Reklama

Přítel prdí !!!

Ájina (Po, 25. 2. 2008 - 09:02)

Zařekla jsem se,že na nic nebudu reagovat, ale to,co tady napsalo Jaaaaa, mě pěkně napružilo.Předně vůbec nevím, co to Jaaaa je. Zase další pablb,který nedokáže sdělit jakého je pohlaví.
Jak už tady bylo několikrát sděleno, lidstvo se dá z hlediska vztahu k prdění rozdělit na prdiče a neprdiče.Nikdy se tyhle dvě skupiny nemůžou shodnout.O tom je celá tahle diskuze.Každý má svoje argumenty.Jisté je,že v rodinách,kde se prdí,jsou vztahy pozitivnější,citovější
a otevřenější než tam,kde se neprdí.Tenhle fakt byl opakovaně prokázán psychologickými studiemi na celém světě a je neoddiskutovatelný.Podle hovada Jaaaa je naše rodina povl.To by ale byla zhruba polovina lidí na světě povl. Pokud jsem mluvila s kamarádkami a s lidmi z práce na tohle téma, je to rozdělené opravdu zhruba půl na půl.Já pocházím z rodiny, kde se prdělo, můj manžel z rodiny,kde se neprdělo.Rychle si ale zvykl a s humorem vzpomíná, když jako dítě měl nějaké tlačení a prdnou si nemohl.
Přečti si, ty prudérní hovado, tuhle diskuzi od začátku a uvidíš rozdíl mezi příspěvky prdičů a neprdičů. Neprdiči píšou podrážděně,nadávají do prasat a úchylů,prostě balast. Prdiči píšou většinou
vtipně,uvolněně a má to tah na branku. Já jsem se nad touhle diskuzí vždycky bavila, ale samozřejmě nad příspěvky prdičů.
Příspěvky neprdičů jsou spíš k pláči.
Doporučuju ti milé nablblé Jaaa ,aby ses vrátilo zpátky v této diskuzi o 2 měsíce zpátky a přečetlo si, co tam ti dva dokázali zplodit. Prudérní hovada jako ty se z nich mohly né poprdět,ale rovnou posrat.
A tím definitivně končím své příspěvky do diskuze,neboť debatovat s pablby jako je Jaaa je vyloženě ztráta času.

Jaaa (Po, 25. 2. 2008 - 09:02)

Ajino,taky lituji Tvoje deti,ze vyrustaji v takove vychove.Chudaci jejich partneri z normalnich rodin!Jste peknej povl.

Cecilka (Po, 25. 2. 2008 - 09:02)

Velebnosti můžu taky? Ale Cecilko nerouhejte se! Ještě tak vy a bude smradu v celejch Hošticích.

kanec (Po, 25. 2. 2008 - 08:02)

a ja vam rikam ze marena nesmi pyskovat, kdyz zaseru tak zaseru a este me musi pochvalit jak mi dou dobre strevni plyny a to i kdyz me huli a ma prd z prvni ruky, zadny ze marena prerusi huleni to vam teda rikam

Gilbert (Po, 25. 2. 2008 - 08:02)

Prde, to je jasný, že ona taky ne, ale já se doma useru, kdy si vzpomenu, to si chce udělat jasno hned na začátku vztahu.

Prd (Po, 25. 2. 2008 - 07:02)

Spíše jde o to,Gilberte,jestli by ona byla s tebou.Já tipuji,že ani hodinu.

Gilbert (Po, 25. 2. 2008 - 07:02)

Moje řeč, ájino! To rozdělení na prdiče a neprdiče je fakt dobrý, něco asi na tom je. Není nad to se před svými nejbližšími svobodně usrat. Můj kámoš má doma partnerku, před kterou prdět nesmí. Lítá doslova s každým prdem na WC. Vždycky říká, že jsem se usral, ví celej barák, ale Petra je spokojená. S takovou ženskou bych asi být nemohl.

