Reklama

Trestani dospelych deti

Donachuana (Út, 13. 1. 2009 - 00:01)

Jojo me mati taky obcas poradne zmidlila,
nekdy remenem,nekdy mi jen tak nafackovala.
A fotr byl to sami. Proste si neumeli
poradit s vychovou. No nic naplat,uz 10 let s nima nemluvim.Hlavne matka ted lituje.

petra (Čt, 8. 1. 2009 - 12:01)

u nás doma se taky používala rákoska jen by mne zajímalo kde si jí mamka tehdy koupila mňela i takové gumové držátko s poutkem na zavěšení ale už je to naštestí za mnou

Elsa (Ne, 4. 1. 2009 - 01:01)

Já dostala od mamky v 18,zbušila mě pěstí na gauči za to, že jsme se ségrou ustřihly šaty na mini v původní délce na kolena- v éře mini.Když mě bila,řekla jsem jí:Tak mě mlať když se ti to líbí.Ona pak brečela v pokoji.Jojo,kde ty doby jsou....:)

Návštěvník (So, 3. 1. 2009 - 23:01)

to by som chcel takú babu ktorej by som mohol dat bambuskou z kvetináča

Bětka (So, 3. 1. 2009 - 16:01)

No tak to mě se zase nelíbilo, nenapadlo mě ani, že bych mohla ještě dostat, ale byla jsem tedy opravdu jak čuně, to je pravda. Táta mi zmydlil zadek hned v posteli klepáčem na koberce, tím z umělé hmoty, dost pořádně, viděla jsem všechny svaté a muselo mě být hodně slyšet.

Návštěvník (Pá, 2. 1. 2009 - 21:01)

A čím jsi dostala? Já asi 30 tou rákoskou-tedy tenkou bambusovou tyčkou asi metr dlouhou z květináče... Měla jsem fialovo černé jelita. Od taťky za to, že mě chytli krást v obchoďáku... Bylo mi 20 a byla to fakt blbost... Předtím jsem párkrát chytla tím kablem nebo řemenem. Problém je v tom, že se mi to docela líbilo...

Bětka (Pá, 2. 1. 2009 - 18:01)

Když začal nový rok - na jeden nevzpomínám vůbec ráda. To jsem byla v prváku na vysoké a domluvili jsme si se spolužáky silvestrovskou oslavu. Šla jsem s tím, že na půlnoční přípitek budu doma. Jenže se to rozjelo do obrovských rozměrů..zkrátka přivezli mě domů kamarádi na Nový rok před polednem a ještě jsem byla zřízená jak batole.. Máma se mnou v koupelně prý dost zápasila, pak mě dovlekli do postele a nechali prospat. Až jsem byla znova trochu při smyslech, tak mi táta po pěti letech zase nařezal. A vůbec ne málo. Ale musela jsem potom uznat, že to bylo dost zaslouženě.

lucie (Čt, 1. 1. 2009 - 19:01)

U nás je to podobný jako u kláry já 15 i ségra 14 žijeme jen s mamkou která má na nás ve skříni plácačku a kabel od kazeťáku když neco provedeme tak nás vždy v pátek čeká v pokojíku aby nás mohla potrestat a tím kabelem sem schytala jen 5krát a dobře si pamatuju na tu bolest jak se máma napřahovala až to svištelo ale bylo to zasloužené a víme že nás má ráda koupí nám všecko a je hodná i při výprasku nám počítá a nechás i vydechnout a dává nám jen 10 15 20 a itak je hodná a máme ji rádi

Pokud se.. (Pá, 7. 12. 2012 - 10:12)

jééé :-) takovýhle, trošku růžovější

http://satyprotebe.cz/plesove-spolecenske-vecerni-saty/545-spolecenske-plesove-saty-elly-29.html

Pokud se.. (Pá, 7. 12. 2012 - 10:12)

