Reklama

Citalec

Jája (Po, 4. 6. 2007 - 19:06)

Ahojky, určitě bych ti poradila zajít k psychiatrovi rovnou, poradíte případně terapii, která v lehčích případech zabírá a nebo léky.Nic se jich neboj a neváhej bude ti po nich určitě fajn.Mne bylo před 2 roky šíleně, měla jsem zažívací potížë hubla jsem bezdůvodně bolestli hlavy nezájem o nic jen bych prospala celé dny, nasadili mi serlift a bylo mi během 14 dní docela fajn.Jen s vysazováním těchto léků se musí strašně opatrně aby nedocházelo k abstinenčních příznakům.Vím jak je těžké se s depresí starat o domácnost a mít nervy na děti náladu na sex atd., ale věř mi že léky to vyřeší a bude ti zase fajn.Držím ti palce a určitě se ještě ozvi.pa

helík (Út, 29. 5. 2007 - 11:05)

Tak mě konečně napadlo podívat se na internet, protože mám pocit, že žiju na světě se svými problémy jenom sama. Ten pocit, že ráno nevstanu, nic mě nebaví a ikdyž mám 2 děti nemůžu sebrat sílu. Návaly neskutečné energie, kdy bych dokázala cokoli na světě vystřídá úplný propad. to bych jen ležela, četla- tím utíkala z reality. Řešení obyčejných problémů už nezvládám s klidem, dojde hned k výbuchům vzteku, lítosti sama nad sebou. Pořád se snažím být před všemi O.K. a doma trpím sama se sebou.A i když mi mi to moje rodina pořád říká ať se obrátím na odborníka, tak nemám ani sílu zvednout telefon. Protože pak příjde období, že mi je fain a já objednání ruším, protože nevím, co bych v ordinaci říkala, když mi je zrovna tak fain..... Teta mi poradila neurologa, který předepisuje Citalec. Mám totiž i časté boleti hlavy.a já pořád nevím, zda je to můj problém, jestli nejsem už zralá na psychiatra. Jaký jste zvolili postup vy? Kam nejdřív?Trpí celá rodina. Já, manžel, a hlavně děti.

Ivča (Pá, 25. 5. 2007 - 09:05)

Nebojte se těchto léků. Já je beru několik let, nízké dávky a jsem v pohodě.Hlavně sami nic nevysazujte, vždy jen po poradě s doktorem. AD berou na celém světe miliony lidí a věřte, mnohdy jim zachránějí život.Je přece spousta nemocí u kterých musíte brát dlouhodobě léky.AD jsou dnes moderní, bez vážných vedlejších účinků a není se zač stydět.V žádném případě to nebrání v založení rodiny,to bychom vymřeli.Psychiatrie je stále opředena zbytečnými předsudky a to byste se divili, kolik lidí tam chodí i v mladém věku.Lidi berou prášky na tlak,cukrovku a mnoho dalších nemocí taky dlouhodobě a nikdo nad tím nedumá....

ladka (Po, 21. 5. 2007 - 21:05)

beru ho tyden a nevim jestli to je psychikou jenom pro ten pocit ze ho beru tak se citim lip a nebo tim ze mi uz zacal pusobit.nejvic se bojim toho vysazovani jestli se mi to vse znova vrati tak se asi zblaznim.uz ten pocit nechci nikdy zacit ale na druhou stranu nechci byt zavisla na praskach cely zivot kor kdyz bych rada zalozila rodinu

Andrea (Po, 21. 5. 2007 - 18:05)

Já chci poradit všem kteří mají strach jak se závyslosti tak s vedlejších učinku atd .
Věřte,mi já ho beru rok a po 3 měsících mi teprve začal pusobyt a všechny vedlejší učinky zmyzeli,ja sem trpěla uzkostnou poruchou taky sem si myslela že po pul roce když to vysadím bude mi líp ale to se člověk jen dobře cítí,ale mě se to vrátilo po vysazení spět takže doporučuji u takových panických stavu a uzkostných poruch psichiatři doporučují 12 měsícu a pak vysazovat po malich dávkach,mě stačilo snížit na polovičku a byl konec zase se mi to vracelo,.
Takže mějte vuli a nebojte bude to zase vše jako dříve .
Jestli budete mít někdo zájem si popovídat více mužete mi napsat na e-mail korinek8"seznam.cz
nebo icq- 298- 278- 682

IM_cookie=true (Pá, 18. 5. 2007 - 23:05)

ahoj takyx jsem ho zacala brat a hrozne se bojim ze na nem budu zavisla ale uz to nemuzu vydrzet mam velky panicky zachvaty tak mi asi nic jinyho nebyde nez ho brat