Ájina (Po, 25. 2. 2008 - 07:02)

Ty říkáš, že je to o slušném chování, jiní mluvili o úctě. Samozřejmě na veřejnosti je to něco jiného,to neschvaluju. Ale doma nebo někde,když jsme jen sami,tak proč bych se měla trápit. Když konzumuješ nějaké přijatelné potraviny,tak to s tím zápachem není tak hrozné. Kuřáci produkujou daleko větší smrad a nikdo je nedokáže vytlačit.
Lituju jenom svoje děti, pokud si najdou partnera zapřísáhlého neprdiče, budou to mít těžké. U nás doma, když se někdo usere,tak se tomu všichni zasmějeme. Prdiči a neprdiči jsou dva nesmiřitelné tábory,které nikdy nenajdou společnou řeč.

Kelišová (Po, 25. 2. 2008 - 06:02)

Velebnosti ale vy jste ho tuhle taky pěkně odfouk, že bylo v zákristii smradu víc jak po kadidle.

Kelišová (Ne, 24. 2. 2008 - 17:02)

Velebnosti já jsem ho tuhle tak urvala až pes zales pod stůl. Velebnosti zalez se píše se(Z)že ano? Já už jsem stará a blbá tak mně to prominte Velebnosti.

Andy (Pá, 22. 2. 2008 - 10:02)

Vrchol drzosti si představuju úplně v něčem jiném...nehledala bych ho v obyčejném prdu:)) Co vás pořád pohoršuje??? Vy snad neprdíte??? Kdo prdí..zdraví si tvrdí, tudíž prdům a těm, jenž se nebojí reagovat na potřeby těla přeju krásnej den bez bolesti břicha:)) Tu ať si užívá ten, jenž má mindrák si odfouknout:)

Návštěvník (Pá, 22. 2. 2008 - 09:02)

Největší zrada je,když si někdo uprdne,neřekne vám to a sám odejde.To je vrchol drzosti:-)

Bajda (Pá, 22. 2. 2008 - 08:02)

Není nad to si řádně řachnout..si nenechám vyvalit bok..jste moc úzkoprsí

Delta (Pá, 22. 2. 2008 - 08:02)

Potrefený impotente, když mi to přítel kvalitně udělá, je to jistě živočišný typ. A k němu se hodí i to prdění, nijak mne to nepohoršuje, občas prdí i při sexu, ale vždycky se dovolí a omluví. Nebude přece ze mne slézat nebo já z něj, aby odkráčel na hajzlík. Předtím mí dva intimní partneři byli hodní, slušní, ohleduplní, neprděli, pořád se starali, jestli se mi sex s nima líbí, ale nebylo to nic moc. Ta živočišnost při milování chyběla. Nynější přítel je úplně jiný. Je krásně egoistický, čerta se stará o můj orgasmus, zabývá se jen, aby ho měl on a přitom já ho mám s ním vždycky, což se mi u mých ex přihazovalo velmi nepravidelně. A ty jeho další živočišné potřeby mu s klidem prominu. Že každou chvíli prdí a chodí kadit čtyřikrát za den. Ten smrádek po něm se vyvětrá nebo přehluší nějakým deodorantem. A prasáku mu říkám taky, co taky s ním, když se mi uprdne v kuchyni při vaření večeře.

Návštěvník (Út, 19. 2. 2008 - 20:02)

To je dobře ne?Kdo prdí zdraví si tvrdí.

anna (Út, 19. 2. 2008 - 20:02)

Pavle máš pravdu!!!

(_!_) (Ne, 17. 2. 2008 - 17:02)

chtěl bych bejt u toho.Ty ne?

paja (Ne, 17. 2. 2008 - 15:02)

katce uz asi prasknula prdel, nebo ji pritel zabil kdyz se mu vysrala do huby

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 08:02)

pardon zalez. Jako lezu.

(_!_) (So, 16. 2. 2008 - 17:02)

Já ho ted tak urval až pes zales pod postel

Reklama

Přidat komentář