Pokud se bere za dospělou i maturantka,tak jednou u nás došlo k tomu, že se jedna maturantaka strašně opila-a možná i zhulila.Museli jsme jí pak odvézt domu ještě dlouho před půlnocí. . Doma na ní už čekal tatík s páskem. Nestačila si ani sundat bundu a už byla ohnutá a dostávala. ty rány byly slyšel po celém baráku. Měla sice princeznovské šaty,ale myslím, že jí to moc platné nebylo

pan Ixík (St, 5. 12. 2012 - 19:12)

a proč od té své matky...je to už mnoho let si to nepomatuju

Verca (Út, 4. 12. 2012 - 13:12)

ta maldá žena dostala od...a proč od té své matky dostala?

pan Ixík (Pá, 30. 11. 2012 - 18:11)

ta maldá žena dostala od své matky

pan Ixík (Pá, 30. 11. 2012 - 18:11)

Slyšeli ste nebo znáte nebo ste byli svědkem nebo učasníci v obocu rolích že někdo dal výprask dopělému člověku za trest.
Já jednou sylšel že ejdna mladá mámi kolegině už nevím za co dostala do jelit a že ta mladá žena to řekla mé mámě---to mě dost šokovalo když já napsoledy dostal ve 12letech

Milan (Po, 26. 11. 2012 - 16:11)

Já dostal ve 20letech od táty opil sem se a házel na oslavě s židlema, když sem byl unaven šel sem domů spát, táta po čase přišel stáh peřinu a pižamové kalhoty a už mě vyplácel vařečkou

Zdenda (So, 27. 10. 2012 - 20:10)

mě doma mamka nebila, no...U nás se nejčastěji používal řemen.Před výpraskem jsem si pro něho musel dojít podat ho tomu kdo mně trestal pak nasledovala věta vystrč zadek a už to jelo.Nejvice jsem se styděl když sestra měla pozvané kamarádky vedle v pokoji.Bylo to hodně slyšet pásek křik.I když se ni nesmály tak jsem se styděl.

Zdenda (So, 27. 10. 2012 - 20:10)

mě doma mamka nebila, no...U nás se nejčastěji používal řemen.Před výpraskem jsem si pro něho musel dojít podat ho tomu kdo mně trestal pak nasledovala věta vystrč zadek a už to jelo.Nejvice jsem se styděl když sestra měla pozvané kamarádky vedle v pokoji.Bylo to hodně slyšet pásek křik.I když se ni nesmály tak jsem se styděl.

Danča (Út, 2. 10. 2012 - 17:10)

mě doma mamka nebila, no snad jednou mi dala páskem přes zadek,spíše sporadicky..za to mě často posílála k mé milované tetičce na prázdniny. snad až do 18 let. věděla, že teta má svérázné výchovné metody a praktiky jak srovnat mladou slečnu..:-) mladá slečna (já) byla u tetičky bita jako žito.téměř vše se řešilo nastaveným holým zadkem a ránami přes něj. i když jsem dostala třeba jen 5 ran, vždy to stálo za to. velké výprasky byly i 50 ran. teta si bohužel potrpěla na velmi bolestivé pomůcky k výprasku. brala na mě rákosku, kus tenké hadice nebo gumový tatar. o jelita nouze opravdu nebyla

Alena (Po, 1. 10. 2012 - 17:10)

Já jsem dostávala rukou na...noo u nás taky bývala sranda...:-) mamča nás se ségrou uměla hezky srovnat..a taky patřičně potrestat...za menší věci bylo vařechou 25 na holou...za větší,jako horší známky ve škole, velmi pozdní příchody atd byl výprask prutem...samozřejmě na holou..a ran i 2x tolik.teda spíše švihanců...

Eva (Ne, 30. 9. 2012 - 16:09)

já chodil v normalizaci na...pamatuju si taky takovýto učitele ze základky u nás,každý kdo tam chodil,by to dosvědčil,a to nás končilo pět osmiček:-)

Reklama

Přidat komentář