Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

. (Pá, 23. 8. 2013 - 12:08)

Je mi 16 a půl ale penis...Neočumuj ptáky a jdi si zopáknout pravopis, kdo to kdy "vyděl" tolik hrubek v pár větách.

Honza (Pá, 23. 8. 2013 - 11:08)

Je mi šedesátpět a mam ho...je mě 38 a mám ho 14cm taky jsem se blbe neoběsil

Deniska N. (St, 21. 8. 2013 - 15:08)

jéé pfůůůj bojim bojim je mi tepřiva 8 let...

Petr (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Jen koukej na penis. Na ty velky

Maja (Út, 20. 8. 2013 - 10:08)

Je mi šedesátpět a mam ho...to nechod ja te chcí

David (Út, 20. 8. 2013 - 07:08)

proč by neměla Pipi...No to ano

vaclaw.t. (Čt, 19. 3. 2015 - 03:03)

hodně.semene.a.krátké.stopoření

paragraf 217 (St, 18. 3. 2015 - 19:03)

Mluví o ohrožování mravní výchovy, zmiňuje zahálčivý či nemravný život. Pokud tedy dospělý muž neplnoleté dívce dá nějaký dárek, tak to lze vykládat jako úplata za sexuální služby. A za nemravný život, to může soud označit cokoli, jde-li o muže staršího o 15 let a neplnoletou dívku.

mirkovi (St, 18. 3. 2015 - 19:03)

Tak to znamená,že když má...Hela psala tak, jak by šlo o dívčinu pod 15 let. A před takovou si nikdo honit nesmí. Pokud to bude dělat podobně starý kluk, tak to nikdo nebude řešit, protože není trestně zodpovědný.

Od 15 do 18 se smí souložit, nicméně starší dospělý se může i zde dopustit ohrožování mravní výchovy. Zkrátka neradil bych žádnému třičátníkovi si začínat s patnáctiletou holkou mohl by mít potíže. A je jedno, jestli by s ní spal, nebo by si ho před ní honil a nebo si dával honit od nít atd. Paragrafy přesně neznám, ale existují.

Pochopitelně, pokud spolu budou chodit čerstvě plnoletý kluk a šestnáctiletá holka, tak zde nic nehrozí, sex spolu mít můžou. Pokud ale někdo přes 30 si pořídí milenku patnáctku, tak může narazit s ohrožováním mravní výchovy mládeže. Mladiství, to jsou osoby mladší 18 let, kterým už bylo 15.

Mirek (St, 18. 3. 2015 - 18:03)

nevím, kolik ti je, ale...Tak to znamená,že když má ta holka např.17 roků že si ho před ní taky nesmí honit?Přece taky ještě není plnoletá,nebo jak jsi to myslel?

helo (St, 18. 3. 2015 - 18:03)

Já jsem poprvé viděla...nevím, kolik ti je, ale honí si ho všichni kluci a chlapi, i ženatí a nebo s partnerkou. Předpokládám, že ti si ji nakonek honíš taky.

Že se chlap na nuda koukne je v pořádku. Neměl by ale zírat. Dosti ženám vyhovuje, když je chlap obhlíží, tak tady se pak dívat může. Honit by si ho ale neměl před cizí ženou, leda v situaci, kdy by tu byl oni ní jasný signál, že jí to vyhovuje. Občas se některá ráda koukne a v zásadě jí vyhovuje, že ho chlap před ní vyhoní. To ovšem může dělat před plnoletou ženou. Před nějakou nezletilou holkou si ho může honit zas jen podobně starý kluk, to je běžné. Dospělý chlap ale ne, to je dokonce trestné.

Myslím, že tvoje máma má rozumný přístup. Asi je sama, pochybuji, že by si ho cizí chlap honil, když by tam byl tvůj otec. Dospělá žena to prostě bere fakt, že jsou chlapi nadržení. Naopak, pokud některý o sex moc nestojí, tak řadě žen nevyhovuje.

Hela (St, 18. 3. 2015 - 13:03)

Já jsem poprvé viděla pořádný penis když jsme byli na dovolené u moře a šli jsme na nuda pláž. Většina nahatých chlapů měla penisy svěšené. Když jsme se pak opalovali na dece viděla jsem opodál chlapa který koukal na nás nahé- já měla malé kozičky a holou pičku, ale máma měla venku své veliké kozy a chlupatou kundu. Chlapovi se postavil a on si ho ještě trochu pohonil, pak se otočil, čuráka strčil do písku a asi stříkal. Když jsem se ptala mámy, řekla mi no co je asi nadrženej a vidí kundy a kozy, tak se udělal.

Monička (Ne, 15. 3. 2015 - 07:03)

Penis dospělého jsem viděla nechtíc poprvé u mého osmnáctiletého bratrance loni v létě. Sekal u nás zahradu, šel se vyčůrat a já jsem ho viděla z prádelny. Ohromilo mě, jak má dlouhý klacík...

Terezie (Ne, 15. 3. 2015 - 07:03)

poprvé jsem viděla ve 13 první penis
- zárověň si masturbovali můj brácha 12,5 let
a strýc 18,5 let.
jsem je trošku šmírovala.
To se nedá srovnat Penis od 18 letého
a od 12 letého chlapce(bráchy) takoví malí lulínek .
ale jak mně uviděli , tak za trest jsem musela jim lízat penis a lulínka . a potom oni mně lízat pipinku

jarek.w. (Čt, 26. 2. 2015 - 02:02)

nejlepší je mít voliéru...jak.velký

karel.v (Čt, 26. 2. 2015 - 02:02)

po.stoporení.okamžite.stříkam.je.to.okey.

karel.v (Čt, 26. 2. 2015 - 02:02)

po.stoporení.okamžite.stříkam.je.to.okey.

Pochvičková Růž (St, 25. 2. 2015 - 09:02)

nejlepší je mít voliéru na ptáky kouláky.

petr.v (St, 25. 2. 2015 - 03:02)

Nejlepší pták je ten co je...jak. .velky

karel. (Pá, 6. 2. 2015 - 05:02)

Pavlo, mám podobnou...22.se..někdy.ne.ok.zdá....co..ty..na..to

Reklama

Přidat komentář