Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

No (Ne, 27. 8. 2017 - 15:08)

ukazovat nic a kouřit nemusí ale pak propláče hodně nocí.
A která se neučí kouřit a přirážet, nejlíp okoukáním, je s ní nuda

:)) (Ne, 27. 8. 2017 - 15:08)

se stydí při světle...Co to pindáš? :)) Ty neumíš nazývat věci správnými jmény? Jaká dírka???
Jestli ses musel sex učit, tak je něco špatně. Zase jen úchyláci rozvíjejí své fantazie jak na ně někdo při sexu čumí. Ještě k tomu žena, která "nemá dobrý vztah k nahotě". :DDDD

Normální člověk postupně přijde na to, co mu vyhovuje. A žádná žena není povinná ukazovat někomu vaginu, honit penis či orálně uspokojovat muže.
Když to chlap chce, ať jí nejdřív pořádně vylíže, pěkně si pohraje s poštěváčkem, ukáže svou masturbaci, na vibrátoru předvede jak by si představoval orál a ona se pak rozhodne, zda to hodlá dělat. A jestli chce anál po ženě, opět, nejdřív ať si ho vrazí do zadku a ženě ukáže jak by si to představoval s ní.

A v této době, kdy 10ti leté holčičky běžně znají z časopisů a z netu jak vypadá pořádný penis, by spíš pro ně mohl být šok, co to máte mezi nohama za prcka.

Že (Ne, 27. 8. 2017 - 14:08)

se stydí při světle ukázat dírku nebo pohonit penis a to už nemluvím o orálním laskání muže nebo předvedení ženské masturbace.
Ženy které nemají dobrý vztah k nahotě a neviděly nahého muže, se jen stydí v posteli je s nimi nuda a dost nocí propláčí.
Nejlépe se sexu dívky učí okoukáváním starší kamarádky se zkušeným mužem. Moje přítelkyně už tak zaučila 4 kamarádky, z toho jedna starší než přítelkyně se už bála staropanenství. Stačilo pár lekcí a dnes má dva prcky a manžela. Její manžel si pochvaluje jaký má otevřený vztah k experimentování v sexu.

A.Š. (Ne, 27. 8. 2017 - 14:08)

Jo, klidně ať se podívaj, nevadí mi to. Kdyžtak se člověk, kterýmu to vadí, otočí ke stěně a je mu vidět maximálně pr... Jednou jsem šel do pánské sprchy a tam byl asi nějakej tým malých holek s trenéry (protože mu říkaly pane trenére) - tak okolo 8-10 let. Zeptali se mě, jestli mi to nevadí. Já se choval přirozeně, jako by tam nebyly, ale určitě se taky podívaly...

co (Ne, 27. 8. 2017 - 11:08)

Když ji má ukázat aby se...má erekce společnýho se šokem u dospělé dívky?

No má (Ne, 27. 8. 2017 - 11:08)

Když ji má ukázat aby se postavil.
Dost se stydi.

ona (Ne, 27. 8. 2017 - 10:08)

Jen ať si zvykají! Aspoň...má některá dívka z penisu šok? Odkdy???

!?! (Ne, 27. 8. 2017 - 09:08)

Jen ať si zvykají! Aspoň vědí co je čeká a na co se mají těšit! A když si ho ještě nezávazně ošahají tak nemají z toho v dospělosti šok!

M (So, 26. 8. 2017 - 16:08)

NO já mám 3 ženské a řeknu vám, když si mě prohlížej kromě přítelkyně, mi to je trošku nepříjemné, obzvláště, když pak ve školce vyprávěla paní učitelce jakého ho vlastně mam :D.

Tony (So, 26. 8. 2017 - 15:08)

Byl jsem na koupališti a sprchoval jsem se nahý, což je normální. Najednou přišel do sprch chlap s asi 11 letou holkou (nevim, možná mladší, ale byla dost vysoká) a normálně se tam s ní sprchoval. Měl jsem pocit že na mě pořád kouká, ale snažil jsem se to nevnímat. Vím že chlapi, když mají malou holku, tak jí do ženský sprchy samotnou jít nenechají a jdou do pánské (těžko může jít chlap do dámskejch).

Ano (Pá, 26. 5. 2017 - 15:05)

To je normální stav...já si myslím, že je lepší, když holka od mala ví, jak vypadá dospělý muž. Než nevhodný zírání nebo chichotání, prohlížení nevhodných časopisů ap.

Steve (Pá, 26. 5. 2017 - 15:05)

To je normální stav každého muže.

Některé to zkoumají z nevědomosti, jiné zase naopak z vědomosti a zvědavosti. Obzvláště v rodinách kde je samej babinec, tak asi ten úžas je o to větší. :-D Víc bych to asi neřešil.

