Reklama

Podvazky a punčochy

igelit-nylon-bo (St, 10. 4. 2013 - 11:04)

Jo SKUTECNE klasicke puncochy-to je nadhera!Ale zeny je nechteji nosit,protoze jejich oblekani i pripinani k podvazkovemu pasu vyzaduje sikovnost a zkusenost.a to dnesni zeny prece nebudou podstupovat.Vzdyt je jim protivne i noseni puncochacu,ktere se daji relativne snadno natahnout.To si radeji vezmou silonove podkolenky a potom dzinsy a jsou v pohode!Ze!?

dědek (St, 10. 4. 2013 - 10:04)

Tak to jsi si spletl...Juhasmail: příteli, s těma příspěvkama máš asi pravdu. Ale, ještě v roce 1972 kresličky u prkna, když vytahovaly nějaký detail v horní části výkresu, tak se jim minipláště vyhrnuly až pod zadek a to bylo pokoukání.Nástrojáři chodívali o půl hodiny dřív na šichtu a potom zevlovali u schodiště do dámské šatny a hodnotili "rajcovnost" punčoch jednotlivých dam. To už dnes snad ani není pravda.

LENA (Út, 9. 4. 2013 - 21:04)

Ahoj vsichni, firma Lena ma...připravujeme www.lena-obchod.cz, vaše www.lena-pradlosluzby.cz Ostrava

LENA (Út, 9. 4. 2013 - 21:04)

Ahoj vsichni, firma Lena ma...připravujeme www.lena-obchod.cz

Karel (Út, 9. 4. 2013 - 13:04)

Ukazujete krajku na...Proč by se bála na pěkné ženské nohy v punčochách se každý normální chlap rád s uspokojením podívá.Je to kontrast proti ženským v riflích,skutečně se z nich vytrácí ženství.

:-D (Po, 8. 4. 2013 - 19:04)

Dobře vám tak slintalové:-D

Emil (Po, 8. 4. 2013 - 11:04)

Majo, Majo,
ty by ses v...Dědku máš pravdu bývalo to pěkné pokoukání.To ještě ženské byly ženskými,dnes se ženskost z žen jaksi vytrácí.Je to škoda,ale vývoj nejde vždy tak jak bychom si přály.

juhasmail (Ne, 7. 4. 2013 - 21:04)

Majo, Majo,
ty by ses v...Tak to jsi si spletl kalendář. To možná byl rok 1969 kdy ještě holky nosily podvazky.Pak už to bylo jen a jen o punčocháčích. Promiň já si to dobře pamatuji.Dneska už žádná ženská podvazky nenosí.Příspěvky o tom, jak některá nosí jedině punčochy na podvazky to je blábol, který tam píšou chlapi, kteří se vzrušují představou, kdyby to tak bylo. Pánové!! Je to pryč! Smiřme se s tím.Holky už nevymění džíny za sukně s podvazky

Abd. (So, 6. 4. 2013 - 12:04)

To by se vám líbilo čumět kde jaký krávě vyleze punčocha,muslimy na vás aby jste neviděli ani ksicht ženský.

Ariesek67 (So, 6. 4. 2013 - 07:04)

Majo, Majo,
ty by ses v...To je pěkná blbost.....

dědek (Pá, 5. 4. 2013 - 21:04)

Majo, Majo,
ty by ses v takových šedesátých létech asi zbláznil. A zvláště okolo roku 1989. Kam oko dohlédlo, tam čouhaly konce punčoch, podvazky. Stačilo jít do restaurace a servírky nechtěně ukázaly všechno.V obchodním domě prodavačka při měření koberce na podlaze obchodu,ženy, které se shýbaly ke kočárku,dívky, které se držely tyče v tramvaji,jak říkám, kam oko dohlédlo, punčochy.A to dokonce i ty, dnes vydávané přímo za erotickou magii, ty se švem.Můžu tě ujistit, že to bylo natolik běžné, že si toho už žádný mužský ani nevšímal.Právě žena v kalhotách byla cosi nepatřičného. Jó, kdeže loňské sněhy jsou...

a (Pá, 5. 4. 2013 - 19:04)

TOje děsný :D úchyl

Majo (Ne, 10. 3. 2013 - 10:03)

Včera som bol po nákupoch, svietilo slniečko no paráda, ale stretnúť mladú ženu v sukni to sa už pomaly ani nedá.
Akurát na zastávke čakala jedna asi 40 ročná elegantná žena v sukni nad kolená a hnedých asi pančucháčoch.

