Reklama

Přítel prdí !!!

BB (Út, 27. 7. 2004 - 23:07)

Lída má asi pravdu.Jak jinak si vysvětlit to,co mně se přihodilo?Asi před 20 lety jsem byla na operaci se žlučníkem.Když jsem se sebrala z nejhoršího,vyrazila jsem na procházku po nemocniční chodbě.Proti mně šel pan primář chirurgického oddělení.Už jsme se skoro míjeli,připravovala jsem se na to,že ho pozdravím a vtom on vypustil takový prd,že na to do smrti nezapomenu.Bala to rána jako z děla a já jsem se tak lekla,že jsem z toho měla opar.Cítila jsem se jako žena uražená a už jdem ho nikdy nepozdravila.Jinak k tomu tématu,to je hnus,co tu někteří píšete,co sprostoty a vulgárnosti ve vás je.

Jiří (Út, 27. 7. 2004 - 00:07)

Evžen za to nemůže, srát kde se dá ho učili rodiče. Jeho máma mu prděla před spaním pod nos.

Jiří (Út, 27. 7. 2004 - 00:07)

Co se do mě sereš smrdící prdící pinďoure? Mluvil jsem k tobě? Že šíříš svůj puch a sereš všude každou chvíli neznamená, že je to v pořádku.

Lída (Út, 27. 7. 2004 - 00:07)

Kdo prdí, zdraví si tvrdí!!!!

Prd (Po, 26. 7. 2004 - 23:07)

Mečiar má pravdu,PAVOL JE KOKOT!!!!

Evžen (Po, 26. 7. 2004 - 23:07)

JIŘÍ,ty hulváte,že se nestydíš!A nebo si myslíš,že Tvoje prdy nesmrdí?Neznám člověka,kterej by neprděl.

Pro Aleše Hudce (Po, 26. 7. 2004 - 23:07)

Ty jsi pěknej dobytek!Sám si prdíš kdy se Ti zachce a ještě jsi hulvát.Lituju holku,která s Tebou spí,ty prase!!!!

Jiří (Po, 26. 7. 2004 - 22:07)

Mirko, ty smradlavá celý den prdici krávo.

Mečiar (Ne, 13. 6. 2004 - 05:06)

Pavol,ty si naozajstný kokot, treba ťa zatvoriť v Leopoldove.

Davidos (Po, 31. 5. 2004 - 15:05)

je to urcite vec bezesporu lidska, ale je to o urcite urovni - podobne jako hygiena. Podobny problem jsou otevrene dvere zachodu. Paklize to obema nevadi, neni, co resit, ale kdyz to jednomu vadi a druhemu ne, je asi zapotrebi spise tolerovat toho, pro koho je to neco navic. Ale myslim si, ze v nasich zemepisnych sirkach je spise normalni neprdet pred druhymi. Napr. u znamych v Anglii jsem se setkal s podobnym faux-pas - smrkani. A v Turecku prdi vsichni a neresi to. Jiny kraj, jiny mrav :-).

Fakt (Ne, 23. 5. 2004 - 20:05)

Taky jsem ten typ s podobnými problémy. Někdy to ovládnout jde, tak to prostě pouštím pomalu a potichu, ale někdy to přijde tak nějak samo a hlučně. Jednou se mi stalo, že jsem si prdl při orálním sexu, fakt detonace, a aby to bylo zajímavější, tak jsem ho neprováděl já :-) A víte jaká je pointa: ta holka má nos úplně v pořádku a za dva roky si mě vzala! Pokaždé mi sice řekne, že jsem čuně, ale já jí totéž říkám, když si krkne. Občas i na veřejnosti. A mám ji zabít? Pokud bych to udělal, byl bych za 5 minut mrtvý i já ... :-) Tak si spokojeně prdíme a krkáme životem a máme se i tak moc rádi.P.S.:- nění to pohádka, je to fakt- omezujeme to na veřejnosti- jsme oba vysokoškolsky vzdělaní- dnes jsem pil jen jednu skleničku Vermutu- na pohlaví nezáleží a je po tom fajn

Aleš Hudec (Ne, 23. 5. 2004 - 15:05)

Prdnout si moje holka při sexu tak ji urvu hlavu a narvu ji její levou patu do tý smradlavý prdele...Jinak co se týče mě useru si jak se mi zlíbý

ayam (Po, 15. 3. 2004 - 14:03)

To je zase jednou tema, vyborne se bavim, jen tak dal!Muj predesly pritel byl taky co krok to prd, nekdy me tim stval, ale tolerovala jsem a priznavam, ze jsem se taky tolik neostychala. Se soucasnym partnerem budeme spolu rok a zatim se neodvazuju, i kdyz ... Jednou, a to bylo na zacatku naseho vztahu cca pate milovani, jsme dovadeli v koupelne a skadlili se. Ta nase "rvacka" skoncila mym skolenim a nastala erotika. Ve chvili, kdy jsem dolehla na zem zacala jsem citit to dobre zname krouceni briska, takze jsem se zacala odtahovat a urputne se branit, protoze jsem citila hrozici se nebezpeci, jenze polovicka to dal bral jako nase hratky. Proste jsem se neubranila a ve chvili, kdy pritel dolehl tak ze mne vysel EXKLUZIVNI PRD! Na chvili jsem jen strnula, ale vzapeti jsme se oba zacali tak strasne rehtat, ze uz bylo po erotice a sotva jsme se ze zeme posbirali. Byla to sice takova prvni vlastovka, ale od te doby ja ani on nic (tedy aspon nic hlasiteho). Ja mam jednu obrovskou vyhodu - muj drahousek nema absolutne zadnej cich a hur slysi :o) Mozna bych toho mohla vyuzit casteji :o)))

Marketa (Ne, 14. 3. 2004 - 21:03)

Co takhle krkani? ;o) S nama bydli v baraku (v prestaveny pude) partneruv bracha a ten zase krka (hlasite a casto). Kdyby to byl muj chlap, tak mu to nejak naznacim, ale u brachy mi to prijde trochu blby.