IM_cookie=true (Pá, 18. 5. 2007 - 23:05)

ahoj zacala sem brat citalec pred 4 dny a sem taky hrozne unavena a bojim se ze na nem budu zavisla tak nevim co mam delat

andrea (So, 12. 5. 2007 - 20:05)

zase je nekdo chytrý kdyby na všechno pomohl pes tak je život jednoduchy

Jana (Ne, 6. 5. 2007 - 20:05)

Ja teda ničím takovým naštěstí netrpím,ale jako zdravotník lexaurin nedoporučuju a míchat ho s citalecem tak ne.Navíc se na něj tvoří závislost.radši si pořiďte psa a chp´dte s ním po ránu běhat:-)

jana (Pá, 20. 4. 2007 - 13:04)

Citalec beru od podzimu s DG RS.Vedlejší účinky některé vymizí ,funguje po 3 týdnech třes je ze začátku,sucho,zažívání,
z 20 jsem přešla na 10 kde vedl.účinky nepociťuji účinek zas menší asi.

Vašek (Pá, 20. 4. 2007 - 13:04)

citalec taky beru umřela mi náhle manželka, rána jsou nejhorší deprese jako hrom .. prý je debrý na to Laxaurin. Tak nevím ahoj

andrea (Čt, 19. 4. 2007 - 08:04)

Já beru citalec 4 měsíce měla sem uzkosti deprese zhubla sem bylo mi opravdu hnusně tet to chci pomalu vysazovat beru zatim citalec 20 tak jsem zvedava jak to pujde jestli se mi to nevrátí spět mám tedy strach uš někdo z Vás vysazoval citalec a jak prosím napište ,

sarka (Pá, 13. 4. 2007 - 13:04)

Tak ja se tedy k přiznivcum citalecu nepriřadím. Po týdnu užívání jsem se začala klepat /a to beru jen ten nejslabší!/ a zatím to snižujeme ještě na půl tablety. MOžná to nepůjde vůbec.

zuza (Pá, 16. 3. 2007 - 12:03)

ahoj všem.Citalec jsem také brala, ze začátku jsem byla taky dost unavená a měla jsem sucho v ústech. Začal fungovat asi po třech týdnech. Nepříjemné příznaky vymizely a docela hodně mi pomohl. Akorát velmi snižuje chuť na sex, ale to ostatně všechny AD.

Iveta (Pá, 16. 3. 2007 - 09:03)

Ahoj, citalec užívám 2 dny a jsem po něm strašně unavená a žaludek mám jako na vodě. Nevím, jestli mám v užívání pokračovat, jestli to třeba není jenom počáteční reakce.

Mariánka (So, 10. 3. 2007 - 17:03)

Ahoj lidicky, mivam tetanicke zachvaty a doktori mi na to dali magnesium a CITALEC. Po citalecu jsem, ale unavena a nevypada, ze by mi to nejak zlepsovalo jen jsem od te doby me asi trojnasobek zachvatu nez normalne. Mate nekdo podobne zkusenosti a mohl by jste mi nekdo rict vic o tom prasku? Dekuji

andrea (Pá, 9. 3. 2007 - 11:03)

Ano přesně tak já sem se po citaleku stoho všeho dostala po 2 mšsících skoro po 3 a až po té době se cítím lépe je to dlouhodobé užíváni myslím 8 měsícu až 2 roky

Mariela (Pá, 9. 3. 2007 - 09:03)

Ahoj, zdravím všechny kteří trpí panickou hrůzou. Problémy jsem začala mít tak před třemi měsíci, bolest zad, nervozita, problémy v obchodě/ určitě sebou seknu, proč musí ta fronta u pokladny běžet tak pomalu atd/ Po všech vyšetřeních CT,MR..- negativní jsem sama vyhledala psychologa a ten mě zajistil psychiatra. 8 dní beru Citalex a dle vlastního uvážení Atarax ten zabírá ihned aspoň mám ten pocit. Jako vedlejší účinek mam pouze pocit větší unavenosti přes den. Ale věřím , že se to bude jen zlepšovat, dle Vašich příspěvků to chce opravdu vydržet. Tak ať jsme v POHO!!!

PolaAbdul16sezn (Pá, 9. 3. 2007 - 09:03)

ahojte ,ráda bych vyměnila rivotril za citalek ale nejde mi to rivotril je velice závyslí lék chtěla bych vědět jestly někdo z Vás přešel z rivotrilu na citalek děkuji Zlatka

PolaAbdul16sezn (Pá, 9. 3. 2007 - 09:03)

ahojte ,ráda bych vyměnila rivotril za citalek ale nejde mi to rivotril je velice závyslí lék chtěla bych vědět jestly někdo z Vás přešel z rivotrilu na citalek děkuji Zlatka

Reklama

Přidat komentář