Reklama

Trestani dospelych deti

warp (Čt, 11. 5. 2017 - 12:05)

Já dostala se vším všudy...To je podobné jako moje manželka. Ta dostávala od své mámy ještě asi ve dvaceti. Dodnes ji to ví naštvat, když jí připomenu jak přišla jednou na rande s čerstvě seřezanou zadnicí.

Iva (Čt, 11. 5. 2017 - 11:05)

Já dostala se vším všudy ještě v 21. Netvrdím, že jsem nezasloužila, ale je to v tom věku hodně trapné...

petr (Čt, 4. 5. 2017 - 17:05)

Ahojte , zdravím vás všechny . Já dostal naposledy na holou asi ve 13letech od mojí matky. nevím jak je to možný , ale já měl při tom bití dost silnej orgasmus . No , to bití se od té doby už nikdy neopakovalo . Jo , takové věci N E V Y H L E D Á V Á M.

Jj (Čt, 4. 5. 2017 - 13:05)

Ahoj laka ta skusit po holom...Ano po holom

Docent. (Ne, 22. 7. 2018 - 00:07)

Já dostal na zadek včera...Máš příště dostat víc 11 ti je jo,nebo rákoskou by nemuselo být marný.

roman (So, 21. 7. 2018 - 20:07)

viprask vareckou se mi moc libi nebo rakoskou od zeny pri sexu nebo jen tak za zlobeni jemi 38 let

Eduard Nud (Čt, 19. 7. 2018 - 08:07)

To mne rodiče trestali po celý svůj život. Hlavně poroučeli a zakazovali. Mně bylo třicet, čtyřicet, padesát, ale pořád se ke mně chovali jako k malému. Ve většině případech to bylo nesmyslné až absurdní.

Po jejich smrti mi každý říkal: Teď se o tebe nemá kdo starat. Ne, to nemá. Nemá mi kdo poroučet a zakazovat. Já jsem do té doby nezažil tolik empatie a soucitu. Tak je to.

Jejich smrt byla pro mne vysvobozením.

Martina (Čt, 19. 7. 2018 - 00:07)

Já jsem taky dostávala vyprasky i jako velká holka, stejně jako me 2 sestry. Rodiče byli velice přísní a my prostě musely poslouchat na první dobrou, jinak...bylo jedno, jestli je nám 10 nebo 20. Po vyprasku se ještě muselo do kouta klecet, jako starší jsme mohly stát. V kuchyni na policii k tomu účelu ležela varecka a řemen, takže každý viděl, že ještě dostáváme narezano. Strašně jsem nesnasela právě ty "vtipné" komentáře návštěv ve smyslu, no jo 3 holky, to holt musíte držet zkrátka, tak děvčata pěkně poslouchejte, ať nemá řemen práci atd..

Marek (Ne, 15. 7. 2018 - 14:07)

Asi se tady zapomina, ze tema je "Trestani DOSPELYCH deti".

Kopr11 (So, 14. 7. 2018 - 18:07)

Já dostal na zadek včera odpoledne za to že jsem nadával své mladší sestře okamžitě šla žalovat a jelikož máma nebila doma tak šla rovnou za tátou no a ten nemeškal a řekl ať se jí omluvím a já jsem chtěl aby dostala taky tak jsem jsi vymyslel že mě provokovala a jelikož táta pozná když lžu tak místo obviklích 10 ran ohlí pres tákoví koleno páske jsem dostal rovných 25 řval jsem přes celý barák a ještě teďka ti štípe táta totiž nenávidí lhaní a príště prej dostanu 35

milos (Čt, 2. 3. 2017 - 22:03)

ahojte, som zo slovenska a my...Ahoj laka ta skusit po holom zadku pekne zmyselne?aky mas vek?

I (Po, 30. 4. 2018 - 07:04)

Checked

Janča (Po, 30. 4. 2018 - 07:04)

aha, díky :-) tak já...ahoj, asi jsme se ségrou dostávali podobně jako Lucka. Hlavně tedy za známky a na holou

Lucjka (Pá, 13. 4. 2018 - 09:04)

Vy dvě jste asi zlobivé...aha, díky :-) tak já dostávala hlavně za školu a bohužel již za trojku. takže nevím, co to má společného s vycházením s mamkou

MArtina (Čt, 12. 4. 2018 - 08:04)

Aha, to jsem nevěděla, že jsem slepice :-) Možná při výprasku vyprdnu nějaký vajíčko

pro Lucku a Mar (Čt, 12. 4. 2018 - 08:04)

Vy dvě jste asi zlobivé slepice. No tak si o to hold koledujete. Já s rodičema vycházím dobře a zásadně nezavdávám důvod k tomu, aby mě někdy museli seřezat. Víme?

MArtina (Čt, 12. 4. 2018 - 08:04)

ahoja, tak u nás to bylo asi...nejsem sama :-) Na mě má mamina rákosku. Když je průšvih nebo špatné známky ve škole, tak jdou kalhoty dolů a můj zadek je s ní sešvihán do jelit :-) a to je mi 17 let

Lucka (St, 11. 4. 2018 - 10:04)

Já jsem se jednou mamce...ahoja, tak u nás to bylo asi stejné. Respektive do maturity mně mamka dávala výprasky na zadek. Samozřejmě na holý zadek. Ran tak 30-50. Záleželo na náladě, za co to bylo a čím to bylo :-)

Igor (St, 11. 4. 2018 - 08:04)

Okresný úrad jedného slovenského mesta, asi pred rokom a pol.

Beta 10 (St, 11. 4. 2018 - 01:04)

Neveril by som, že dospelé...Ve které firmě to bylo a ve kterém roce?

Reklama

Přidat komentář