Reklama

Přítel prdí !!!

vojín Kefalín (Ne, 2. 3. 2008 - 13:03)

Kubrte určitě zejtra, musím se něčím živit. A ty Kubrte ty plyny nedrž, pěkně si odfoukni je to zdraví kolega tam nademnou to taky radí. Čes bus Kubrte.

Kubrt (Ne, 2. 3. 2008 - 12:03)

Když tak čtu ty tvoje kraviny,nechceš odtud vypadnout,udělej to,hnuse.

vojín Kefalín (Ne, 2. 3. 2008 - 10:03)

Ještě se k něčemu přiznám. Když jsem chodil to bylo ještě za mlada tancovat, tak jsem ho pěkně vždycky vypustil při tanci a pak sem s partnerkou rychle odtancoval dál. A pak už sem se jenom bavil jak se lidi po sobě koukaj. A to byly ty tichý pivní jedovatý. Jo to byla paráda.

vojín Kefalín (Pá, 29. 2. 2008 - 15:02)

Jo taky jsem chtěl vypustit takovýho toho tichýho jedovatýho. Ale nějak sem ho blbě vodhad a měl sem pěkně nasráno ve slipech. Tak šup do roští, slipy dolů vytřel sem si s nima prdel a byl jsem o jedny chudši. Když nejde o život, tak jde jenom o to hovno a ty slipy. Čes bus.

Prďola. (Pá, 29. 2. 2008 - 10:02)

Kdo prdí život si tvrdí, a Ty ubohá anonymko se to nauč taky!

Kelišová (Pá, 29. 2. 2008 - 07:02)

A Velebnosti předseda má pravdu. Já ho urvu tady v kostele a nemusíte zapalovat kadidlo.

Speed (Pá, 29. 2. 2008 - 06:02)

A není to prdel, fakt se useru! Kdo neprdí, je pokrytec! Není nad poctivé fyziologické projevy!

Fuska (Pá, 29. 2. 2008 - 02:02)

Vždyť si dělá prdel!
A ty nad ní-váš vztah musí být pěkně křečovitý,nebo spolu trávíte tak 2 hodiny denně a máte oddělené ložnice,Ne?

guma (Čt, 28. 2. 2008 - 17:02)

Speed - to udělat mně při orálu tak dostaneš takovou do držky že upadneš a už se pakuj.Takový dobytek,je to vůbec možné že takový hnus žije mezi námi ?

Návštěvník (Čt, 28. 2. 2008 - 17:02)

Jsme s manželem bezmála 40 let,ale nikdy nás ani jednoho nenapadlo si před druhým ulevovat.To podle mě dělá pouze dobytek,protože o slušnosti nic neví,je to zvíře a jako takový se chová.Ale člověk,který nemá dostatek taktu,slušnosti a o inteligenci ani nemluvím,tak se tak chová taky.Jsou to chudáci,kteří tak žijí,možná taky proto,že je nikdo slušnosti nenaučil.

Speed (Čt, 28. 2. 2008 - 12:02)

Já miluju usrat se při orálku. Přítelkyně mne hulí a já se brutálně useru. A řeknu kí miláčku, vžij se do toho, víš jak mne to tlačilo! Dozvím se, že jsem prase, ale hulit nepřestane, i když to je někdy fakt hustej smrad.

Velebnost boží (St, 27. 2. 2008 - 12:02)

Kelišová nerouhejte se nebo si to Paroubek přečte a budeme popotahovaný. Raději si pěkně prdněte ale toto ne!

Kelišová (St, 27. 2. 2008 - 07:02)

Velebnosti co to je....Co to je tady nademnou zažvanění? Orasistýno běž si s tím votravovat Paroubka tady se normálně prdí.

Orasistýna (St, 27. 2. 2008 - 01:02)

Tomu nevěř,za ty srajdy,jež produkuje ODS,by se oni sami nedoplatili,plynujou snad i hubama.

(Út, 26. 2. 2008 - 18:02)

Hlavně to moc nerozebírejte nebo nám ODS nechá namontovat k zadkům počítadla a budeme
muset platit z prdů ekologickou daň.

Honza (Út, 26. 2. 2008 - 06:02)

Před partnerkou s tim problém nemám,ale pokud se tomu dá nějak vyhnout (např. počkat až jsem v místnosti sam),tak se tomu vyhnu.Jinak se tomu vždycky zasmějeme a ja to svedu na jejich psa (což samozřejmě neklapne):-).

Návštěvník (Út, 26. 2. 2008 - 02:02)

Celej svět prdí o 106,nechápu,proč to nepoužíváme k vytápění a tak,místo toho platíme za drahý plyn a přitom tělní fabrika maká zbůhdarma.

Kelišová (Po, 25. 2. 2008 - 10:02)

Vidite Velebnosti a vy se pohoršujete nad nějakým prdem. Předseda má pravdu, prdět se má třeba i v kostele.

Ájina (Po, 25. 2. 2008 - 10:02)

Neřekla bych, ale ty si stejně s největší pravděpodobností děláš prdel. Radši napiš, jak jsi na tom s prděním ve vztahu ty.

Albert (Po, 25. 2. 2008 - 10:02)

Teda Ájino,jiné ženy toho napovídají - a ty jsi tak skoupá na slovo.

Reklama

Přidat komentář