Reklama

Derivacny kupel

Návštěvník (Ne, 4. 2. 2007 - 15:02)

Provádím koupel zhruba půl roku každý den, s výjimkou menstruace. To je kontraindikace, kterou uvádí i autorka. Ráda bych se zbavila šedin, ale zatím nic moc :-(

terka (Ne, 28. 1. 2007 - 22:01)

já taky začínám, zatím jsem ji dělala třikrát a zmenšily se mi pupínky kolem přirození a zkrásněla pleť na obličeji. Je to malé povzbuzení, vím, ale po pouhých třech kouscích mi to přijde jako významný důkaz, že se něco začíná dít. Kromě toho samotná koupel je docela příjemná, že?

Návštěvník (Ne, 28. 1. 2007 - 21:01)

Koupila jsem si tuto knihu před 10 dny v Praze v Paláci knih Luxor.Týden už dělám derivační koupele.Tak se těším až přijdou nějaké výsledky.Povzbuďte mě někdo,kdo máte dobré zkušenosti!

Návštěvník (Čt, 25. 1. 2007 - 18:01)

Četla jsem tu knihu o derivační koupeli a píšou tam,jak dobře se tím hubne a jak rychle.Podařilo se to někomu?

Anna (Po, 22. 1. 2007 - 11:01)

Kdo provádíte derivační koupele už déle a máte nějaké zkušenosti,napište je sem,prosím.Co se vám zlepšilo a za jak dlouho?

Franta (Ne, 7. 1. 2007 - 18:01)

Ahoj Leni, kde jsi knihu zakoupila. Ženské doma mne honí od čerta k ďáblu, abych ji sehnal, zatím jsme měli k dispozici pouze vypůjčený výtisk. Máme tedy výpisky, ale nejraději bychom celou knihu.
Díky

John (St, 3. 1. 2007 - 21:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :

Danuša (Čt, 21. 12. 2006 - 12:12)

Raňajkové müsli, ktoré podávajú na Buchingerskej klinike v Nemecku pri Bodamskom jazere pod?a Kuzminovej:

2 ČL ?anového oleja a 4 ČL nízkotučného tvarohu rozmiešať, pridať šťavu z polky citróna alebo pomaranča, rozpučený banán, 1 ČL jadierok alebo orechov (napr. slnečnica, sezam, mandle...), 2 ČL čerstvo pomletého celozrnného obilia, čerstvé ovocie (napr. narajbané jablko).

A podobná, dlhšia verzia (v zátvorkách variácie):
1 PL

Lenka (St, 29. 11. 2006 - 23:11)

Dobrý den,
taky jsem si zakoupila knihu France G. Uzdravující síla vody...a mám dotaz! Velmi často tam jmenuje snídani dle dr. Kateřiny Kuzminové. Tak jsem na netu všude hledala, co to je, kde to popisují...ale bohužel... Víte někdo, co se to vlastně snídá?
A teď čtu, že ruka nesmí být ve studené vodě....a docela mě to zaskočilo!
To jsem nevěděla :-(

Já to praktikuji podobně, jako Iva...ručník pod zadkem, ale uprostřed vany mám stoličku a na ní lavůrek se studenou vodou a jednou rukou oplachuji a v druhé mám knihu a čtu si. A když mi voda dojde, napustím si novou....
Tak teď abych šla vymyslet,jak to udělat, abych si tu ruku nenamočila... :-))
Můj čas se blíží....dělám si ty koupele o půlnoci před spaním.

Iva (Pá, 13. 10. 2006 - 14:10)

Mně se osvědčil tento postup:
1) Zamknu se do koupelny.
2) Přes okraj vany položím několikrát podélně složený ručník -kvůli teplu-na ten si sednu tak, aby holý zadeček trčel do vany-jinak jsem teple oblečená vč.papučí (sedím tak, abych dosáhla na kohoutek baterie)
3) Na ruku navléknu silnější gumovou rukavici,může být větší a pod ní ještě bavlněná-opět kvůli tepelné izolaci.
4) Pak už jen namáčím žínku oblečenou rukou do studené vody tekoucí z kohoutku a omývám dle návodu (Musím konstatovat, že muži to mají značně jednodušší...)

Když je v koupelně chladno, přitopím si ještě teplovzdušným ohřívačem.

Jinak po několikaměsíční aplikaci derivační koupele se cítím skvěle, tělo se čistí, upravila se stolice, snížila váha, upravila nepravidelná menstruace... mohu jen doporučit.

maja (Po, 25. 9. 2006 - 08:09)

