Reklama

Mary Kay

Lilie (Po, 5. 11. 2012 - 21:11)

Ahojda, já MK používám a...Dobrý večer,
Hapu že ten muj sistem jsov težko pohopitelen, ale donutily mne toto delat česke poradkyni. Platite jen tuto menši cenu. Určine snadnej bylo by napsat SLEVA, ale prave podle podminek smluve s MK ja ne smim prodavat zboži z jake koliv slevama, ale smim delat jake koliv darky. Nebo produkce jako takovov darovat. Proto jsem vymyslila sistem darkove poukázky, jako penezu v darek. Proste k Vače objednavse davam Vam i dárkovov poukazku s penezama na spet.

Jana (Po, 5. 11. 2012 - 21:11)

Ahojda, já MK používám a jsem velice spokojená, proto mě zaujala ta nabídka od Lilie, ale moc nechápu ten systém dárkových poukázek. Platím tedy tu sníženou cenu nebo zaplatím plnou cenu a pak budu moct někdy v budoucnu využít ty dárkové poukázky? Je to sice fajn, ale vzhledem k množství ji využiji nejdříve tak za půl roku a to už ji asi ztratím.

LILIE (St, 31. 10. 2012 - 09:10)

už máš tu jejich...Holký ja sadu TimeWise Repair prodavam za 4200kč. Jako běžnu ceny ta ma 6230kč. Takže pokud mate o ni zajem tak navic ušetřite 2030kč. Pište na email

[email protected]

http://marykay2004.jimdo.com/

xyz (Út, 30. 10. 2012 - 21:10)

No taky přemýšlím o...Je dražší i levnější kosmetika než MK.

xyz (Út, 30. 10. 2012 - 16:10)

Přimy prodej MK je dost...už máš tu jejich inovovanou řadu na zralou pleť ? Tvoje ceny jsou výhodnější než na ebay?

LILIE (Út, 30. 10. 2012 - 15:10)

Přimy prodej MK je dost drahe v ČR, a dokonce pro spotřebitele to take neni spravedlive že v cizine jsov tato kosmetika levnejši. Proto nabizim i ja prodej tejto kosmetiky dovezenov rovnov z USA. Na objednavku budete muset počkat až do 14 dny, ale ušetřite do 70% na každem vyrobku.
Nabizim sve E-katalog, gde najdete veškerov produkce a ceny.

http://marykay2004.jimdo.com/

xyz (Út, 30. 10. 2012 - 15:10)

vzkaz pro paní co kosmetiku...A v čem je problém? Dnes na netu koupíš kdejakou kosmetiku, ebay a aukro nevyjímaje. MLM se s tím budou muset smířit

Ilona (Út, 30. 10. 2012 - 10:10)

Nelíbí se mi ,že...vzkaz pro paní co kosmetiku prodává přes net...

Ilona (Út, 30. 10. 2012 - 10:10)

...Nelíbí se mi ,že porušujete pravidla !!!

Kosmetika Mary (St, 24. 10. 2012 - 18:10)

http://www.marykay-kosmetika.cz/
nakupy z CR bez zbytečného rizika

Poradkyni 1 (Pá, 19. 10. 2012 - 17:10)

Nabízím kosmetiku Mary Kay ke které zcela zdarma dostáváte dárkovou poukázku s 50-70 % slevou na každý zakoupený výrobek. Pokud bydlíte v Praze, pak Vám zboží osobně přivezu až domu, vy si ho zkontrolujete a pokud bude vše v pořádku pak proběhne platba.

http://marykay2004.jimdo.com/

[email protected]

a kolik (St, 17. 10. 2012 - 14:10)

Nevím, jak vy, ale mě před...ti je, že jsi se to dozvěděla až od prodejce kosmetiky, která sama absolvovala hodinovou ukázku v rámci MLM? Jen se nesnaž s tímto vzděláním radit ostatním

"poradkyně (St, 17. 10. 2012 - 11:10)

Každá kvalita něco...Nevím, jak vy, ale mě před tím, než jsem se setkala s Mary Kay, nikdo nikdy neukázal, jak správně nanášet krém, či odličovat oči a to jsem chodila pravidelně na kosmetiku. V žádné drogérii či parfumérii, neměl nikdo zájem mi to vysvětlil, ale třeba máte jinou zkušenost a to bu´d te rádi, že se Vám takto někdo věnoval.

