosmetika Mary Kay není drahá na to, co umí. Musíte se dívat, kolik jí je v daném balení, a jaké jsou koncentrace (kolik toho tedy spotřebujete na 1 použití). Tuto firmu založila žena,která má v USA spoustu ocenění a dělala to s určitými svými vnitřními záměry, které jsou zcela jistě ušlechtilé. Budovala firmu pro ženy a ta je ve 37zemích světa, není to úžasné. Myslím, že byste ji měly prozkoumat. U mně v centru ostravy si kosmetiku můžete zdarma vyzkoušet, včetně minikurzu líčení -pište [email protected]. Pokud se rozhodnete pro nákup zboží - je bezpečný. Pokud máte totiž do 30dní reakci nebo Vám kosmetika nesedí, máte nárok na jiný produkt vhodný nebo až na vrácení peněz. Kde máte takový servis?? Kde se o Vás starají a volají Vám, že Vám kosmetika sedí, že vše máte ideálně zkombinované atd.atd. Vaše kosmetická poradkyně je Váš doživotní servis líčení -je na to školená a má spoustu zkuseností.Pokud pošlete telefonický kontakt, zavolám vám. Marcela

pati (Út, 5. 6. 2012 - 12:06)

Já smozřejmě o MK něco vím, jinak bych vám do toho nekecala:) Nevím nic o vaších kompetencích a co píšu si neberte osobně, jen dikutujeme Zato vím, že KAŽDÁ žena můž po několikahodinovém seznámení se s produkty a na základě zakoupení kufříku, okamžitě dělat poradkýni MK. Pak se pochopitelně může setkat v terénu s potencionální klientkou, která sice má znalosti o MK jen z internetu, ale má obrovskou zkušenost s konkurenčními produkty, znalosti z oblasti dermat., vnitřní i vnější péče o pleť. Kdežto tato poradkyně se do dne, kdy se Poradkyní stala, mazala niveou (mimochodem geniální nadčasový krém:)) a na oči si patlala stíny jako modřiny. A ze dne na den je zní Poradkyně

Co se týká vzdělání, jistě nejsem zastáncem kosmetiček rychlokvašek. Relevantní je nějaké vzdělání v oblasti péče o pleť (klidně v rámci celoživotního vzdělávání), naprosto nutně by měla doložit
praxi jako buď jako kosmetička, zaměstnanec konkurenční kosmetické firmy a především by měla být schopna přesvědčit, že to, co hodlá kázat sama zná. A jsme u další slabosti těchto dam, jejich neuvěřitelná až směšná nabubřelost, sebejistota v kontrastu k jakémusi afektu a komunikační agresi. Proto bych doporučila i určité minimální vdělání v oblasti komunikace..

Nechci rozebírat praktiky a filozofii MK, to je jiná kapitola. Bavíme se jen o důvěryhodnosti a kompetencích MK Poradkyň.
Odkud čerpám info? MK znám z USA jako jednu MLM firem, fungujících, ale daleko levnějších než u nás. Ale především moje kamarádka je u MK v nějaké té vyšší Senior pozici. Je to ideální typ, jak by měla jakákoli kosmetická poradkyně vypadat.Je pro své klientky i poradkyně v pyramidě pod ní vzorem, přestože je jí skoro 60let, je krásná, udržovaná, milá a jaksi střízlivě na svět i MK pohlížejíccí. A toto vše by byla i bez MK, pokud by pracovala pro shit Avon nebo nadprůměrný Estee Lauder.Celý život pracovala v oblasti komunikace s klientem. V tom všem se prostě od průměrné MK poradkyně liší. Ale nutno dodat, že MK to ani od svých poradkyň nepožaduje, ale to je, jak jsem se už zmínila, jiná kapitola

jarmilenka (Út, 5. 6. 2012 - 11:06)

Mohu se zeptat na základě...Jsem odborník na základě své praxe (množství ošetřených a spokojených žen) a neustálého vzdělávání v tomto oboru. Neplatí se zde žádný vstupní poplatek (máte mylné informace), kosmetiku za konkrétně 3 110,-Kč (cena kosmetických přípravků je mnohem vyšší) si může koupit kdokoliv, ale záleží jenom na něm, jestli tuto kosmetiku bude používat jenom pro sebe nebo se tomu bude věnovat i více. Vy si myslíte, že když si žena zaplatí a udělá kurz na kosmetičku, tak je z ní hned profík?! Také se musí vzdělávat, učit a získávat praxi. Přípravky na ošetření si musí koupit (nikdo jí je nedá zadarmo!)U Mary Kay máte tu výhodu, že to co si u kosmetičky dopřáváte jednou za měsíc, můžete své pleti dopřát každý den a to za přijatelnou cenu. Přijatelnou cenou myslím , když si spočítáte poměr gramáže a ceny (u srovnatelných značek - cenou ne kvalitou - vychází Mary Kay mnohem lépe. Ale samozřejmě záleží jenom na Vás, jestli si chcete Vy jednou za měsíc zarelaxovat a pohýčkat svou pokožku nebo chcete, aby Vaše pleť byla krásná pořád každý den anebo je Vám úplně jedno jak vypadáte. Každá žena o své kráse rozhoduje sama! Jarmila Kučerová

