Reklama

Mary Kay

Luba (Čt, 12. 5. 2005 - 23:05)

A mnoho takových, kterým bylo "odborně porazeno" končí v tetině dermatologické ordinaci. A jejich pěstěná kůže se pak léčí vodama a mastičkama, které obsahují co nejméně přísad, v některých případech teta radí vysadit krom převařené vody a v případě suché kůže tenoučké vrstvy domácího sádla všechno!

I.Dostálová (Čt, 12. 5. 2005 - 23:05)

Ahoj holky! I já jsem si nejprve MK kosmetiku vyzkoušela, jsem alergička a i přesto mi pomohla...začala jsem s touto kosmetikou pracovat,myslím si, že postup a idea MK "nejprve vyzkoušej, poraď se a potom rozhodni"je bezva.Hlavně si nemyslím, že bych někomu tuto kosmetiku tlačila na sílu, většinou je naše společné sezení moc příjemné a jsem ráda, když mohu někomu pomoci např. s problematickou pletí apd....Ivča

katka (Ne, 13. 3. 2005 - 11:03)

Milé dámy, s kosmetikou MK pracuji již 3 roky, byla jsem dealerkou Avonu a sama za sebe mohu říci, že po zkušenostech v Avonu jsem po úvodních školeních u MK byla jako v "Jiříkově vidění". Kvalita, cena,přístup firmy, provize, dárečky....A k tomu, že je ta kosmetika drahá mohu říci jen to, že ty tři roky co kosmetiku MK dělám se vždy potvrzuje, že kdo si tuto kosmetiku chce koupit, tak si ji KOUPÍ, ten kdo nechce tak ho nic NEDONUTÍ.Nikdy jsem nikoho k ničemu nenutila, protože mě samotné by to bylo nepříjemné a mám přes 100 stálých zákaznic. Navíc jsem díky zkušenostem u MK získala další super práci dělat kosm.konzultantku v luxusní parfumerii. Takže jsme odborníci nebo nejsme?:))) Zkuste mě kontaktovat a uvidíte sami. mail: katka.mk"centrum.cz

Rita (Po, 31. 1. 2005 - 22:01)

Kosmetika Mary Kay je kvalitní a sama se o jejích účincích můžete přesvědčit tak, že si ji vyzkoušíte. Pokud máte opravdu o kvalitní kosmetiku zájem, ráda Vám poradím a zašlu katalog. Hodnocení pak zbude na Vás. Tel.: 737584143,nebo výše uvedený e-mail.

Sandra (Pá, 26. 11. 2004 - 09:11)

MK je sice drahá, ale je pravda, že výrobky zase dlouho vydrží, takže nakonec bude stačit těch 300-500kč měsíčně stranou

vendula (Pá, 26. 11. 2004 - 07:11)

Dlouhou dobu jsem střídala různé značky, včetně Oriflame a Avon. Včera jsem absolvovala sedánem s MK a byla jsem velmi mile překvapena. Poradkyně věděla o čem mluví, ukázala mi jak správně pečovat o pleť a nechala mně rozhodnout, zda chci nebo nechci něco koupit. U Avonu i Oriflame to vždy probíhá stejně - kamarádka zahlásí, že má nový katalog, hodí mi ho na stůl a další den ho vracím i s vyplněnou objednávkou. Tzn. že vše objednávám jaksi intuitivně - předpokládám, co by mi mohlo dělat dobře. No a pak to třeba mažu na paty (jak už výše někdo uvedl). Takže absolvovat přednášku MK určitě doporučuji - a pak už je to na každém¨, jak se rozhodne. V každé kosmetice se určitě najdou poradkyně (dealerky), které vám budou něco vnucovat a nechovají se tak, jak bychom si představovaly, ale to není chybou značky.

Kateřina (St, 24. 11. 2004 - 19:11)

a ještě jedna věc... možná že je dnes normální a samozřejmé, že si někde můžeš vzít vzorky nebo že ti za krém, který ti nevyhovuje, vrátí obchodník peníze (kéééž by :o))), ale ručím ti za to, že není společnost, která by spolu s prodejem investovala do klientek tolik času a péče... Já samozřejmě neručím za všechny kosmetické poradkyně Mary Kay, i tady je to hlavně o lidech, ale pokud můžu soudit podle sebe, tak jsem kvalifikovaná poradkyně, která svým klientkám nabízí nejen prodej kosmetiky a již zmíněné záležitosti.. Když jsem pracovala pro Avon, tak jsem jen rozdávala letáky a nebo papouškovala, co mi řekli na obchodním setkání... seznámit se se všemi novinkami je totiž mimochodem téměř nemožné... ale dělala jsem to s nejlepším vědomím... dnes to vidím tak, že jsem pro klientky nedělala nic...a podle toho jsem také byla náležitě oceněna...

Kateřina (St, 24. 11. 2004 - 19:11)

Pro Věru:Upřímně fakt nevím, jak je to se zákony.. já jen vím,jak je to s prodejem a vzhledem k tomu, že tuto kosmetiku prodávají kosmetické poradkyně, tak se na ně klientky vždy mohou obrátit s dotazem na obsah... nechci to obhajovat, protože zrovna tahle část není mojí silnou stránkou, ale znovu opakuji, pokud chceš zjistit složení, napiš mi o jaký krém jde a já ti to zjistím...Pro K.:s tímto názorem se setkávám při každém semináři :o) a já jsem na tom byla stejně, když jsem s Mary Kay začínala... dnes si myslím opak.. pravda je, že tě počáteční investice určitě stojí víc, ale kosmetika ti vydrží asi tak na půl roku... zkrátka když si vše rozpočítám vejdu se do rozpočtu max. 300,- za měsíc...Kdo říká, že je MK předražená, tuto kosmetiku nezná... a vím to skutečně podle sebe...Takže pokud si uvažovala o změně kosmetiky, vyber si poradkyni a nech si kosmetiku předvést, určitě mi po semináři dáš za pravdu... a nic neriskuješ...

