Reklama

Citalec

V. (Čt, 1. 11. 2007 - 21:11)

Ja jsem bral Citalec pred rokem, na uzkostne a depresivni stavy a asi po 3-4 tydnech mi zabral. Po 5 mesicich jsem jej vysadil. Ted se mi problem vraci, opet deprese a uzkost a divne stavy vnimani okoli apod. Tak jsem zase objednany k doktorovi a asi mi zase Citalec nasadi. Tak uvidime

Alena (So, 27. 10. 2007 - 14:10)

Taky jsem prvni tyden brala 10, potom 20. Citalec zabral az tak po dvou mesicich, ted je to ctyri mesice co ho beru ale obcas mam jeste problemy

reidimar (Pá, 26. 10. 2007 - 12:10)

Chtěla bych se zeptat beru citalec týden zatím nic rozvádím se vše blbě snáším doktor mi předepsal nejslabší 10 stačí to - pomůže i ta?

Hana (St, 26. 9. 2007 - 10:09)

Já beru tento lék již dlouhodobě / po smrti manžela /Vlasy mě nepadají, jen jsem přibyla na váze / jinak se cítím fajn.

Olina (Út, 25. 9. 2007 - 16:09)

Také mi padají vlasy. A hodně. Avšak to se děje i při (resp. za nějakou dobu po) depresi, souvisí to také s ročním obdobím, těžko říct, zda na to má rozhodující vliv právě Citalec.Příčina může být i hormonálního charakteru. Asi by to chtělo důkladné lékařské vyšetření a vytrvalost neustále lékaře se svým problémem tzv. otravovat. Jenže dnes je rozhodující faktor, co zaplatí pojišťovna, a nad to se ve stát. zdr. nejde. Jeidně pak soukromá praxe a dost peněz.Můj názor

Lucie (Čt, 20. 9. 2007 - 12:09)

Před 5 lety jsem brala Citalec rok na úzkosti a už po 14 dnech jsem cítila zlepšení. Ted ho beru znovu. Zajímavé padají mi vlasy......má s tím ještě někdo zkušenost?Co na to lékař?

Janina2 (Čt, 20. 9. 2007 - 08:09)

Já beru citalec skoro rok na PP, sice na psychiku pomohl, ale taky jsem přibrala 7 kg a nějak to nejde zastavit.....:-((

Alino (Čt, 20. 9. 2007 - 08:09)

text

Alino (Čt, 20. 9. 2007 - 08:09)

text

Alina (Út, 18. 9. 2007 - 20:09)

Marie: také mi docela začali padat vlasy, ale nemůžu říct, že to mám po Citalecu, protože jsem začla skoro současně užívat antikoncepci.

Luke69X (Út, 18. 9. 2007 - 19:09)

Beru Citalec déle než rok....nemyslím si,že by ma mne měl nějaké účinky-spíš se zklidňuji tím obřadem braní léku....ovšem vám pomoct může...Mnoho štěstí.

Marie (Út, 18. 9. 2007 - 07:09)

Citalec beru 14 dní řekla bych, že zabírá, ale padají mi dost vlasy, nemáte někdo také takové potíže díky za odpověď

klára (Po, 17. 9. 2007 - 12:09)

ja beru citalon 14 dni a zadnej efekt zatim nevidim.vecer beru trittico 150mg a spim dobre,ten beru asi pres mesic.

Jza (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Zdravim. Při léčbě Citalecem se otěhotnět nejen že dá, ale také se dítě dá s úspěchem donosit. Nebyly zaznamenány žádné poruchy ani degenerativní změny u plodu až na nižší porodní váhu. Testy na lidech se samozřejmě neprovádějí. Jediné co se zjistilo, že se do mateřského mléka vyplavuje cca 5% dávky citalecu braného matkou. U mláďat potkanů změny žádné nenastaly. Každopádně bych osobně vyčkala na naprosté vysazení a teprve po té otěhotněla. Hodně štěstí.

Maja (Čt, 13. 9. 2007 - 08:09)

Ahojky všem. Beru Citalec na panickou poruchu půl roku a jsem konečně zcela bez potíží!!! Držím pěsti všem ať jim taky zabere.

marcelaj (Čt, 13. 9. 2007 - 04:09)

citalec jsem začala brát před sedmi dny, zpočátku jsem měla žaludek na vodě a chtělo se mi zvracet. Nejím, nespím. Brali jste k ad ještě nějaký prášek na spaní? A kombinovali jste je s léky proti bolesti či lexaurinem? Drtí mě, že zatím necítím moc efekt, i když mi všichni tvrdí, že je brzy...

Andrea (Út, 11. 9. 2007 - 18:09)

Zdravím všechny co Citalec berou ,já jsem začla v lednu citalecem 20 pak jsem sla na citalec 10 a tet beru obden,a je mi faj chystam se otěhotnět takže co jsem se dozvěěla včera u ginekologa tak při těch prášcích se otěhotnět nedá.

Lena (Út, 4. 9. 2007 - 14:09)

Za jak dlouho na vás zabral? Já po pěti týdnech na citalecu 20 (1 tabletu denně) jsem lepší, ale zdaleka to není úplně ono. Může se to ještě dál zlepšovat? Díky za odpověď.

zelí (Po, 27. 8. 2007 - 19:08)

Tak pozdě. Už jsem to vysadila, prostě jsem to nevydržela, bylo mi už úplně všechno. Bohužel nemám moc zázemí, takže mě nemá moc kdo podržet, naopak potřebují držet ode mě. Beru, ale jiná AD, tak snad se taky doberu lepšího konce.

Dana (Po, 27. 8. 2007 - 16:08)

Ano, měla jsem mírné střevní potíže ze začátku (první týden či dva), pak ale vše odeznělo a já jsem se cítila dobře. Než jsem začala brát Citalec, cítila jsem se uvnitř hrozně vyděšená a vylekaná, bohužel nedokázala jsem to v sobě potlačit a má vyděšenost se projevovala i navenek - byla jsem nervní, zbrklá a věci jsem dělala rychle...
Nyní jsem klidná, vyrovnaná a věci zvládám (aspoň doufám), s přehledem. Je to neuvěřitelné! Beru nyní jednu tabletu Citalec 20 ráno a vím, že mi to výrazně pomáhá.
Možná by Ti pomohlo na chvíli si vydechnout a vzít si dovolenou. Já jsem se včera po týdnu vrátila z Orlíka a musím říci, že se cítím krásně odpočatě. Hodně jsem spala, sbírala houby a jezdila jsem na kanoi. Četla jsem si Agathu Christie a bylo mi blaze...

Reklama

Přidat komentář