Pati (Ne, 3. 6. 2012 - 13:06)

Dobrý den, chci reagovat na...Mohu se zeptat na základě jakého vzdělání nebo praxe o sobě usuzujete, že jste odborník na kosmetické poradenství? Doufám, že za odbornost nepovažujete pouze zaškolení u této MLM firmy, která v podstatě prohlašuje stejně jako ostatní MLM firmy, že prodejce- poradce může dělat každý, kdo zaplatí vstupní poplatek (zde koupí si jejich kufřík s kosmetikou za ěkolik tisíc)?

jarmilenka (Ne, 3. 6. 2012 - 12:06)

Dobrý den, chci se zeptat...Dobrý den, chci reagovat na Váš dotaz "jaké zkušenosti máme s kosmetikou MK dováženou z Ameriky". Všechny přípravky MK jsou "dovážené z Ameriky", jenom je rozdíl , jestli je koupíte u kosmetické poradkyně MK nebo "za lepší cenu" na internetu. KP Vám dá přípravky vyzkoušet a poradí nejlepší řešení a kombinaci přípravků "přímo Vám na míru" - a pokud se rozhodnete kosmetiku MK používat, můžete je mít i za ty "lepší ceny". Dělám KP a jsem s touto kosmetikou velice spokojená a znám mnoho spokojených žen. Proto mě vždy zajímá, když mi žena řekne, že s kosmetikou MK nebyla spokojená. Proto hledám důvod nespokojenosti. Ve většině případů si ženy koupily přípravky přes internet na doporučení kamarádky. Jenomže co dělá dobře kamarádčině pleti, nemusí sedět pleti Vaši. Protože KAŽDÁ ŽENA JE JINÁ. A jak jsem narazila ve starší diskusi "že žena musí absolvovat dvouhodinové sezení". To "sezení" nemusí být 2-hodinové, někdy stačí 3/4 hodiny - záleží jak je KP zkušená. A není to sezení jenom tak, že by KP neměla co jiného na práci. U běžné, spotřební kosmetiky rozhodíte katalogy a posbíráte objednávky. Protože víte, že ve většině případů ženě přípravky neuškodí, ale také výrazně neprospějí. A i kdyby neseděly, vždyť to nestálo tolik, tak zkusí nějaký jiný! U MK se přípravky přes katalog NEKUPUJÍ. KP Vám na semináři doporučí přípravky dle Vašeho typu pleti a dá Vám je vyzkoušet. A poněvadž MK je pěstící hloubková kosmetika, a "podvyživená suchá pleť" zvyklá na nějaký "mastný" krém nebo "vysušená mastná pleť" zvyklá na neustálé odmašťování, aby se neleskla - může reagovat nepřiměřeně. Od toho je tady KP, aby Vám poradila. A záleží jenom na Vás, jestli se rozhodnete se svoji KP najít tu nejvhodnější kombinaci přípravků pro Vaši pleť nebo budete dál zkoušet různé krémy za PŘIJATELNÉ CENY. Které se Vám v konečném důsledku docela prodraží. U MK máte garanci vrácení peněz. Pokud Vám opravdu přípravky MK nebudou sedět, MK Vám vrátí peníze zpět. To u nákupu přes internet nehrozí!
Milé dámy, které se rozhodnete pro kosmetiku Mary Kay, přeji Vám krásnou a zářivou pleť. Protože krásná pleť je dárek, který dáváme samy sobě!
Pokud jste z okolí Ostravy a ještě nemáte svou kosmetickou poradkyni , tak budu ráda, když mě kontaktujete.
Jarmila Kučerová

Jana (St, 23. 5. 2012 - 21:05)

Mohu se zeptat od kolika let mohu dělat Marykay lady ? :) Děkuji

LILIE (So, 12. 5. 2012 - 14:05)

Dobrý den!
Nabizim kosmetiku Mary Kay se slevov 50-70%.
Pokud bydlite v Praze, pak Vám zboží osobně přivezu do vlastních rukov. Budete tedy moci si ho v klidu prohlédnovt a platba bude též přímá do vlastních rukov.
Dodací hlůha pro kosmetiku je 14 dni, proto je dobré objednávat kosmetiku 2 týdny před datem ke kterému ji chcete.
Zbožy posilam i na dobírku. Poštovne Vás bude stat 120kč.
Výrobky mají datum spotřeby kolem 1roku a vice. A posilaje mne kosmetiku rovnov s USA, tam je maji levnejšy.
Posilam Vam odkaz na svy e-katalog.

http://marykayliliebalan.jimdo.com/

Pokud budete mít o nějaké výrobky zájem tak Vaši objednávku zašlete na tento email.

[email protected]

Nebo tel. 774 851 092

Děkuji, Lilie Balan

Kateřina (So, 14. 4. 2012 - 14:04)

Dobrý den, dělám...Ozvěte se mi na tel. číslo 728527913

Kateřina (So, 14. 4. 2012 - 14:04)

Hledam poradkyni kosmetiky...Dobrý den, dělám kosmetickou poradkyni Mary Kay již dva roky, kdybyste měla zájem, můžeme si domluvit schůzku

Reklama

Přidat komentář