Reklama

Mary Kay

LR (Čt, 1. 10. 2009 - 15:10)

Kosmetiku používám již dva roky a jsem vážně spokojená, vyhovuje mi, že většina krémů je neparfémovaná. Navíc mi někdo najděte lepší dekorativní kosmetiku, která tak dlouho vydrží, ta vážně stojí za to.

Pavla (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

Všimla jsem si, že někteří myjí velké potíže nalézt složení krémů MK. Mělo by se nacházet na krabičce, zde uvádím složení výživného hydratačního krému: Ingredients: aqua, C12-15 Alkyl ethylhexanoate, propylene glycol diethylhexanoate, cetearyl ethylhexanoate, stearic acid, dimethicone, glycereth-26, butylene glycol, glyceryl stearate, peg-100 stearate, glycerin, triethanolamene, phenoxyethanol, cetyl alcohol, carbomer, imidazolidinyl urea, methylparaben, disodium edta, glyceryl polyacrylate, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben.
Kosmetika MK mě zaujala (pleť po vyzkoušení výrobků byla hladká, jemná), ale odradilo mě složení - samá chemi - nemám v úmyslu na sebe "patlat" parabeny, silikon...

Pavla (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

Všimla jsem si, že někteří myjí velké potíže nalézt složení krémů MK. Mělo by se nacházet na krabičce, zde uvádím složení výživného hydratačního krému: Ingredients: aqua, C12-15 Alkyl ethylhexanoate, propylene glycol diethylhexanoate, cetearyl ethylhexanoate, stearic acid, dimethicone, glycereth-26, butylene glycol, glyceryl stearate, peg-100 stearate, glycerin, triethanolamene, phenoxyethanol, cetyl alcohol, carbomer, imidazolidinyl urea, methylparaben, disodium edta, glyceryl polyacrylate, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben.
Kosmetika MK mě zaujala (pleť po vyzkoušení výrobků byla hladká, jemná), ale odradilo mě složení - samá chemi - nemám v úmyslu na sebe "patlat" parabeny, silikon...

melinda (Pá, 26. 6. 2009 - 14:06)

samanta

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2009 - 09:05)

Ksometiku Mary Kay pouzivam jiz 3 roky. Predtim jsem pouzivala Estee Lauder a Clinique. Mela jsem velke problemy s presusenim pleti (caste cisteni peelingem a odmastovani) a s otoky kolem oci. Rekla jsem si kdyz chci vysledek musim platit - proto estee lauder a clinique...... Pomohla mi az Mary Kay u ktere jsem se i zaregistrovala abych mela vyrobky levneji. Kamaradka si koupila pres net udajne hydratacni krem MK stejny jako pouzovam ja... Vysledky zadne, a pri vyzkouseni a privoneni mnou - uplne jiny krem! Nechapu jak si to nekdo muze dovolit!!!!! Kdybyste nekdo mel nejaky dotaz klidne piste. hmiskovska"seznam.cz

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2009 - 09:05)

Ksometiku Mary Kay pouzivam jiz 3 roky. Predtim jsem pouzivala Estee Lauder a Clinique. Mela jsem velke problemy s presusenim pleti (caste cisteni peelingem a odmastovani) a s otoky kolem oci. Rekla jsem si kdyz chci vysledek musim platit - proto estee lauder a clinique...... Pomohla mi az Mary Kay u ktere jsem se i zaregistrovala abych mela vyrobky levneji. Kamaradka si koupila pres net udajne hydratacni krem MK stejny jako pouzovam ja... Vysledky zadne, a pri vyzkouseni a privoneni mnou - uplne jiny krem! Nechapu jak si to nekdo muze dovolit!!!!! Kdybyste nekdo mel nejaky dotaz klidne piste. hmiskovska"seznam.cz

Mary Kay M (Út, 19. 5. 2009 - 14:05)

Dobrý den, pročetla jsem si Vaši diskuzi a musím se přiklonit ke své kolegyni z Prahy. Jsem kosmetickou poradkyní u Mary Kay sice kratší dobu, ale zakládám si na kvalitě, protože vím, že když budu na sobě šetřit vrátí se mi to v budoucnu. A kosmetika MK mne přesvědčila, že se na ni mohu spolehnout. A to je pro mne důležité. Pokud tedy patříte k ženám, kterým záleží na tom co bude s jejich pletí v budoucnu a ne jen teď. Obraťte se na mne. Ráda pomohu, poradím. Pište:marykayminarova"yahoo.com nebo volejte na tel.723154277.Olomouc a okolí, Brno a okolí. Těším se na Vás

mary kay (Po, 18. 5. 2009 - 16:05)