K. (So, 20. 11. 2004 - 20:11)

Milá Kateřino, to co píšeš o výrobcích MK je sice pěkné, ale v dnešní době už normální a samozřejmé

kaenkaes (So, 20. 11. 2004 - 19:11)

Aha, heledme chytra Veruska...v kvetnu jsi vsechny smejdy obhajovala a ted se neodvazis si je namazat nikam jinam nez na paty? Pristizena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Věra (Pá, 19. 11. 2004 - 22:11)

Je mezi Vámi někdo, kdo trvale uchovává veškerou kosmetiku v krabičkách ??? Od Nivei po Avon mají kosmeické výrobky složení přímo na obalu, pokud MK ne, prostě to ve mně nebudí důvěru. V čem je problém, proč na nich (v žádném jazyce) složení není ? Docela bych se vsadila, že to není až tak úplně v souladu s platnými předpisy, či dokonce zákony...

Kateřina (Pá, 19. 11. 2004 - 14:11)

Proto se kosmetika Mary Kay prodává prostřednictvím poradkyň, u kterých máš možnost si vše vyzkoušet... třeba krémy jsou balené ve dvojnásobných baleních a svojí konzistencí ti vydrží cca na 8 měsíců (to je průměr), co se týče dekorativní kosmetiky, tak třeba stíny samozřejmě "nečárkují", řasenka se nedrolí a nešpiní (sama jsem v ní zmokla i brečela :o)))Já jsem původně Avonka a můžu říct, že svým bývalým klientkám z Avonu tuto kosmetiku prodávám s úspěchem, protože funguje a dlouho vydrží... a ty, které si to nemohou dovolit vše najednou, dokupují postupně... Myslím, že bys měla tuto kosmetiku okusit osobně a pak si udělej svůj názor...Mimochodem, k tomu krému bez složení... všechna složení najdeš na krabičkách výrobku, asi jsi ho dostala bez ní... kdyžtak napiš o jaký krém se jedná a já ti složení zjistím...

K. (So, 13. 11. 2004 - 23:11)

Firma Mary Kay je dobrá, ale moc drahá!! Počítala jsem si náklady, kdybych si chtěla koupit od každého výorbku jeden, abych mohla mít vše od MK přez líčení až po péči o pleť a o tělo

Věra (Út, 9. 11. 2004 - 12:11)

Chtěla jsem na darovaném krému na obličej od Mary Kay najít složení, jestli neobsahují něco, na co bych mohla být alergická a s hrůzou jsem zjistila, že se na něm složení vůbec nenachází !!! Tak to tedy musí být zázrak...vyzkouším, jestli mi po něm změknou paty, na nic dalšího se neodvažuju a rozhodně bych si u takové firmy nic nekoupila.

Kateřina (St, 13. 10. 2004 - 10:10)

Evi, o každé společnosti někdo něco říká, ale pravda je většinou trošku jiná...Já ti můžu říct, že je to opravdu skvělá příležitost..Představ si, že můžeš pracovat ve firmě, kde si cení každého tvého, byť malého, úspěchu... nikdo tě nikam netlačí, ale pokud ty chceš, dostane se ti velké podpory... Mám kolem sebe spoustu žen, které někam míří a někdy se jim daří víc někdy míň, jako každému, ovšem narozdíl od běžného pracovního procesu, my chodíme do práce rády a jsme spokojené... Jsme tak trochu sekta :o))) já vím :o)))

Eva (St, 13. 10. 2004 - 08:10)

Slysela jsem ze May Kay hlavne vydelava na novych distributorkach, ktere nakoupi a prodaji pribuznym, pratelum a pak je vetsinou konec. Mensi procento vydelava.

Barbora (Út, 12. 10. 2004 - 21:10)

Diky za radu. Kouknu na to.

Kateřina (Út, 12. 10. 2004 - 09:10)

Pokud ti někdo nedoporučí konkrétní poradkyni, můžeš mrknout na www.marykay.cz a vybrat si sama... jsou tam všechny ženy od pozice obchodní ředitelky...

Barbora (Po, 11. 10. 2004 - 22:10)

Hledam poradkyni kosmetiky Mary Kay z Brna a okoli. Poradi mi nekdo? Predem dekuji.

Eva (Út, 5. 10. 2004 - 16:10)

Mary Kay je jako droga. Tuto kosmetiku používám už 4 roky a nemám důvod se pídit po jiné značce. I když jsem vyzkoušela jiné značky luxusní kosmetiky, nebyla jsem se stavem mé pleti tak spokojená, jako právě s Mary Kay. Používám zásadně celé řady tak, jak doporučila kosmetická poradkyně a mohu vás ujistit, že je to jediná cesta, pokud chcete, aby vaše kosmetika fungovala na 100%. Pokud vám kosmetická poradkyně doporučí celou řadu, myslí především na funkčnost všech přípravků.Kontakt na mou kosmetickou poradkyni je: 602 253 919PS: Nejlepší řasenka, jakou jsem kdy měla!!!

Reklama

Přidat komentář