Na otázku proč je tady tak málo zkušeností je jednoduchá odpověď.Pokud si někdo není schopen koupit ani knihu, jak je možné očekávat, že to bude zkoušet, a navíc ještě vytrvá?
Jinak já osobně jsem se k této metodě dostala přes časopis, je tam několik výňatků z knihy, dost na to, abych mohla začít experimentovat.Co vám budu povídat, je dobré praktikovat tuto očistu v příjemném prostředí, v pravidelných intervalech a dobách trvání, také si u toho zpívám, je to jednodušší než hlídat čas,který je závislý na tom co potřebujete řešit, tím také můžeme osvobodit svou mysl a tak vlastně děláme dva v jednom, ale praxe ukazuje, že pokud dělám něco pravidelně, tak se vše řeší pomalu,postupně a chce to jenom čas a trpělivost, nezaškodí také dobrý pocit z výsledku, který očekávám. Co se týče šedin, tak zatím se zdá, že nepřibývají, ale je pravda, že na to aby začaly ubývat potřebuji ještě více času, on až ten proces naskočí, to jest, že se tělo zbaví škodlivin a jeho metabolizmus nabere správný kurz, tak se to nezastaví a budeme opět mladí bez barev.Opět to chce trpělivost.Zjistila jsem, že doba trvání se může vysledovat i kvalitou vody, tj. teplotou.Jestli používáme stejné množství a přiměřeně stejně studenou vodu, můžeme očistu ukončit v okamžiku, kdy se voda zakalí a oteplí.Je to jev, který zřejmě souvisí jak s měsícem, tak s tím co jíme a v jakých množstvích.Co mě přinesla tato praxe? Úplě zmizelo akné, pleť se vyhladila, dokonce zmizeli strije, které se mi udělali po porodu.Zaznamenávám, že se strácí jizva po popálenině, kterou sem utrpěla v dětství, je to kouzelné poznání, vzhledem k tomu co vím, je mi jasné co se děje a tak vytrvávám,stojí to za to, ale pokud se mi zrovna nechce, tak si rozhodně nic nevyčítám, protože je to o příjemných pocitech a ne o nutnosti.Výsledek a´účinnost se skvalitní, pokud dodržujeme správný způsob stravování, není ani tak důležité co, ale kdy a jak, a samozřejmě jestli je tam vše co tělo ke své práci potřebuje.
Pro xxcd, integrační koupele je dost možné praktikovat se stejným, možná i lepším výsledkem, přece jenom ve dvou se všechno dělá líp. Neví jak často se sem lidi hrnou, kdo má zájem diskutovat tuto problematiku tak na maia42"centrum.cz, ráda pohovořím o všem co stím souvisí.Hezké dny a pocity

xxcd (Čt, 21. 9. 2006 - 00:09)

A co integrační kúpel !?

Andrea (St, 20. 9. 2006 - 09:09)

Moc prosím o informaci,co je to integrační koupel a jak se provádí a k čemu je dobrá na email Andreacharuka"seznam.cz.Děkuji

Andrea (St, 20. 9. 2006 - 08:09)

Moc Vás prosím,jak přesně se provádí derivační koupel,jak často a čím je účinná?Prosím napište mi na Andreacharuka"seznam.cz.Děkuji mockrát

Irena (Po, 4. 9. 2006 - 09:09)

Není při tom zima, vždyť v té knize se radí, že si máte vzít teplé ponožky a klidně i teplou mikinu:-)

Jája (Ne, 3. 9. 2006 - 14:09)

Taky bych to chtěla zkusit, ale neumím si představit jak to provádět v praxi. To si mám třít přirození mokrou žínkou? A není vám přitom zima?

Irena (Ne, 3. 9. 2006 - 14:09)

Zkouším derivační koupele necelý měsíc, dělám si je pravidelně každý den 10 minut. Ráda bych se zbavila začínajících šedin:-) Poradí mi někdo, jak dlouho je třeba vytrvat, aby se dostavil výsledek? Děkuji

Jiřina (Čt, 17. 8. 2006 - 22:08)

Provádím denně derivační koupele třetí měsíc.Jsem opravdu spokojena.Uvedené reakce se spustily až po 3 týdnech až měsíci.Trpím velkou nadváhou.V březnu jsem nastoupila do plného invalidního důchodu s tlakem,štítnou žlázou a cukrovkuo.Je mi 56 let.Hubnutí se projevuje spíše jako ubírání tuku a zpev??ování svalstva.Mám zkušennosti s mnoha dietama.prvaní šly prsa a břicho,tady prsa zpevní a první šly stahna a zadek.Hubnutí nejde rychle,ale opravdu jím stále stejně a je to poznat nepřiberete.Jsem přesvědčena,že s úpravou jídejníčku a pravidelným cvičením to musí jít dosti rychle.Je pravdou,že hodnoty glykémie,štítné žlázy i krev tlaku se začaly zlepšovat.Mám moc pěknou plet?,mám lupenku a všechny ataky mám v klidu.Neléčí to ale čistí.Jizva po císařu 30 let stará je hladká jako by tam nikdy nebyla/a to byla celý život tvrdá/Jsem mnohem více pohyblivá.Jsem bývalá zdrav.sesta a mohu koupele doporučit.Chce to jen pevnou vůly a vytrvalost.integrační koupele neznám.Začněte a vytrvejte.

zvědavá (Ne, 13. 8. 2006 - 21:08)

Kniha o derivační koupeli se dobře čte,ale pomáhá to doopravdy?Vyzkoušeli jste to?Na to,že tato diskuze začala v roce 2002,je tu proklatě málo ohlasů a dobrých zkušeností!Máte-li někdo zkušenost,sdělte prosím!

Andrea (So, 12. 8. 2006 - 20:08)

Prosím někoho,kdo provádí denně derivační koupele,za jak dlouho se dostavily výsledky a jaké?Četla jsem malý článek,že to zabírá na hubnutí,je to pravda?Na co vše mají vliv tyto koupele?A poslední dotaz -co jsou to integrační koupele a k čemu jsou dobré?Děkuji moc za odpovědi.

Reklama

Přidat komentář