Pěkný den, tak jsem letmo prostudovala Vaší diskuzi. Jsem kosmetickou poradkyní u Mary Kay již rok. Mám vizažistický kurz i mimo MK . Beru vše s chladnou hlavou a musím přiznat, že kosmetika je opravdu dobrá. Každá z nás si vybere to "své". Svým zákaznicím dělám i minikurzy líčění k zakoupené kosmetice dávám i dárečky dle výběru. Takže pokud máte některá zájem o kosmetiku, tak piště: katka.westi"centrum.cz . Nebo tel. 602231081, Pěkný den všem Katka, Praha a okolí

Návštěvník (Po, 4. 5. 2009 - 08:05)

Ano , také jsi to dobře napsala .Zrovna jsem se dívala na jeden e-shop kde nabízejí velmi levně čistící krém F2 na mastnou pleť za 490kč + poštovné ,ale ten čistící krém stojí u kosmetické poradkyně 430kč a ještě nemusím platit za poštovné.A to nemám žádnou slevu.Tak se vydělává a pak si myslíme,že kupujeme levněji.Né milé dámy kvalitu jen u kosmetické poradkyně.Zrovna tu má jedna telefon.

danda (Čt, 30. 4. 2009 - 12:04)

to je fakt......ví se o tom, že do prázdných tub od krému a ostatního se namačká něco jiného, co stojí pár korun a na aukru si to člověk koupí, tak se pak nestačí divit.....a to měl pocit, že levně nakoupil.....a použité mu to nikdo nevezme zpět. Nikdy bych si takovou věc nekoupila jinak, než od člověka, kterému věřím a který to přede mnou rozbalí.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2009 - 09:04)

A jak mi zaručíš ,že krém je opravdu ten pravý a jakou mi dáváš záruku pokud mi kosmetika nebude sedět.Mohu ji vrátit?

Monule (St, 29. 4. 2009 - 06:04)

ahoj,prodávám NOVOU sadu TIMEWISE od Mary Kay
za bezkonkurenční cenu...
http://www.aukro.cz/item621575407_mary_kay_timewise.html

ola (Pá, 17. 4. 2009 - 16:04)

všechny výrobky mám ve studiu a Vy si můžete vyzkoušet přímo na sobě.

ola (Pá, 17. 4. 2009 - 16:04)

Dostanete celkové ošetření pleti s přípravky,které budou vybrány pro Vaší pleť.

Karel (Čt, 16. 4. 2009 - 19:04)

Mikrodermabraze a enzymový mikropeeling [Ivana Starková] Skvělej Faberlic
11.4.2009 18:34
Jsem spokojená. Když ho porovnám s peelingem od Mary Kay (ten stojí o 900Kč víc), tak výsledek je stejný. Tedy stejně dobrý.

Návštěvník (Čt, 16. 4. 2009 - 18:04)

a mohu se zeptat na základě čeho si mohu vybrat, když nemáte katalog? Jak zjistím jakou máte nabídku?

ola (Čt, 16. 4. 2009 - 17:04)

Ahoj ,jsem profesionální kosmetická poradkyně MK a ráda Vám pomohu vybrat kosmetiku právě pro Vaší pleť.A to je právě to , že neděláme katalogový prodej,ale určíme přesně přípravky na pleť .Pokud máte zájem a jste s Ostravy a okolí napište SMS 602 501 232, ráda se Vám budu věnovat.Já mám své studio krásy a jsem vždy moc hrdá , když žena odchází nejen krásná,ale také spokojená se svou proměnou.Přeji všem krásné krásnění s kosmetikou MK.

Eva (Út, 14. 4. 2009 - 21:04)

Kosmetika MaryKay mi vrátila ztracené sebevědomí. Před rokem jsem byla holka s komplexy-atopickým ekzémem přes celý obličej a nadměrnou dehydratací a nyní jsem úspěšná sebevědomá s dokonalou pletí bez chybičky.Je to jedinečná firma,která není založená jen na snaze co nejvíce prodat, ale hlavně na komunikaci se zákaznicí. Moje kosmetická poradkyně mi moc pomohla (IvonaCepova"seznam.cz Olomouc).Mohu ji vřele doporučit. Jinak kosmetika je v porovnání s gramáží podobných výrobků jiných firem mnohem levnější, ale kvalitou naprosto nesrovnatelná (a to jsem byla nucena zkoušet snad 20 různých značek:-(.

Ivča (Čt, 9. 4. 2009 - 23:04)

Fittko,je možné osobní předání v Praze?

Eva (Čt, 9. 4. 2009 - 23:04)

Taky bych měla zájem. O ty zlodějský katalogový ceny nestojím. Dealerky ať si říkají, co chtějí.

Reklama

Přidat komentář