Reklama

Holení mužů jinde než na tvářích

věra (Čt, 15. 10. 2009 - 14:10)

dobře děláš, jen nad penisem bych nechala proužek

III (St, 14. 10. 2009 - 14:10)

Dle meho nazoru je to dnes neco naprosto normalniho a prirozeneho.

Holím se pod paží nad penisem varlatech a v okoli ritniho otvoru .

věra (Pá, 2. 10. 2009 - 12:10)

je to 100 procentní. Mám s tím zkušenost a nemůžu si to vynachválit. Jaký si necháš tvar nad...? Chtěla bych si manžel nechal proužek.

matytek (Pá, 2. 10. 2009 - 09:10)

.

jan (Út, 15. 9. 2009 - 17:09)

jaké tvary si nechtat nad přirozením?

III (So, 1. 8. 2009 - 14:08)

souhlas

Muž(18) (Pá, 31. 7. 2009 - 12:07)

Já se holím v podpaží břicho koule a pod koulema směrem k prdeli nad ptákem jen zkracuji. s oholenym v normalnim stavu bych si pripadal jak malej kluk

Tomáš (Po, 18. 5. 2009 - 21:05)

RE 18. 5. 2009 17:25:23, Evička - souhlasím jen s první půlkou, když chlap smrdí je špindíra.

Evička (Po, 18. 5. 2009 - 17:05)

Holení a používání různé drogerie je neekologické a zdraví škodlivé. čistota je půl zdraví,špína ten zbytek.Správný chlap je chlupatej a smrdí.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2009 - 01:05)

no jenže holení v podpaží a tam dole o hygieně přeci jen je. V chlupech se drží o hodně víc sajrajtu a smradu.

Hujer (So, 16. 5. 2009 - 12:05)

Je mi 21. Já si holím podpaží a to hlavně z estetických důvodů a taky trochu skracuju porost tam dole,jo a ještě hlavu si holím:-D Jinak by mě ani nenapadlo holení rukou, nohou nebo hrudníku. To mě příjde už trochu ujeté. Jsme přece chlapy ne? A říkejte si co chcete. Nejvíce mě dojímají ty kecy, jak moc je to hygienické. Chlupy nemají s hygienou co dělat. Jestliže někdo páchne, rozhodně to neni k vůli chlupům. To je to samé,jako kdyby někdo řekl: "Kdo nemá holou hlavu,tak mu hlava páchne". Vždyť to je "holý" nesmysl. Někteří z vás by se opravdu měli zamyslet nad logikou svých tvrzení a argumentů.

greeneye (St, 13. 5. 2009 - 14:05)

Nic proti vašim zvykům (pokud pochází z osobních zkušeností a jsou dejme tomu praktické), ale až budou média propagovat vymývání mozků, nezapomeňte si stoupnout do první řady.
Narozdíl od reklamních umělých panáků,
jste vy ti skuteční.

Jarda (Út, 12. 5. 2009 - 06:05)

Já si holím jen břicho, je to sexy a vypadám jako chlap. Podpaží, penis a varlata bych si nikdy neoholil.

Depilathor (Po, 11. 5. 2009 - 22:05)

Vždyť je to jenom módní trend jako skoro všechno. Není to zas tak dlouho kdy byli modelové a vyholení chlapi za buzničky. Před pár lety mi to taky spolužačky vpálily když zjistily že jsem se holil v podpaží. Dnes jsou to "ideály mužské krásy". Kompletně vydepilovaní, převonění,čím více gelu jim kape z načesané namelírované palice, tím lépe. Růžové a blískavé hadříky na chlapech koukám dnes taky hodně letí. Bílé boty před nedávnou dobou taky moc lidí nenosilo (proč taky že, když se ihned za.erou) teď má bílé tenisky každý správný playboy :o), s tričkama Lacoste je to to samé.

Chlap (Po, 11. 5. 2009 - 16:05)

V podpazi holim od jara, pres leto az tak do zari. Samemu mi to vadi. To zasmradne, bez chlupu je to lepsi. Jinak kolem zadku taky. Hygiena je mnohem lepsi. Nic nesvedi. A taky po stolici utrit navlhcenym papirem nebo bidet, sprcha. Nechapu, jak muze vetsina chlapu po vykonani potreby akorat vzit suchy papir toaletni a rozetrit to po chlupate prdeli a rikat tomu hygiena.... bleeee....

III (Po, 11. 5. 2009 - 16:05)

Dle meho nazoru je to dnes neco naprosto normalniho a prirozeneho.
Holím se pod paží nad penisem varlatech a v okoli ritniho otvoru .

aha (Po, 30. 3. 2009 - 15:03)

a jako proč si nenapsal ...proč to není dobré jen jestli to není výmysl

Yan (Po, 30. 3. 2009 - 13:03)

Tak jako uplně vyholený se mi to nelíbí spíš se mi líbí aby to kluk měl upravený. V jedný odborný knize jsem četl, že být naprosto bez žádného chloupku není dobré.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2009 - 07:03)

proto

Ondra (St, 18. 3. 2009 - 15:03)

Mně je 11 a nemám ochlupení v podpaží, ale silné u kořene penisu. Kdy prosím roste u žen? Mám potřebu¨, chtěl bych ochlupení někou ukázat....(kromě rodiny) proč??

Reklama

Přidat komentář