Reklama

Trestani dospelych deti

Gábi (So, 23. 10. 2010 - 17:10)

Já mám kamošku je jí 19...U nás to funguje taky. Když je dcera drzá výprask ji nemine. Ohnout přes stůl vystrčit holej zadek a už to jede. Občas dostane ode mně takhle řemenem a to už ji bude 17 pak zas chvíly seká dobrotu.

max (Ne, 17. 10. 2010 - 20:10)

jak vipada

Helena (Ne, 10. 10. 2010 - 10:10)

Zajímavý tema. Já jsem byla číslo, také jsem byla doma bita a nějak mne to nepoznamenalo. Kdyby toho nebylo, kdyby byla rodiči preferována dnešní bezsterová výchova, kdo ví, kde bych došla. I od vyučujícího jsem dostala přes hubu, doma bych o tom ani necekla, neboť bych dostala ještě jednou, určitě by naši nešli do školy žalovat na učitele.
Jednou jsem byla s ostatními v zahradě na třešních a jahodách, při útěku jsem byla majitelem přistižena, na místě jsem dostala pár facek, dovedena domů, od táty jsem dostala pořádně řemenem na holou, že jsem si pak pár dní pořádně nesedla ani na prkýnko, natožpak na židli.
I mí sourozenci to někdy pořádně schytali, řemen visel stále v kuchyni, když jsme blbli, stačilo tátovi jen zvihnout prst a jeho pohled na řemen.
Děti dnes autoritou pohrdají, jak doma a ve škole, nejso vedeny k povinnostem a práci.

Sima (So, 9. 10. 2010 - 11:10)

Já mám kamošku je jí 19 stále bydlí s matkou a svěřila se mi, že občas od ní jako trest taky dostane nasekáno na holej zadek.

Fion (Út, 28. 9. 2010 - 22:09)

Terry, ty nám tady bereš iluze... Ještě napiš, že to není Dominika, ale Dominik :-)

Terry (Út, 28. 9. 2010 - 16:09)

Něco jiného je dát jeden...Dominika 1 a Dominika 2 je jedna a ta samá úchylná osoba a příspěvky jsou vymyšlené. Už si ani nepamatuje, kam co napsala, tudíž napsala dva podobné příspěvky za sebou. Hlavně jí neraďte, co má dělat, není to vůbec pravda, co tu píše a taky nejde o patnáctiletou holku...

Iva (Po, 27. 9. 2010 - 19:09)

Něco jiného je dát jeden lepanec a nebo někoho ponižovat nebo mlátit jak psa.To tu asi snad nepíšou normální lidi.

anonym (Po, 27. 9. 2010 - 19:09)

Jako, co tady čtu, tak mě to připadá trošku smutný, ale nadruhou stranu ono neuškodí, když někdo dostane na zadek, když něco provede. Já taky kolikrát dostal a bolelo to, ale vůbec mě to neuškodilo a ani by mě nevadilo, kdybych dostal znova. Je mě sice už 18, ale klidně bych se seřezat nechal, když by to bylo zapotřebí. Když si to člověk zaslouží, tak proč by ne

Danny (Po, 27. 9. 2010 - 15:09)

Jenom jestli tady všichni tak trochu nekecáte.

Lenka (Ne, 26. 9. 2010 - 09:09)

Tedy já nevím, ale takhle trestat děti je opravdu hrůza. To, co psala Monika, je z jedné strany pochopitelné. Člověk se někdy prostě neudrží a v první chvíli uhodí. Neříkám, že to schvaluji, jen chápu. V tomto případě to podle mě nebyl trest, jen zoufalá reakce mámy. Ale co tady někteří píšou, to je fakt už týrání. Když si někdo pošle dítě pro prut, kterým ho pak ještě zmlátí, to je pro mě prostě sadista. To nemá s výchovou nic společného. Taky plácat děti rukou na holou je prostě hrozné. To se sakra nemůžete trochu ovládat? Vždyť svoje děti ničíte místo toho, abyste je vychovávali.

Petra (Ne, 26. 9. 2010 - 09:09)

Já se domnívám, že skoro...Proti řemenu jsem také. Nicméně podle mně k trestu patří taky trochu studu. Takže naše dcerunky, také v tomto věku, trestám přehnutím přes koleno naplácaním na holou rukou a je mi jedno kdo v tom okamžiku u toho je.

Dominiko 2, (Čt, 23. 9. 2010 - 11:09)

Já jsem v osmičce a...také, to je hrozné, je mi z toho smutno. nenech si to líbit, svěř se třídní, ta ti poradí. hodně dětí má strach, že to pak bude ještě horší, neboj, nebude, musíš to řešit, protože toto je vážně strašné. Rodiče také občas vyhrožují dětem, že jak to někde řeknou, bude zle a to je chyba, je mi tě vářžně líto a radím ti, řeš to, protože tak to nejde.

