Reklama

Přítel prdí !!!

!! (Po, 16. 7. 2012 - 00:07)

Tak tak, lepší fortelně se ubzdíti jak felčarovi grošík dáti! A jak říkala babička, co krok to prd a co prd to krok! Zatracený kyselo!

! (Po, 16. 7. 2012 - 00:07)

Lepší jeden prd jak deset doktorů!

tož (Ne, 15. 7. 2012 - 22:07)

větrat neee?

Ondrej Pokorny (Ne, 15. 7. 2012 - 22:07)

Mám problém,ten můj...Ahoj, ten můj taky dřív neprděl, ale už prdí.. a smrdí.. :-( prosím o jakoukoli radu.. dusím se

Lenka00 (Po, 19. 3. 2012 - 11:03)

Ahoj holky taky se vám stalo že když ste souložili že si patrner prdnul?mě jo já si myslela že smradem ondlím....

adsf (Po, 19. 3. 2012 - 11:03)

Radostí si prdnul, do kalhot si hovna umanul.

Anna Stolicnaja (Po, 5. 3. 2012 - 03:03)

Na procházce širou Rusí, bohatýr na velkou musí.
Celá Rus však oněměla, prd za prdem, rány z děla.
Braň se, braň se careviči, aspoň ať jsou trochu tišší.
I burlak z Volhy tupě zírá, jak zní velprd bohatýra.
Nedbej lidu, nedbej matek, ser si klidně jako spratek.
Co na tom přec záleží, na prdu svět neleží.

hik (Ne, 26. 2. 2012 - 15:02)

Já se z vás asi po....!

No jistě (So, 2. 7. 2011 - 22:07)

Prdel mu byla dána do vínku a tudíž jí správným způsobem používá

FILIP (So, 2. 7. 2011 - 21:07)

Tož já jsem se jednou tak ožral, že jsem prděl hlasitě pro zábavu až jsem se z toho posral...

Venca (Ne, 9. 1. 2011 - 05:01)

Jo to je skvělý, já to mám přesně tak. Skoro vůbec neprdím, jenom před stolicí. Jak začnu prdět, můžu si jít sednout na velkou. Jednou, když jsme byli s kámoškama na horské chatě, přišlo to na mně a protože jsme už měli všichni dost upito, souhlasil jsem, aby si poslechly. Čekaly za dveřma kabiny a ze mně lítaly pšouky. Za každým prdem se děsně hihotaly. Byly pšouky malé, srandovní, ale i pořádný, že by se slon za ně nemusel stydět

Prdič Kadivý (So, 8. 1. 2011 - 20:01)

Pavlíno, jaké jednodušší lidi? Téma prdění a kadění je vysoce intelektuální téma, které patří k bontonu. A nemusí se jen mluvit. Já si jednou při slavnostní večeři pro 50 lidí hlasitě mocně upšouknul. A bylo to i s trochou průjmové stolice, kterou jsem ten den poněkud trpěl. Má přítelkyně se mnou pak týden nemluvila. Když jsme o samotě, umí se taky usrat skvěle. Některé její pšouky mám i nahrané. To je staccato!

Makyta (Ne, 28. 12. 2008 - 14:12)

za prve, je to normalní ,a zdravé , jinak moc prdu je nemoc, to byste nevěřily co udělaly prdy po operaci takou bolest vám nepřeji , ja prdí doma ,tak je vše ok, ale když je někdo na naštěvě , neměl by že je to slušnost,

jája (Ne, 28. 12. 2008 - 13:12)

Koukám pane Mikeš,že jste nějaký nacukrovaný inteligent,ještě mě můžete tvrdit,že s každým prdem letíte na záchod..nebo to v sobě dusíte i před partnerkou...

Mikeš (So, 27. 12. 2008 - 00:12)

Milé dámy,dnes už brečet netřeba,na vše je dlouho.To jste si měly vyjasnit na začátku.Prase bude vždy jen prasetem,nikdy ničím jiným.Teď už ho nepředěláte.Chovat se takhle před ženou a dámou je vrchol nevkusu a také to něco vypovídá o hloubce vztahu muže k ženě.U milenky by si tohle určitě nedovolil.

markéta (Pá, 26. 12. 2008 - 23:12)

je to nechutný a byl by to pro mě důvod k rozchodu! Úcta veškerá žádná a je to silně antisexuální!!!!!

Návštěvník (Pá, 26. 12. 2008 - 00:12)

Peti, neřeš to. Prostě někoho nadýmá po takovém jídle víc někoho míň. A nás s mužem nejvíc bramborový salát. Tak teď prdíme společně... A je nám fajne

petra (Čt, 25. 12. 2008 - 12:12)

Teb můj přes svátky jen papá,leží a pak nechutn prdí.

Meduňka (Út, 16. 12. 2008 - 11:12)

Je jiná doba, změnilo se všechno, co dřív bylo jaksi dáno od nepaměti. Žena v domácnosti a po sovětském vzoru hned údernice taky v práci. Šla jsem hned po škole do práce, děcko v jeslích. "Ináč to tu nejde", vzpomínáte? Želary. Ale to, co vám doma vadí, to řekněte i za cenu velké vzpoury, já jsem ji udělala po 30letech.

palo (Po, 15. 12. 2008 - 22:12)

to SIGMUND - zcela s tebou souhlasím. Postarat se sám o sebe, v dnešní době vaření a praní není žádný problém. A ženskou jenom na sex do svého uklizeného hnízdečka. Stejně je člověk přes den buď v práci nebo na sportu, hobby a pod. Vydržovat si doma ženskou nemá smysl.

Reklama

Přidat komentář