Ešte k tým pančuchám, pri ich nosení je fakt dobré nosiť pod sukňu aj spodničku.
Asi pred 15 timi rokmi som bol smanželkou na jednej oslave mala červené šaty a pod nimi podvazky s čiernymi pančuchan¨mi Katarica, no a tie musia byť dobre našponované tak mala taký širší pevný pás s asi 10 cm dlhými večšími podvazkami s výraznými kovovými sponami tiež čiernej farby a bez spodničky.
Všetko prebehlo v poriadku, žiadne trapasy ani problémy s oblečením až do chvíle keď po týžni doniesli fotografie.

Žena tam vyzerala velice dobre, príťažlivo , až na to, že pod šatami jej po blesku fotoaparátu bolo zretelne vidno podvazky aj lemy pančuch a samozrejme bledšie miesto medzi pančuchami a nohavičkami.
Mne to ani tak neprišlo, len moja s toho mala asi pol roka traumu.

Petra (So, 9. 3. 2013 - 18:03)

Černý mám ovšem nemhola...Úzká sukně nadělá někdy nepříjemnosti, protože se vyhrnuje nahoru. Nerada jí nosím když jedu autem, jednou se mi vyhrnula až k podvazkům a já jí nemohla za boha při řízení stáhnout. Pod širší sukně když nemají podklad nosím uzší spodničku. Jednak to zabrání, že když foukne vítr, aby bylo všechno vidět a taky sukně při chůzi neleze mezi nohy a líp sedí. Nejpohodlnější jsou sukně do áčka, úzké přes zadek a pak se mírně rozšiřující. Ty jsou pohodlné a dají se nosit i kratší.

venus1 (Pá, 1. 3. 2013 - 18:03)

Černý mám ovšem nemhola jsem ho najít ve spěchu do práce. Jinak souhlasím s nositelkami pásů, že je to pohodlné. Mám sukni těsně nad kolena a beru užší. Stalo se mě totiž, že jsem měla širší sukni a vlivem průvanu na chodbě v práci se moje sukně zvedla před kolegy. Vzala jesm to sportovně a kolegové doma přesvědčovali manželky ke koupi tohoto prádla.

Aleš (Čt, 28. 2. 2013 - 10:02)

Nosím pas bokovku a nemám...Když si pořídíš i černý podvazkový pás,bude ten tvůj víc vydrážděný.Když se přede mnou přítelkyně svléká,pás a punčochy už nestíhá.Neudržím se a vlítnu na ní,punčochy rád koupím.

venus1 (St, 27. 2. 2013 - 20:02)

Nosím pas bokovku a nemám problém. Ovšem byla jse nucena vzít si černé prádlo a pas je tělové barvy vidět nic není, není to trochu kách?

Lemra (Ne, 24. 2. 2013 - 17:02)

Táhni s tou tvou šmelinou k čertu, ty zmetku!

David (Ne, 24. 2. 2013 - 02:02)

Ahoj dámy. Nosítě některá teď v zimě pod kalhoty samodržky? Kamárádka ano a je to vzrušující a prej to hezky hřeje :-)

Petra (Čt, 21. 2. 2013 - 21:02)

Já kupuju v tom obchůdku taky punčochy, je to u Nákladové nádraží taková budka. Mají úžasný výběr, ale na běžné nošení kupuji Sindy bez krajky na podvazky za 40 kč, jsou jemné, super vypadají a dělají se dost dlouhé, takže bez problémů pod kratší sukní - nosím do 10 cm nad kolena. Nemyslím si ale že lemy punčoch mají zpod sukně vykukovat, natož podvazky. Nosím punčochy běžně do práce a teď v zimě dlouhý kabát a kozačky a vůbec mi není zima. V práci je mi fajn, protože se nepařím v kalhotech nebo punčocháčích.

Reklama

Přidat komentář