Dominiko (Čt, 23. 9. 2010 - 11:09)

tak to už docela hraničí s týráním. Něco podobného jsem zažívala, strašně jsem kvůli tomu trpěla pak už i psychicky a z toho stresu mi bylo blbě a známky se pohoršily, protože jsem měla hrůzu, abych nedonesla domů 2. Lituji, že jsem to nějak neřešila, v mém věku už mám přece jenom rozum, doporučuji promluvit so o tom s rodiči, vždyť 25 ran prutem na zadek je děsná bolest a nemůžeš si pak ani sednout! A klidmně se mamině zmiň, že to hraničí už s týráním a že to budeš řešit přes různé instituce. A klidně tzavolej na linku bezpečí, teď máte více možností, než mi. 25 ran na holou je opravdu kruté a s výchovou to nemá nic společného.držím palce a hodně sil a napiš, jak to dopadlo.

Stanley1232 (Čt, 23. 9. 2010 - 11:09)

Je mi 15, jsem v prváku na...Dominika... To myslis naozaj važne že bývaš ešte v takom veku doma bita? ak chceš môžme o tom popísať som síce Slovák ale to určite nevadé môj email: [email protected]

Dominika (So, 18. 9. 2010 - 15:09)

Já se domnívám, že skoro...Já jsem v osmičce a dostávám řemenem nebo prutem pořád. Dostala jsem výprask zrovna včera za poznámku. Musela jsem si jít na zahradu utrhnout prut, dát ho mamce, stáhnout si kalhoty ka kolenům a mamka si mě ohla přes koleno, prošení nepomůže, tak to ani nezkouším, kdybych se prala, tak je to horší a tak si raději dobrovolně lehnu i když se klepu, protože to šíleně bolí. Naši mají teorii, že správný výprask musí hodně bolet a skončí, až když začnu učůrávat, takže to trvá vždycky dost dlouho, většinou se pak fakt neovládám, ječím, řvu, rychle dejchám, hekám,kopu nohama, zvedám se, kroutím zadkem, bolestí někdy i začnu tlačit, takže to někdy skončí velkou ostudou. Dostanu i 40 ran přes zadek a stehna, když mě pak mamka postaví, úplně se mi podlamujou nohy a chraptím, jsem počůraná, někdy podělaná, je to šílené, nemůžu si pak na zadek ani sáhnout.

Dominika (Pá, 17. 9. 2010 - 12:09)

Já se domnívám, že skoro...Je mi 15, jsem v prváku na gymnáziu a dostávám výprasky pořád a vždycky na holou. Naši jsou hrozně přísní na známky a musím nosit jen samé jedničky, max. dvojky, od trojky výš je už nářez. Vyplácí mě mamka v ložnici a táta vždycky jde buď do garáže, nebo něco dělat ven, aby to neviděl a neslyšel. Já si musím sundat oblečení, od pasu dolu jsem nahatá, lehnu si na břicho na postel, pod břicho mi mamka nacpe polštář, aby zadek byl vysoko a dostávám prutem za trojku 10, za čtyřku 15 a za pětku poctivých pětadvacet. Nesmím vyvádět, dávat si ruce na zadek, takže se rukama držím křečovitě kovové pelesti u postele, mám stažený zadek, nahlas brečím, občas kopu nohama a kroutím zadkem, ale musím to přežít, mamka má sílu v rukou a nic nesleví. Naštěstí je to jen minimálně, ale teď od začátku roku jsem už ležela na břiše a brečela 4x, protože na gymplu je to o moc těžší, takže už jsem měla čtyřikrát trojku, takže šprtám, jak blázen, abych už tak bita nebyla, mám zadek v jednom ohni a pěkně fialový.

Pavel (Čt, 16. 9. 2010 - 17:09)

Mohu potvrdit, holky jsou...Mariko,asi máš právdu,jsem ze čtyř dětí,mám tři starší sestry,Všechny tři dostávaly občas výprask,já nikdy.Nikdo mi nevysvětlil proč

Skeptik (Čt, 16. 9. 2010 - 11:09)

Mohu potvrdit, holky jsou...Mariko, a není to náhodou tím, že brácha míň zlobí?

Jana, 40 (Čt, 16. 9. 2010 - 10:09)

Já se domnívám, že skoro dospělá holka, 14-17 let, by neměla dostávat řemenem a už vůbec ne na holou a ještě třeba před dalšími lidmi. To je zbytečně ponižující. Naše dcera je v tomto věku a také občas zaslouží potrestat, ale nikdy se nemusela úplně svléknout a výprask dostá rukou. Ono to bohatě stačí, přehnout přes koleno a 3-4 minuty plácání rukou, kdo to zažil tak ví, že je to až dost.

Marika (St, 15. 9. 2010 - 13:09)

Mohu potvrdit, holky jsou bity častěji a mnohem víc.
Můj brácha dostal naposled v patnácti nějakých směšných deset vařečkou přes trenky. já jsem byla v té době o dva roky starší a takový průměrný výprask byl pětadvacet řemenem a ještě na holou.

Reklama

Přidat komentář