"poradkyně (St, 17. 10. 2012 - 11:10)

Ale ty ceny mají...Každá kvalita něco stojí:-( Nemyslím,že Mary Kay je pro všechny, ale mě samotné velmi pomohla a vyhojuje mi. Co se týká cena, tak ve skutečnosti, když si to "chytrá"žena spočítá, tak jí to vyjde levnějši, než "prázdné" kelímky v drogérii, které ji nepomohou. Myslím, že pokud žena není vysloveně alergická na určité věci, tak není nutné znát přesné složení, ty nejúčinnější látky jsou stejně patentované a ani jejich složení znát nemůžete. Doporučovala bych se trochu zajímat i o historii společnosti Mary Kay, neboť pak člověk mnohé pochopí.

Jindřiška (Út, 16. 10. 2012 - 23:10)

Ale ty ceny mají nehorázný...

pati (Út, 16. 10. 2012 - 18:10)

Ten výraz poradkyně je prostě nešťastný, o stránku dřív jsme to tady probíraly

Poradkzni 1 (Út, 16. 10. 2012 - 18:10)

http://marykay2004.jimdo.com/

Poradkyni (Po, 15. 10. 2012 - 16:10)

hydratační krémy Mary Kay vodu opravdu neobsahují. Hydratovat znamená to, že pokud je krém opravdu kvalitní, tak má za úkol zabránit odpařování vody z kůže a tudíž zabránit jejímu vysušování. Kůže je totiž ze 70% tvořená vodou a kvalitní hydratační krém má za úkol vodu v té kůzi zadržet ( udrží kůži hydratovanou a kůže se tudíž nevysušuje ). Aby působil hydratační krém tak jak má, tzn. správně, je potřeba vždy před jeho použitím pleť řádně vyčistit čistícím krémem či gelem v závislosti na typu pleti ( nestačí pouze čistá voda ).
Krémy a séra Mary Kay obsahují patentovaný komplex látek proti stárnutí pleti ( např. specílní peptidy - tripeptidy a pentapeptidy ) , které podporují tvorbu kolagenu a elastinu a kyselily hyaluronové a urychlují přirozenou regeneraci.

Barbra (Čt, 11. 10. 2012 - 15:10)

Mě se na kosmetice Mary Kay nelíbí to, že se může kosmetickou poradkyní nazývat člověk, který to dělá měsíc, a ještě mě poučuje o tom, jak já jsem hloupá, přitom ona to dělá měsíc a v životě se o to dříve nezajímala. Můžete mi třeba říci, vy kosmetické poradkyně, které to děláte déle, na jaké bázi hydratují hydratační krémy od Mary Kay, na jakém principu tyto krémy fungují, že hydratují? Ráda bych to věděla, protože moje poradkyně ani její obchodní ředitelka, která to dělá už minimálně 4 roky, to neví, a řekly mi takovou hloupost, že hydratační krémy hydratují na bázi oleje. Hydratace je odvozená od slova voda a ne olej, tak jak mi ty profesionálky mohou tvrdit něco takového? Toť můj obrázek o profesionalitě těchto slečen a paní. Samozřejmě mohou existovat výjimky, které to studují, zajímají se o problematiku do hloubky, mě bohužel nestačí říct: Tento krém je super, hydratuje a tečka... tak bych ráda věděla, z jakého důvodu jsou tyto krémy od Mary Kay úžasné, jaká je jejich účinná složka, že působí proti vráskám, toto mě zajímá, fakta...

Poradkyni (St, 19. 9. 2012 - 18:09)

Používáš zajímavý druh...Děkuji, žadna češka tak ne umi, a ja bydlim v ČR jen 2 roky a ty vshyhno rozumiš. Dokonce prodavam kosmetiku MARY KAY za takove ceny že žadna česka poradkine ne dovoli sobe delat tak velke slevy jako delam ja.

Reklama

Přidat komentář