Zina (Ne, 14. 3. 2004 - 12:03)

no to je supééééér !!!!!!!!!!díky,díky,díky ---tolik jsem se pobavila,má někdo ještě něco podobného ???

the_prince_of_d (Ne, 1. 2. 2004 - 00:02)

Balada o prduJiž jedenáctá odbilaa společnost ještě seděla při pivě v družném hovoru hospůdce malém prostoru. Na podnět rady Vocáska přišla všetečná otázka,kde prdět smí se a kde ne?Je slyšet pana Nerudujak vážně mluví o prdu.Směle ve tvář všechnem tvrdíže prý každý člověk prdí. Někdo málo, někdo víc,do sukní i nohavic.Uprdne se starý, mladýprdne i vzněšená lady,i ten žebrák bídou štván,prdí si jak nóbl pán.Každý v družné pohodě,prdne také v hospodě,při pivě i při víně, prd nikoho nemine.I v kostele smí se prdět,nesmí to však tuze smrdět,kdo to šeptem vypustí,tomu Pán Bůh odpustí.Vžyť lékař o prdu praví,ten, kdo prdí , že je zdravý.Kdo se na prd nezmůže,lék už mu nepomůže.Prdí Petr, prdí Pavelprdí jistě každý z nás,prdělo se vždy a všude,a prdět se zase bude.Prděl Baťa ve Zlíně,prdí mládek ve mlýně,i baletka na jevištiuprdne se ku hledišti.Každý dělník v továrně,uprdne se totálně.I ten sedlák na poli,prdí jen to hlaholí.V parku večer při randíčkuprdne panna při měsíčku,polehounku v zátišíprd ten nikdo neslyší.Přisvědčuje rada Ruprt,jenž si náhle nahlas uprda sděluje s jasnou tváří,jak se prdí v kanceláři.Úředníkům v kancelářiprdět též se dobře daří,na hodnost se nekouká,každý rád si zafouká.Prdí písař, prdí rada,sekretářka taky rádai šéfové morousirádi prd svůj utrousí.Jednou prdí sportovec,mužně hájí svoji věc,prdy bují i ve sportu,každý prd má svojí sortu.Jinak prdí fotbalista,cyklista i hokejista,jinak rybář na břehu,uprdne si ve střehu.Turistovi na tůře,prdy jdou jak na šňůře,pilot když je v povětří,také prdy nešetří.Houbař když se houštím dere,prdí div se neposere,tramp za každé pohody,prdět jde do přírody.Zachechtá se mistr Halíř,krásně prdí mistr malířa jak prdí mistr švecto je přeci známá věc.Prdí také milý bratře,pan domácí v prvním patře,domovnice u schodů,prdí jak do důchodu.Pozvedl se starý Pindal,uprd se a fajfku vyndal,hovoru dál spřádá nit,prdí každý kdo má řiť.Praví on že prdí lehce,prdí mu to i když nechce,každý Vám to potvrdí,že písničku zaprdí.Až on jednou chudák ztvrdne,víckrát se již neuprdne,bude v hrobu doliny,prdět jenom do hlíny.Pan učitel v letním vedruuprdl se pod katedru,aby tolik nesmrděl,dal si piják pod prdel.Abatyše prdí tiše,každý prd si hned zapíše,dvě stě prdů do roka,osvobodí otroka.Prdli mniši sborem,dunělo to chórem,od prdele kaštanyroztřískaly varhany.Tím již končím ódu svoji,prd už nechám na pokoji,že jsem básník netvrdím,na všechno se vyprdím.Na konec však říkám jasně,na prd těžko dělat básně,hlavou nad tím nevrťte,na mé verše neprďte.Ukončím tuto báseňať nedělá ostudu,vždyť jsem jak živ tolik prdůnečet a číst nebudu.Proto sbohem větry milé,Bůh Vám žehnej na cestě,dál jen dujte pod košili,ženichu i nevěstě.

prďoška (St, 14. 1. 2004 - 10:01)

Ahoj všem! Jsem vdaná a pocházím z rodiny, kde krkání a prdění bylo tabu. Ovšem s manželem si před sebou klidně ulevíme a dost často se tomu smějeme.Je fakt, že se to nemá přehánět, někdy ho musím krotit. Ale je to fajn, člověk se nemusí doma bát, že se ztrapní, když mu "to" náhodou ulítne.

To Masa (Út, 13. 1. 2004 - 19:01)

Maso,tak to fakt sedi,asi tak to chodi..chces si zachovat dekorum a trpis.....jojo,co bysme pro ty chlapy proste neudelaly,co?

Zlata (So, 29. 11. 2003 - 22:11)

Magoři.!!!

Radka (So, 29. 11. 2003 - 21:11)

Pro Olgu: Naprosto s Tebou souhlasim. Myslim, ze prdet ve spolecnosti by se nemelo a mezi partnerama zalezi na domluve. Kazdopadne bych neprdela pred partnerem, kdybych to s nim predem neprobrala a riskovala bych tim, ze je mu to neprijemne.

Reklama

Přidat komentář