Reklama

Podvazky a punčochy

Ja taky (Pá, 13. 7. 2018 - 18:07)

Občas se podívám na toto...nenosim pod sukne nic a chodim naostro. Je tovzrusujici pocit.

Petra (Pá, 13. 7. 2018 - 14:07)

Občas se podívám na toto fórum, protože jak jsem už dávno psala nenosím pod sukně nic jiného než punčochy na podvazky. Ať už z estetických, praktických i zdravotních důvodů. JARKA BOSKOVÁ před skoro 2 měsíci napsala hezký příspěvek, psala o tom jak byla vyučená v oboru šití dámského prádla a šila podvazkové pásy v době, kdy všeechny ženy nosily punčochy a podvazky, protože tady punčocháče neexistovaly. Nosily se navíc nestrečové punčochy, náročné na pevné uchycení podvazkem, aby se nehrnuly. Dnes jsou k sehnání pouze tzv. pásky do postele, které punčochy neudrží nebo kvalitní podvazkové pásy jako šije RiWaa Nerona s 6ti podvazky. Např.při oblékání do divadla mi to nevadí, ale na denní nošení nejsou praktické, zvlášť pro obtížné zapínání zadních podvazků a u vyšších pásů a WC opět ty problematické zadní rozepínat a zapínat. Zatím mám informace, že dříve, kdy se punčochy nosily běžně u nás ani 6ti podvazkové pásy nebyly, aspoň moje mamka je nikdy nenosila. Proto mám dotaz na Jarku Boskovou, zda se tehdy 6ti podvazkové pásy šily a proč i čtyřpodvazkové úzké pásy dobře držely punčochy.
Děkuji Petra

Miki v plenkach (Čt, 12. 7. 2018 - 09:07)

tak k veci jestli zena nosi...no ted se musim zastat i sveho nepritele Zz, protoze 20 DEN puncochy dychaji stejne jako 20DEN puncochace. A ze i pres ne zena jeste musi oblekat stahovaci kalotky, tak to uz je panacku jeji problem. Bud ma na sobe nejake hladke, leskle kalhotky po kterych jedou puncochace dolu jako na kluzacce, nebo si dotycna koupila/dostala jako darek/nevhodnou velikost, takze ji proto slezaji. Ale je to naozaj vyplod ziaka Osobitej skoly. Suhlas Zz

Zz (Čt, 12. 7. 2018 - 08:07)

tak k veci jestli zena nosi........tak by nemely by mely pekne obepinat jejich krasne nohy...Čo si to napísal?Veď píšeš horšie,ako žiak Osobitnej školy.

kaja (Čt, 12. 7. 2018 - 05:07)

tak k veci jestli zena nosi puncochace nebo puncochy tak by nemely by mely pekne obepinat jejich krasne nohy zzdravi jsou lepsi puncochy protoze puncochace nedychaji a pokud nemaji sjizdet tak musi nosit stahovaci kalhotky a to uz jsou troje kalhotky chudak pulina u pasu jsou jen jedny

Jo (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Myslel ještě někdo další.Byli, ale byli vystrnadeni.

(St, 11. 7. 2018 - 13:07)

prece ty. Myslel ještě někdo další.

Tak jo, (St, 11. 7. 2018 - 12:07)

něco málo k tématu.

vintagestockingsarchive.com/index1.html

Podarilo se :-( (St, 11. 7. 2018 - 11:07)

to si clovek poctetak dej neco k tematu

kaja (St, 11. 7. 2018 - 05:07)

to si clovek pocte

Ouha (Út, 10. 7. 2018 - 23:07)

Martino,jsi tady? Pochopila jsi ta špecifiká?

Jo, (Út, 10. 7. 2018 - 22:07)

Je někdo normální?prece ty.

Tady (Út, 10. 7. 2018 - 21:07)

Zdravím normální.
Kdo...Je někdo normální?

Sama sobe (Út, 10. 7. 2018 - 07:07)

Zdravím normální.
Kdo...si uz i skypujes? To musi byt ale prrrdel! :-D

Jitka (Po, 9. 7. 2018 - 19:07)

Jitko, pod pojmem...Tzv.široký sortiment punčochového zboží je v nabídce většiny firem ze zahraničí.Naši producenti dobře znají specifika současného domácího trhu a tak se do výroby replik retro punčoch na podvazky ani nepouštějí.

Hlavne (Po, 9. 7. 2018 - 15:07)

Zdravím normální.
Kdo...by sis mela praci najit ty, ses tu pecena varena. Nebo bys mohla vypadnout nekam na dovolenou, nejlip na pul roku, aby tu byl od tebe konecne pokoj.

Martina (Po, 9. 7. 2018 - 13:07)

Už ti to došlo?...Zdravím normální.
Kdo psal to v 9.7.2018 10:07 nejspíš vím, napsal mi na Skype, že tady mám zase VZKAZ :)).

Kdo píše ty stupidní příspěvky za mne, to nevím. Takže končím se slušností, jménem se tedy podepisovat už teď nebudu...na této diskusi. Když mne pořád nějaký tupec napadá, že píšu pod různými nicky, ok, bude mu vyhověno.

Nemám tolik času, abych "vsechny zmatla jeste vic, tak neustale menim jak styl vyjadrovani, tak uroven pravopisu, vcetne pouzivani diakritiky."
Kdo tohle napsal, měl by si najít práci, aby se nenudil. Já ji mám a nemám na takové hry čas.

Tato diskuze, (Po, 9. 7. 2018 - 11:07)

to je zrcadlový obraz současné společnosti. Několik jedinců snažících se o jakous ,takous debatu. Zbytek, to je "hafo" zamindrákovaných magorů, kteří si honí své ego u kláves počítače.Nu což, lepší už to nebude...

Opravdu, (Po, 9. 7. 2018 - 10:07)

výživná debata. Jeden větší dement, než druhý. Akorát ti "geronti" mě připadají celkem normální. Ten zbytek, to je spolek frustrovaných magorů. Včetně šukajících fotbalistů.

Martina (Po, 9. 7. 2018 - 10:07)

Už ti to došlo?...Zato tobe nedoslo, ze se sice oarkrat podepisu jako Martina ale mezitim 20x se nepodepisu vubec nebo pouziju jine jmeno. A abych vsechny zmatla jeste vic, tak neustale menim jak styl vyjadrovani, tak uroven pravopisu, vcetne pouzivani diakritiky. Joo, na me jsi holomku kratky.

Reklama

Přidat komentář