Reklama

Trestani dospelych deti

jojo (Čt, 13. 1. 2011 - 01:01)

Já bych přistoupil k středověkým praktikám. Oni by si ti frackové rozmazlení aspoň víc vážili rodičů. Co takhle seřezat řetězem, nebo gumovou hadicí přes celé tělo? Nebo praštit paličkou na maso přes prsty?

Karel (Čt, 13. 1. 2011 - 00:01)

Ahoj vsetci, ja ked som bol...Já mám sestru o 8 let starší a taky jsem od ní dostal výprask. Bylo mi tenkrát 6 let, byl jsem prvňák a jí bylo 14 a často mě hlídala, nebyla ale mezi námi nějaká zloba nebo vstek, že je se mnou, vždycky jsme se měli moc rádi a máme, ale jednou jsem jí naštval, sebral jsem jí z kasičky sto korun, abych taky měl kapesný a chlubil se ve škole, samozřejmě zjistila, že jí to chybí a vyrukovala na mě, naši byli mimo město a měli se vrátit až v noci, já jako frajer lhal a zapíral, ale pak se přiznal. Řekla, že se moc zlobí, že jsem jí zklamal a řekne to rodičům, moc jsem jí prosil, protože bych moc dostal a omlouval se, dal jí pusu a sliboval jako mrňous hory doly, řekl jsem jí, ať mi klidně naplácá, že jsem chlap a že si to zasloužím a vydržím. Nejdřív se zamyslela, ale pak řekla, ať si jdu do pokoje, že přijde s vařečkou a naseká mi sama. Když přišla, sedla si na mou postel, přitáhla mě k sobě, stáhla mi kalhoty až ke kotníkům,řekla, že jí moc mrzí, co jsem udělal, rodičům to neřekne, ale já že si to teď pěkně odtrpím, stál jsem tam s nahatým zadečkem, uronil slzu, ale chtěl jsem být chlap a zeptal se, co mám udělat, že jsem hrdina a zvládnu trest. Položila si mě přes kolena, rukama jsem se držel její nohy a čekal. Ozvalo se: tak se bráško chovej jako chlap a vařečka začala tancovat po mém zadku, hrdina jsem byl jen malou chvilku, pak jsem bulil, křičel, prosil, kroutil se, no bolelo to můj šestiletej zadeček moc a ségra si dala záležet, trochu jsem učůrnul, ale co je horší, tak jsem se pokakal, hrozně se mi najednou chtělo, jak to štípalo a svěrače mě neposlouchaly, pak mě vykoupala, já se ještě moc omlouval a pak jsme se udobřili.

Stanley (Út, 11. 1. 2011 - 16:01)

Ahoj vsetci, ja ked som bol mladsi a neposluchal som tak ma vybila po zadku poriadne sestra... vzdy mi dala poriadne rukou a niekedy aj varechou... Dost ma to bolelo ma aj niekto iny podobne skusenosti? Teraz ked uz som starsi a spomeniem si na to tak by som si to chcel zopakovat, chcel by som to skusit. sestra je odomna o 10 rokov starsia... Ma aj niekto iny podobnu skusenost so sestrou? Mozete mi napisat aj na email: [email protected]

Aleš (Po, 10. 1. 2011 - 06:01)

Vyjímečně ano,ale pokud to má být pravidelný rituál, tak to asi nezabírá a problém bude jinde.Je potřeba začít už v tom, že rodič je životní jistota,opora i vzor a ne kámoš z ulice.

Igor Hnízdo (Po, 10. 1. 2011 - 03:01)

Jsme tři sourozenci, 7,14,18...Smrade jen trp !

