Reklama

Holení mužů jinde než na tvářích

jocker (St, 21. 3. 2007 - 08:03)

suhlasim

petr (Pá, 16. 3. 2007 - 19:03)

nejřín v jsem si holil podpaží,a to by měly dělat všichni ,kulturní národy to mají běžné,pak jsem si oholil i přírození a varlata a konečník ,pocit hygieny a čistoty stojí za to kluci zkuzte to ,ted se stejně nikde neukazujete,a třeba vám to přinese nový pocit u ktererého zústanete ,a pokud to není ono tak to zarústání není nepříjemné,to budou tvrdit asi jem zženštilí kousci,a třeba budete udržovat mírně přistřižené partie ,myslím že tohle většina holek rádo uvítá,stejně jako my u nich...

Návštěvník (Po, 12. 3. 2007 - 23:03)

Beru, a co vlézt za ním do vany a říct mu, že by sis s ním ráda pohrála? Uvidíš, že na to přistoupí.

Beruška (Po, 12. 3. 2007 - 21:03)

Ahojky, muj pritel si holi okoli penisu, ale uvitala bych, kdyby si holil i koule a podpazdi. Mam mu to nejak naznacit? Hm, to bych spis asi umrela, mam pocit ze by to pro nej bylo hrozne ztrapnujici mu to rict...

daska (Po, 12. 3. 2007 - 20:03)

mne se líbí chlupatý nohy a hrud,miluju ty chloupky ktery jdou az dolu k prirzení,je to sexy:-)

Návštěvník (Po, 12. 3. 2007 - 19:03)

hplení je dneska snad už uplně normální.
Méně se potíme nesmrdíme a jako předehra uplně super

Niki (Po, 12. 3. 2007 - 19:03)

Chlap musi mit chlupaty nohy,jinak at se holi,kde chce.A ochlupeni na hrudniku je nahodou sexy.

Jája (So, 10. 3. 2007 - 16:03)

Manžel se taky holí všude,tedy já jeho a na pupínky pomohlo používat po holení krém,prostě namazatkrémem určeným po holení.Pokožka je jemná nevysuší se a ani ty pupínky nejsou.

Konky (So, 17. 2. 2007 - 19:02)

Ahojky ! Mů přítel se holí taky komplet! Je to skvělé ! Na pupínky pomůže jen když zhasneme! Chce to koupit depilač. krém

Sauel (So, 17. 2. 2007 - 19:02)

Zdarec lidi, poprve jsem si oholil komplet a byl to skvely pocit. No ale asi po jednom dni mi zacali naskakovat cervene pupinky ktere svedi. Nevite jak je odstranit nebo jinak s tim pomoct???????? Dik za odpoved

michal (So, 17. 2. 2007 - 18:02)

Ahoj ,taky mě to přijde normální a hlavně pro pány i pohodlné se holit všudeu mě hrudník přirození,nepotíme se tolik ,chce to jen udržovat,ale pořád se mezi kámošema cejtím divně,no taky je rozdíl mezi některými z vesnice a města,ale tam i tam jsou výjimky v obou směrech.

jenik (St, 14. 2. 2007 - 21:02)

jednou jsem skusil holeni letlampou,nebylo to ono.puchejre se hojili 14dni.nic mene chlupy behem dalsiho mesice nerostliy.letlampy uz se nikdy nedotknu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (St, 14. 2. 2007 - 16:02)

hmmmmmm.....

Ilona (St, 14. 2. 2007 - 13:02)

Pro Petru: My se s přítelem holíme stejně jako Vy, snad o to víc že já mu holím i celý zadek, třísla a podbřišek. On je dost chlupatý a oholené je to lepší. On mne vyholuje celou včetně podpaží.

Petra (St, 14. 2. 2007 - 08:02)

Já se se svým mužem holíme vzájemně. Nejprve on mne v poloze ze zadu a potom celou zepředu. Tak holím i já jeho. Je to příjemné a navíc i dobrá předehra

HonzaP (Út, 13. 2. 2007 - 07:02)

Karel: Můžeš prosím popsat podrobněji svoje zkušenosti s depilačním krémem v intimních partiích? Jakou značku používáš, kolik krému tak nanášíš? Je to pár dní poté taky takový teplo jako u žiletky? Díky

Eliška (Ne, 21. 1. 2007 - 17:01)

Já si mislím že holení mužů jinde než na tváři je sexi

Karel (Út, 16. 1. 2007 - 09:01)

Odstraňuji si chlupy jak v okolí penisu, tak i v okolí análu, a to výlučně depilačním krémem.

Victoria (Pá, 22. 12. 2006 - 12:12)

K té předehře: Ať si samozřejmě každý dělá, co se mu líbí a co se líbí jeho partnerovi/partnerce, ale mně osobně připadá vzájemné holení asi tak vzrušující jako prohlídka u gynekologa :-)

martina (Pá, 22. 12. 2006 - 11:12)

Děkuji, mluvíš mi z duše.Je to fakt blb!!
A k tomu holení:U žen je bobr teda fakt nechutný a lízat koule jejichž chlupy vám lezou až do krku, to taky není zrovna nejpříjemnější.

Reklama

Přidat komentář