Reklama

Přítel prdí !!!

Hawai (So, 16. 2. 2008 - 13:02)

Nebylo bynejjednodušší mu to říct aby toho nechal nebo si promluvit že i doma se hodí nějaká kultara projevu?... Každej upouští plyny ale tohle je trochu moc ne????

Návštěvník (So, 16. 2. 2008 - 10:02)

Katko já nevím ale já pouštím jenom ty jedovky tichý

paja (So, 16. 2. 2008 - 03:02)

katka:bože ty si prase,poser mu hlavu ty howadoooo

Katka (So, 9. 2. 2008 - 18:02)

můj přítel prdí extrémně často a nahlas, a taky páchne. A graduje to do takových hrátek, že mě drží pod peřinou a prdí, nebo mi rve ruku před zadek, abych cítila ten fuk...někdy je mi to k smíchu, někdy se naštvu, a někdy se mu pomstím a pod příslibem sexíku se mu uprdnu do obličeje. Hrůza, já vím, ale když mi se rádi..:)

Milan (So, 4. 8. 2007 - 22:08)

Gábina: Moje manželka udělala před časem něco podobného, akorát ten dotaz na sex přišel až po tom co si pořádně usrala ale obědy ochutnávala

Gábina (So, 4. 8. 2007 - 11:08)

Je velká část lidí, kteří i po létech vztahu
prdy tutlají. Já mam za to, že z toho není třeba dělat drama. Ten můj zrovna před chvilkou přišel ochutnat svíčkovou. A ne dost na tom, že se přišel zeptat, kdy už si konečně zapícháme, ale lezl pod pokličky, strkal prst do omáčky a oblizoval. Nakonec se děsivě usral. A ještě se zeptal, dobrý, ne?
Co s ním, mám mu nadávat? Praštila jsem ho utěrkou přes ten jeho nevymáchanej zadek a musela jsem se smát. Chlap je prase, ale je to můj miláček.

monika (So, 4. 8. 2007 - 07:08)

No to teda normanlní není,když si uesere v obyvaku a pak si odkraci-takovej chlap je pro me prase!

__hanci. (Pá, 3. 8. 2007 - 16:08)

Ja si myslim Hančo,že je to zcela normální.Zvlášt pokud je to normální chlap-.

Honza (St, 4. 7. 2007 - 17:07)

Mě je teda představa uprdnutí si před někým mimo rodinu tak potupná, že to fakt budu v sobě radši držet, než abych to před nima pustil. Vzpomínám si, jak jsem na střední někdy docela těch třičtrtě hodiny do přestávky protrpěl.
No, ale komu to nevadí, ať si uleví, pokud to nebude nějaký extradusivý smrad, já mu nadávat nebudu.
Samozřejmě to i vylučuje ty případy, kdy ten zvouček vyjde z mušličky při/po sexíku. To je spíš odměna - já jsem přece ten, kdo ho tam tak usilovně nahustil ;).

SOVA (Pá, 1. 6. 2007 - 21:06)

Kdo sere a prdi zivota si tvrdi

Chronický prdit (St, 30. 5. 2007 - 12:05)

Mrkněte jak žena se usere:

http://www.youtube.com/watch?v=5BkGxPaQPrc

prdlavka (Út, 29. 5. 2007 - 19:05)

prdy jsou přirozené a k životu petří,děláte z toho humbuk,proč si doma neulevit když už se musíme držet ve společnosti.Doma to pak pěkně rozbalíme.

Návštěvník (Út, 29. 5. 2007 - 19:05)

hlavně když se neposereš

pecuk (Út, 29. 5. 2007 - 17:05)

Linka, opravdu ti to nevadí? já bych rád přišel ...!!!

Návštěvník (St, 16. 5. 2007 - 02:05)

Fakt se mi líbí,jak řešíš naprosto přirozenou věc,před kterou není úniku,děláme to všichni,pak už jen záleží na tom,jak a komu to kterak naservíruješ.

pet (St, 16. 5. 2007 - 00:05)

Tohle to tema mi resime s manzelem skoro denne.Skoro kazde rano se muj muz probouzi a hodi pod perinou psoucicek.Pak jde na toaletu asi 20 minut se zvuky.Nastesti jeho prdy nesmrdi ,ale jdou slyset.a me zas naopak.Hodne se i u toho nasmejem, opravdu si myslym, ze na tom nic neni.

Automechanik Pa (Út, 15. 5. 2007 - 22:05)

pjyny jsou plyny a dle mého musí přirozeně odcházet...

Plynař (Út, 15. 5. 2007 - 18:05)

Mne by zajímalo kde se ta úchylka na prdy ve mně bere, protože hodně chlapům se nelibí když se před nima jejich partnerka usere a nejhorší jsou takový, kteři sami před ní prdí ostošet.
Ad Linka i hodně ženských toho svýho buzeruje když prdí, takže jsme menšina. U mne je ta naopak kdybych prděl před holkou tak by mi bylo trapně ale prdící a zároven atraktivní osobo opačného pohlaví to je jiná.

Linka (Pá, 4. 5. 2007 - 23:05)

Mě to nevadí, naopak. Kdyby ses chtěl ke mě přijít vykadit, jsi vítán, Honzo.... Případně i něco jiného....

Honza (Pá, 4. 5. 2007 - 23:05)

Tak mu do trenclí našij filtry z plynový masky , nebo mu kup gumový slipy (moderní obdoba pásu cudnosti) a neprdne si ani kdyby chtěl.Já taky prdím až se barák třese (musel to stavět nějakej úchyl,je tam slyšet všechno, na to, že je to teprve 5 let starý) a žena o rozvodu neuvažuje.
Prdění se dá řešit i operací konečníku, je totiž způsobeno pevnými svaly svěrače. Já bych do toho nešel, riziko posrání je horší než prd jako granát:)

Reklama

Přidat komentář