Ano (Pá, 26. 5. 2017 - 15:05)

To víš, stále je dost...v chladu se mi smrskne, já ho mám i normálně menšího, v klidu 9 cm, když stojí tak 14. Ale v chladu se mi smrskne ještě víc. Navíc při koupání, když je chladnější voda, tak se mi pravidelně stáhne kůžička dozadu, vypadá to, jak bych ji neměl. Jak jsem se tam koupal, tak voda byla teplá, tipuji tak 20st, ale po těch asi 10 minutách jsem stejně vylezl a kůžička byla dole. Zpátky ji dostanu až po prohřátí, teda aby držela. natáhl bych jí tak do půlky a hned by sjela zpět. Ale ty holky si toho nijak nevšímaly, paní taky ne. Dospělá žena normálně ví, že když chlap jde do studenější vody, tak ho má malýho. Na tom místě, když třeba se tam koupu večer a nikdo tam není, tak se mi stalo, že tam přišel pár zhrubé mého věku, já nahý na břehu. Ona se mnou normálně začla konverzovat. Do vody tedy normálně šli v plavkách. I když jednou jsem zažil, jak kousek ode mne šly do vody nahé dvě dámy, už trošku starší, něco přes 40. Trošku jsem měl pak problém vylézt z vody, stál mi jako stožár. Na nuda moc nechodím, takhle se spíš vykoupu někde stranou od lidí.

Steve (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

To víš, stále je dost dívek (čím mladších, tím víc) které nevědí že pták (ba i koule) je stále živý orgán a že dokonce reaguje na teplotu. Čím větší chladno, tím víc se smrskne ... Naopak při teplu a horku je ve své standard max klidové velikosti. Obzvláště na vodu reaguje nejvíc a nejrychleji.

Petro (Pá, 26. 5. 2017 - 10:05)

Je mi 24 a bratrovi 18.Mám...díky za odpověď. Včera jsem četl článek (připojené na seznam.cz, myslím rubrika pro ženy), kde se píše, že nudistická východa od útlého dětství dívkám nijak nevadí, nejsou známy žádné následky, co by to zanechalo.

Já se dřív jednou setkal se zíráním na ptáka, na tomtéž místě jsem se jednou večer koupal, proběhly kolem malý holky, zrovna jsem vylezl z vody. Měl jsem ho trošku menšího, bylo to v červnu a voda nebyla tak teplá. Holky se zastavily, chvíli vyloženě zíraly, pak běžely dál a smály se nahlas. Tohle mi přijde nenormální. Zírají ovšem ty holky, co nikdy neviděly. Holka, co je zvyklá z domova nebo jinak, tak nahotu bere normálně.

Tohle nebyla nuda pláž, ale bylo tam málo lidí. Z té situace se tam občas někdo nahý vykoupe, i ženy, nejen muži. Paní tam holčičky nechaly koupat nahé, tak nevim, proč by měl vadit nahý mladý muž. Trošku nechápu, proč ženy jsou na nahotu citlivější, i když je nahá, tak na ní není nic vidět. U normálně vyholené ženy, což je dneska skorem standard, tak je vidět leda čárka, jak u malé holčičky. Navíc nikdo tam dolů nezírá, leda letmo mrkne a to je vše.

Párkrát jsem byl i na nuda, dost žen tam ale má spodní díl plavek. Pak tam moc mladších žen není, myslím takové v pásmu 30-40 nebo i pod 30.

Petra (Pá, 26. 5. 2017 - 07:05)

Je mi 24 a bratrovi 18.Mám dceru 5 let rádi chodíme na nuda a dcera chodí s námi.Nikdy se mě ještě nezeptala na penisy mužů a to jich tam je vedu ji tak od mala jeko vedli rodiče nás.

cont. (Čt, 25. 5. 2017 - 16:05)

je mi 32, nahý jsem zvyklý před starší sestrou od mala doteď, ty dámy beru nějak podobně. Jinak sestra ani máma přede mnou nahý nebyly, jen když jsem byl malý, tak do nějakých 7 let mé sestry, tak jsme byli ve vaně společně, to mi byly ale 3 roky. Kdyby ty dámy u vody byly nahý, tak bych poblíž nešel, byly by mi trapný, že je vidím, nějak respektuju, že ženy chtějí intimitu.

dotaz (Čt, 25. 5. 2017 - 16:05)

jak berou malé dívky, věk cca 6-8 let, když vidí, jak se vedle nich na pláži koupe nahý mladý muž. Holčičky se koupaly nahé, 3 holky s doprovodem 2 žen, matkám cca 36 let. Poslaly holky, ať se ráchají ve vodě nahaté. Tak jsem skočil do vody vedle nich, s koupelí jsem nepočítal, vyjel jsem si na kole, zajel k vodě. Matky neříkaly nic, holky si taky nevšímaly, hrály si ve vodě. Takto staré dívky nahotu neřeší, sex jim nic neříká, i devítiletá neteř přede mnou normálně chodí po bytě nahá, když jde do koupelny. Jistě, holky si v tom věku všimnou, že kluci a muži mají pindíka, ale tím ta sexualita končí.

simona (Čt, 25. 5. 2017 - 10:05)

Jardo máš pravdu , když jsem pořádně nastartovaná tak to do mě vjede jak po másle živý i umělák a to je pak jízda.

Jarda (Čt, 25. 5. 2017 - 09:05)

Aby mohl do ní strčit uměláka i živého najednou. To se holkám líbí

Reklama

Přidat komentář