Karel (Po, 10. 1. 2011 - 02:01)

Holky, co to znáte...Jsme tři sourozenci, 7,14,18 let a všichni dostáváme rákoskou - jsme tři kluci a já jsem nejstarší, naposledy jsem dostal před týdnem. Musel jsem si sundat kalhoty, lehnout na gauč, pod břicho polštář, ruce před sebe, mladší brácha mi musel sednout na nohy a už to svištělo, poctivých 35 na holou, řval jsem, prosil, volal všechny svaté na pomoc, ale táta je nekompromisní, odmlouvat, hádat se nemá smysl, bylo by to horší, ani v osmnácti bych si nedovolil odmlouvat, takže musím vydržet vždycky nářez, před malým bráškou se někdy stydím, ale po několikáté ráně je mi už všechno jedno a vyvádím, jak divý, když dostává mladší brácha, musím ho držet ohnutého přes stůl, hrozně brečí, křičí a svíjí se, ale taky dostane svůj díl, nejvíc je mi líto malého bratříčka, který si musí sundat všechno od pasu dolu, lehnout na konferenční stolek na bříško, my ho s bráchou musíme držet za lýtka a za ramena a ruce, já mu držím ruce, abych byl u jeho hlavy a mohl ho trochu povzbudit a utěšovat, když mu na zadeček dopadá prut, dívá se na mě, tečou mu nudle, slzy a strašně brečí, dostává tak 20 ran a to je na něj opravdu hodně, pak už jen křičí, kašle, až se zalyká, prosí za odpuštění, ale marně, pak ho vždycky vezmu do koupleny umýt, vyčůrat a na klíně ho pak chováma uklidňuju, mám ho moc rád a štve mě, že za kdejakou blbost dostává tvrdý nářez a máma s tím nic nedělá, my starčí to s řevem nějak vydržíme, ale on je fakt maličkej a vidím, jak trpí, když dopadne prut na jeho zadeček, jak strašně brečí a vykřikuje.

Karel (Po, 10. 1. 2011 - 02:01)

Holky, co to znáte...Jsme tři sourozenci, 7,14,18 let a všichni dostáváme rákoskou - jsme tři kluci a já jsem nejstarší, naposledy jsem dostal před týdnem. Musel jsem si sundat kalhoty, lehnout na gauč, pod břicho polštář, ruce před sebe, mladší brácha mi musel sednout na nohy a už to svištělo, poctivých 35 na holou, řval jsem, prosil, volal všechny svaté na pomoc, ale táta je nekompromisní, odmlouvat, hádat se nemá smysl, bylo by to horší, ani v osmnácti bych si nedovolil odmlouvat, takže musím vydržet vždycky nářez, před malým bráškou se někdy stydím, ale po několikáté ráně je mi už všechno jedno a vyvádím, jak divý, když dostává mladší brácha, musím ho držet ohnutého přes stůl, hrozně brečí, křičí a svíjí se, ale taky dostane svůj díl, nejvíc je mi líto malého bratříčka, který si musí sundat všechno od pasu dolu, lehnout na konferenční stolek na bříško, my ho s bráchou musíme držet za lýtka a za ramena a ruce, já mu držím ruce, abych byl u jeho hlavy a mohl ho trochu povzbudit a utěšovat, když mu na zadeček dopadá prut, dívá se na mě, tečou mu nudle, slzy a strašně brečí, dostává tak 20 ran a to je na něj opravdu hodně, pak už jen křičí, kašle, až se zalyká, prosí za odpuštění, ale marně, pak ho vždycky vezmu do koupleny umýt, vyčůrat a na klíně ho pak chováma uklidňuju, mám ho moc rád a štve mě, že za kdejakou blbost dostává tvrdý nářez a máma s tím nic nedělá, my starčí to s řevem nějak vydržíme, ale on je fakt maličkej a vidím, jak trpí, když dopadne prut na jeho zadeček, jak strašně brečí a vykřikuje.

Heidi (Po, 3. 1. 2011 - 18:01)

Tak to se mi žádná holka nesvěřila,jen o věnečku nebo po společenských akcích
.akcích

J (Po, 3. 1. 2011 - 15:01)

Dostal někdo z vás na...Nemyslím dárek, ale výprask na Štědrý den

Heidi (So, 1. 1. 2011 - 11:01)

Ono se to zlobí

honiči ste (So, 1. 1. 2011 - 10:01)

padejte odtud honiči brka, nebo začnu stránkovat............a ven debílci .....tady není sex chat debilové

pade honiči (So, 1. 1. 2011 - 10:01)

heidi běž honit na chat a neotravuj lidi........

