Reklama

Přítel prdí !!!

Mně to přijde n (Po, 19. 7. 2010 - 13:07)

Je to asi věc názoru.Jen...naprosto pokrytecké, dělat před partnerem, že neprdím. Prdnu před ním asi 3x denně, on ještě víc. Zajímalo by mne, jak chodíš demente na velkou. Když se miláček uprdne na WC do mísy, je to slyšet kilometry daleko a tam mu to těžko někdo může zakazovat. Tak proč by se pak neuprdl do kalhot!

Karolínka (Po, 19. 7. 2010 - 13:07)

Demente,souhlasím s tebou.Jsem s manželem 25 let a prostě před sebou neprdíme.Divné?Ne, slušné chování a úcta k druhému,prostě jsme tak byli vychováni.

dement (Po, 19. 7. 2010 - 13:07)

Je to asi věc názoru.Jen mě překvapuje,že slušnost a vzájemná úcta už visí na tak tenkém vlásku,když se dokáže muž před ženou chovat jak buran.Myslete si každý co chcete,v životě jsem to neudělal.Nikdy.A před partnerkou bych si musel připadat jak netvor.Tak jen do mě.Klidně,je mi to fuk.Co jsem napsal,platí a platit bude.Alespoň pro mne.

mladamaminka (Po, 19. 7. 2010 - 13:07)

Mě to skutečně jako problém nepřijde. zkrátka se někdy stane. jen tak pro mou zvědavost-všichni jste si vybírali partnera podle toho, jestli prdí, případně kolikrát denně?

Normalka (So, 17. 7. 2010 - 18:07)

Ja pracuji v bance jako bankovni urednik. Mam taky velke prdy. Dostalo se to az tak daleko ze uz je ani nemuzu kontrolovat. Obcas tak v bance nahlas zavalim ze se lidem huby protahnou. Nevim co stim delat. Vzdycky jim rikam " no prece si nenecham utrhnout bok" ale lidi jsou zli a nemaji pochopeni.

lady (So, 17. 7. 2010 - 11:07)

neměla jsem na mysli aby někdo snad prděl druhým do obličeje ale když už se to stane,tak se teda nehroutím ani já ani můj muž.A dokonce Existují i dost obětaví lidé, kteří se na stáří starají o své životní partnery/ky,když už jsou nemohoucí a ležící pomočují se ,pokálejí,tečou jim sliny,hleny a nikdo z nich se nad tím nepohoršuje.

dement (So, 17. 7. 2010 - 07:07)

Ale no tááááááák.Ze spaní či u porodu je to něco zcela jiného,než před partnerem a vůbec před ženou.To nepochopíš,že jsou muži,kteří tohle prostě nedělají?V tom případě máš asi štěstí na samé burany - křupany.Těch je v této zemi víc než prdů,to je fakt.

lady (So, 17. 7. 2010 - 00:07)

vždycky se říkalo lepší jeden prd než deset doktorů,Pavel si zřejmě nechá vyvalit bok jen aby zachoval dekorum,a také mu radím aby nechodil k porodu, protože tam se to biologickými projevy jen hemží, takže by ho zřejmě stihl nějaký záchvat.A taky nespi protože ze spaní se taky prdí.

Ty jsi asi nikd (St, 7. 7. 2010 - 20:07)

tohle prostě dokážou jen...v kontaktu s místním obyvatelstvem. Angláni prdí taky, to tě ujišťuju, ty květinko bez střev

... (St, 7. 7. 2010 - 20:07)

tohle prostě dokážou jen češi.....

Ty si debile ne (St, 7. 7. 2010 - 20:07)

P.R.A.S.E. a doma musíš...myslíš, že ti asi hovno nesmrdí! Takovéhle pokrytce nakopat do prdele. Když někdo smrdí potem je to horší. Prd za chvíli vyvane, ale potivec vydrží smrdět celé hodiny.

Ty tu jseš (St, 7. 7. 2010 - 20:07)

P.R.A.S.E. a doma musíš...asi krátce. Celá tahle diskuze je o tom, zdali prdět nebo ne. A výkřiky typu prase a dobytek svědčí o silné nekultivovanosti projevu. Jestli partneři před sebou prdí nebo ne, je jejich věc. Tobě je do toho prd. Podle průzkumů je to tak půl na půl.

... (St, 7. 7. 2010 - 19:07)

je v důvěrném vztahu...P.R.A.S.E. a doma musíš mít taky pěknýho dobytka!!!!!

Samozřejmé (St, 7. 7. 2010 - 19:07)

je v důvěrném vztahu prdění obou partnerů. Se ženou, která to neakceptuje bych nebyl. Je to normální přírozený projev.

Manželka (St, 7. 7. 2010 - 13:07)

Po jídle si vemte Espumisan nebo Pangrol a je po prdech prasata 4. cenové.

Jan (St, 7. 7. 2010 - 13:07)

Když si náhodou uprdnu nechtě před manželkou, tak řeknu: promiň. Mám ji rád a je pro mě krásnou bytostí, nerad bych ji urážel tím, aby slyšela moje prdy, cítila je a ještě si prdla taky. na co je záchod? Pokud vás trápí plyny všeobecně, chyba je ve stravě- nežerte.

Viktorie (St, 7. 7. 2010 - 13:07)

Mladamaminko- někdy to utěče, což o to, ale že bych chtěla, aby můj muž prděl přede mnou? Civilizovaný člověk si svoje tělesné projevy nechává do soukroumí. Nechodíme si na WC vzájemně, ani do koupelny, nerýpeme se v nose, neříháme před sebou, nekakáme a nečůráme. Porod- to je o něčem jiném, nemyslíte?

mladamaminka (St, 7. 7. 2010 - 13:07)

Tak teda nevím... pokud se tohle bere za vážnej partnerskej problém, nedivím se procentům rozvodů. můj partner mě viděl rodit, tak nechápu, proč bych se měla stydět za tohle. je to o domluvě, toleranci a respektu. samozřejmě,že to nesmí být nechutný, všeho s mírou

petr (St, 30. 6. 2010 - 17:06)

bydlím v paneláku a je to fakt děs,jak se všichni tváří když to pustím třeba na chodbě,fakt nevím kde to pouští oni

Verča (St, 6. 3. 2013 - 13:03)

Musíš mu vysvětlit, že po...Já bych mu dala kaštany do postele, dobytkovi jednomu. Nejlíp fakt ho poslat na hajzl.

Reklama

Přidat komentář