Reklama

Mary Kay

kája (Út, 4. 12. 2007 - 22:12)

Houby nabízí,jaký nadstandart,holky vždyt MK není žádná značková kosmetika,jako to není třeba Avon ani Orifl...

kája (Út, 4. 12. 2007 - 22:12)

No to taky neštěkne.....

danda (So, 24. 11. 2007 - 20:11)

Chytrá....to jsem nevěděla,ale stejně je to jedno,odpověd od Maji stejně nedostanu..:((

Chytrá (So, 24. 11. 2007 - 16:11)

Nivea má i dekorativní kosmetiku. V ČR se zatím neprodává.

danda (So, 24. 11. 2007 - 13:11)

ale v přímým přenosu by se to nestihlo ty chytrá Majo,holky jsou zabíraný zblízka,tam neplatí žádný triky.A od kdy má nivea stíny a makeup?

Maja (Pá, 23. 11. 2007 - 18:11)

Tak já umím taky na PC kouzla i s blbou niveou,a nemusí to být mary key:-)))

danda (Pá, 23. 11. 2007 - 18:11)

to už nemáš lepší odpověd?Ty holky se fotí zblízka,na kameru musí taky vypadat,v tom horku a pod světlama z reflektorů to musí být perfektní práce,perfektní kosmetika a perfektní tým lidí.To je důvod,proč si MK udržuje svou pozici,nabízí nadstandart.

Návštěvník (Pá, 23. 11. 2007 - 13:11)

Proc si nevezmou lepsi znacku? No proc asi, protoze si to MK zaplatila - je to proste urcity druh reklamy.

danda (Pá, 23. 11. 2007 - 11:11)

ale přece mary kay je registrovaná značka,má dokonce patentovaný výrobky.proč teda jejich věci mají ocenění od asoc.vizážistů a stylistů,proč je tato kosmetika vybraná na líčení Miss ČR?Proč si tam nevezmou třeba lepší značku?Kdyby to bylo jak tady píšete,ani pes by po ní neštěkl.

Upřímná (Pá, 23. 11. 2007 - 09:11)

Hanino, tak to je. Když budu chtít za kosmetiku utratit, tak do opravdových značek.Což MK fakt není.

Hanina (Pá, 23. 11. 2007 - 00:11)

Opravdu jsem přesvědčená,že tady ty kosmetiky MK,Avon,Orifline,vychvalují pouze dealeři a lidé kteří kosmetice nějak moc nerozumí,nezlobte se na mě ,ale toto není přece značková kosmetika,když si budu chtít koupit jo něco dobrého tak určitě ne od těchto firem

Návštěvník (Pá, 9. 11. 2007 - 13:11)

je to o člověku,já mám plno adres,kterým zasílám novinky a akce,které pořádám,no a když mi zákaznice napíše,že si to nepřeje,tak už ji nic neposílám.Adresu ale nemažu,protože se často stane,třeba před vánoci,že mi sama napíše a chce zboží,dárky atd.

Návštěvník (Út, 30. 10. 2007 - 17:10)

to Kim: tak v tom případě být tebou, tak to klidně napíši na jejich firmu, máš pravdu, že je spam trestný. Můj manžel v tom pracuje a říká, že už si to málokdo troufne. A pokud tě obtěžuje i po tom, co jsi jasně napsala, že si to nepřeješ, tak se na ně klidně obrať.

danda (Út, 30. 10. 2007 - 16:10)

kim,tak to je přesně ten případ,kdy by měla firma s takovými lidmi pohovořit.Pokud ji nestačí,že ji řekneš,at tě nechá na pokoji.Tohle pak celou společnost a ty poctivé MK staví do špatného světla.Asi si paní myslí,že když nechceš nic dnes,budeš třeba chtít zítra.No a nebo má zákazníky v adresáři a nabídky rozesílá hromadně vždy,když mají nějakou akci.

Jana (Út, 30. 10. 2007 - 16:10)

Díky za tohle varování. Aspoň vím, že žádné dealerce jakékoli kosmetiky nemám nikdy dávat svoji mailovou adresu. Ještě jednou díky moc!

Kim (Út, 30. 10. 2007 - 16:10)

Mně neustále otravuje dealerka přes mail, i když jsem jí napsala, ať to nedělá ! Mj. spam je trestný čin, jenže dealerky MK ani tohle nezastaví. Už jí mám v blacklistu, jiná ochrana proti ním není !!!

Návštěvník (Út, 30. 10. 2007 - 15:10)

tak pardon, neumim si predstavit zadneho dealera, obchodnika a podobne, kdyby jsi mu rekla ne, ze by za tebou nekam bezel, drzel te za ruku a nepustil te, dokud by jsi nepodlehla. Devce, devce, jeste ze MK nedelam, jen jsem zakaznice, protoze bych presne s takovymi lidmi jako ty neumela ani pracovat. taky nesnasim otravy, nikdy nevyplnuji zadne kupony, nedavam kontakty a podobne, ale kdyz reknu ne, tak me kazdy necha byt.

Návštěvník (Út, 30. 10. 2007 - 10:10)

Hezky řečeno.

danda (Út, 30. 10. 2007 - 09:10)

holky nehádejte se,každá máte svou pravdu.Je moc lidí,který neví,co se svým obličejem,jak používat kosmetiku a prakticky se to nikde nedozvědí,jedině přes různé kosm.firmy,zabývající se přímým prodejem s poradenstvím.Ve světě běžný jev,u nás jsou takové prodavačky považované za exoty.Ve světě jsou takoví lidé cenění,mají pro zákazníka čas,zákazník si z nich udělá i přátele a hlavně ví,že koupí tímto způsobem podporuje dobrou věc,hlavně necpe do chřtánu své peníze těm nenasytným...své peníze dobře investuje do kosmetické poradkyně,která se o něj stará a on nemusí nikam chodit,dostává dárky za věrnost a cení si toho.U nás bohužel velmi narušily tenhle způsob prodeje různé multilevly a podvodné firmy,nutící vám šmejd.Třeba v Americe když jste poradkyně MK a jdete v kostýmu,tak vás všude pouští,váží si vás.V neposlední řadě je i tady dost nepoctivých,které myslí jen na svůj zisk a chtějí prodat za každou cenu,ale ty jsou lehce rozpoznatelné a je možné se jim vyhnout a hlavně umět s gracií říci - ne,děkuji nechci a popřát pěknej den.Nikdo nebude mít špatnou zkušenost a všichni budou spokojený a nebudou sem muset psát takováto negativa.

malaga (Út, 30. 10. 2007 - 08:10)

pro 29. 10. 2007 19:44:15, prave ze nestaci. mam s tim osobni zkusenost, chapes OSOBNI!!! To s tim nakupovanim bylo cele brane s nadsazkou, pomotany v hlave to mas ty, kdyz jsi to nepochopila :-) ted jsem se fakt pobavila :-)))) bez se nalicit a nerozciluj se :-)

Reklama

Přidat komentář