Yossarian (Út, 30. 12. 2008 - 18:12)

Tak zavolej na linku bezpečí a at si tě vyfotěj a máma ti ještě bude platit nemocenskou...do robertka jí nic není , krávě !!

klára (Út, 30. 12. 2008 - 17:12)

je mi 16 a máma mne dnes zmlátila šňúrou od starého magneťáku zadek mám samé hrozné jelita copak si rodiče neumí představit jak to strašne bolí řvala jsem a brečela ale nic 30 a hotovo dostala sem deku pod břicho a bylo a když sem chtela utéct pokoj byl zamčený a máti to strašne naštvalo tak mne svázala ruce páskem od županu a ten omotala o postel a to vše za to že mi našla robertka

Karel (Ne, 14. 12. 2008 - 14:12)

Já jsem byl řezanej od malička,rodiče se se mnou nepárali.Bití bylo hodně,za každý sebemenší přestupek.Začalo to v 1.třídě,za špatné chování si učitelka pozvala matku do školy a já jsem hned na místě dostal 25 na holou.Pak už jsem byl řezán až do svých 17 let. Když jsem dostával bití od matky,musel jsem se svléci do půl těla,aby případná krev z nosu nezašpinia oděv.Musel jsem se rozkročit,dát ruce za záda,matka mě zfackovala,někdy použila řemen přes záda.S přibývajícím věkem se výprasky stupňovaly. Bití od otce se konalo 1 krát týdně.Musel jsem se svléci donaha,v koupelě jsem od maky nebo sestry dostal klystýr,musel jsem se vyprázdnit.Potom osprchovat,matka mě drhla kartáčem.Potom mi nasadila na bravky kolíčky na prádlo,později svorky na záclony,zavedla mě do pokoje,kde jsem nahý a vkleče musel počkat do příchodu otce.Připoutal mě k nohám postele za roztažené ruce a nohy,buď jsem ležel na břiše a otec mě mlátil dutkami nebo řemenem přes záda a zadek. Někdy jsem ležel na zádech a to jsem dostával přes hrudník a stehna.Někdy zasáhl i penis a varlata.To jsem omdlíval. Pak jsem musel poděkovat za trest,sestra měla za úkol moje rány/někdy krvavé/ ošetřovat. Sestra o rok starší,byla bita málokdy,ale až asi do 18 let

dávná vzpomínka (Pá, 12. 12. 2008 - 21:12)

je mě téměř 67 let a vzpomínám si ,jak mě moje maminka "vybouchala" v 18 letech a to jsem byla již těhotná.

Autor je pohodo (Pá, 12. 12. 2008 - 21:12)

Zvědavý-pouze používám takovou tu"zápasnickou"hantýrku;-)Mě taky občas někdo jen tak ze srandy řekne"hovado" a to mám jenom 75 kg při 180 cm.Já bych se nezachoval jinak.Kdyby někdo mlátil mojí kámošku,tak si ho podám takovým způsobem,že by měl noční můry ještě za rok.A to cvičim jenom jednoduchý Commandos techniky a Mussado MCS.TAtík byl u výsadkářů,takže mě taky něco málo naučil.Prostě kdo chce rány dávat,měl by i poznat jaký to je.A to on pozná.

jana (Pá, 12. 12. 2008 - 21:12)

výprask rákoskou se nedá ani vydržet zajímalo by mňe jestli ste drželi já nikdy tak si mňe mamča přidržela

Paula (Pá, 12. 12. 2008 - 13:12)

Když čtu příspěvky od Silvy, tak mi běhá mráz po zádech. Díkybohu jsem byla jedináček a matka mě vychovávala sama, takže i když těch tělesných trestů jsem zažila mnoho, tak se vždy odehrávaly jenom mezi námi dvěma, žádné divadlo pro zvědavé diváky. Naštěstí, protože to musí být hrozně ponižující, dostávat výprask před celou rodinkou.
Jinak musím souhlasit s Janou, rákoska je hrozný nástroj. Já jsem během dětství dostala výprask rákoskou jen třikrát a opravdu to s ní hrozně bolí, to se s vařečkou nebo i s řemenem vůbec nedá srovnat.

jana (Čt, 11. 12. 2008 - 22:12)

rákoskou to hodne bolí je to hrozná bolest

Reklama

Přidat komentář