Reklama

Trestani dospelych deti

Neverici Tomas (Ne, 9. 8. 2009 - 14:08)

Neverim Vam, devcata, ledaze byste poslali foto svyho zadku... Je to blbost

Markéta (So, 8. 8. 2009 - 23:08)

Nazdar Marie, mě je sice teprve čtrnáct a mé sestře šestnáct, ale obě dostáváme výprasky řemenem tak jednou za týden až dva. Ten poslední jsem dostala asi před půl hodinou, zadek mě ještě pořádně pálí. Ale musím přiznat, že jsem si ten nářez zasloužila, i když to bolelo jak čert a mám zadek samé jelito.

Marie (St, 5. 8. 2009 - 17:08)

Je mi dvacet,mám starší a mladší sestru.Bydlíme na vesnici a tam jsou ve všech rodinách výprasky řemenem běžné.Já jsem byla bita v sobotu,ještě mám šlince na zadku.Pokud budeš mít zájem pošlu Ti adresu.Nemám ráda veřejné diskuse.

Helena (St, 5. 8. 2009 - 17:08)

Ahoj Ivčo,i já a moje sestry jsme byly bity něčím podobným.Poslední výprask jsem dostala ve dvaceti letech.Stál opravdu za to.

Míra (St, 5. 8. 2009 - 14:08)

Jitko, už jsem na toto téma s pár holkama mluvil a všechny přiznaly, že výprask, třeba řemenem, hlavně v pozdějším věku, pro ně byl velice vzrušující sexuální zážitek. Ty si myslíš, že je neteř ubožačka, ale ona třeba tyhle situace schválně vyhledává.
Kolik výprasků jsi dosta Ty???

Jitka (St, 5. 8. 2009 - 13:08)

Marie, a co Ty?
Je mi 22, takže moje děti zatím nic, nikoho nebiji, ale umím si představit, za jistých podmínek, že bych i ten výprask svého potomka zvládla. Určitě bych ale starší holku netrestala řemenem, to se mi zdá přehnané, maximálně bych si vzala na pomoc vařečku.

Ivča (St, 5. 8. 2009 - 12:08)

U nás doma se k trestání používala taková speciální možná 100 let stará stará kožená plácačka, takový zaoblený kus řemenu asi 30 na 10 cm s rukojetí. Ale bolelo to s ní hrozně, brečeli jsme s bratrem už když ji matka jenom vyndavala z šuplíku. Pak musely jít kalhoty dolu, pořádně se předklonit a nastal velký výprask.

Marie (St, 5. 8. 2009 - 11:08)

Jitko a co Ty?

Jitka (St, 5. 8. 2009 - 09:08)

Já jednu takovou 15letou holku znám. Moje neteř má velmi tvrdou výchovu a už x-krát jsem slyšela, že bila bita řemenem, naposledy před pár týdny. Nikdy jsem u toho sice nebyla, ale ten trestající řemen jsem viděla a dostat s ním pětadvacet na holou musí být hrozná mrskačka. A jak znám švagra, tak holku ještě pěkných pár výprasků čeká. Na druhou stranu, ona je to taková malá potvůrka, docela jí to přeju, já bych ji řezala taky.

No toto (So, 8. 8. 2009 - 12:08)

To Marie : Vesnice nevesnice za co proboha v tolika letech dostáváte?

Marie (Po, 3. 8. 2009 - 11:08)

Nechce se mi věřit, že dnešní holky 15-17 let dostávají výprask rákoskou nebo řemenem.
To jsem ještě od nikoho neslyšela.

kristína (Po, 27. 7. 2009 - 10:07)

Můj poslední výprask jsem dostala v 17 prutem z lísky spolu se ségrou mamka nás vždy trestala prutem jeden byl krátky a druhý dlouhý a tenký.Pruty byli ve skříni v máminém pokoji vždy vybrala jeden z prutú jak říkala dle nášho prohřešku. Pak přišla nejdřív do ségřinho pokoje a já to vždy slišela a za chvilku sem taky tak dostala. Bylo zvláštní slišet svist prutu a pak to auu ,uuu a ke konci jak ségra prosí že už bude hodná a já sem šla hned po ní. Sundat kalhoty a vohnout se přes psací stúl ale teď už na to jen vzpomínám protože bydlím už 2roky v angliji

Pavel 68 (Ne, 26. 7. 2009 - 16:07)

Pavlo,myslím si ,že Tvůj otec jednal naprosto správně.Pavel

Reskator (Út, 21. 7. 2009 - 02:07)

Otec Herodes: Jsi ubožák!!!

Markéta (Po, 20. 7. 2009 - 16:07)

Pane Bože Renato, sbalte mu těch pár švestek a šup s ním do světa, aby se naučil vážit si věcí kolem sebe, aby pochopit, že mu pečení holubi nebudou padat rovnou do úst....Jak dlouho má takové chování?

Pavla (Po, 20. 7. 2009 - 14:07)

Můj poslední výprask se odehrál asi půl roku po 18.narozeninách. Vrátila jsem se ze zábavy až někdy ráno a otec na mě čekal za dveřmi s řenenem . Musela jsem ihned nastavit zadek a dostala jsem minimálně pětadvacet silných šlehů. Tři dny jsem se pak nemohla posadit.

Renata (So, 18. 7. 2009 - 13:07)

Syn 20let-krade mi peníze jak z peněženky,tak z kreditky-...sebral mi auto,které mě živí-jezdím jako asis.a soc. pracovnice ke starým lidem-je bez Ř.P.vyboural se-auto nepojízdné,peníze na opravu také nemám a navíc se víc jak 3roky starám o ležící matku-Alzhaimer posl.stadium.--nemám sílu ho bít a nic tím asi nevyřeším.žiji sama s ním a matkou.dokáže mi někdo poradit,jak se zachovat-už nevím kudy kam.

pan Rada (Pá, 17. 7. 2009 - 18:07)

Před nedávnem sem seřezal svýho osmnáctiletýho vypečenýho synka jak syrový žito, bo mi přišel domů z naušnicema v uších, fakan jeden.

otec Herodes (Pá, 17. 7. 2009 - 13:07)

Já jsem ten otec Herodes,který čas od času přetáhne řemenem dceru Alenu,která napsala pravdivý příspěvek dne 13.7.2009.Myslím si,že nikdy nebyla bezdůvodně bita.Tak mě nadávejte.Kdyby dcera neměla ke mě důvvěru,tak by se mi nesvěřila ,že příspěvek napsala.Počítač je její věc,nezajímá mě ,co a s kým si píše.Vždy věděla proč byla bita.Mějte se hezky a nenadávejte mi.

Amazing (Út, 14. 7. 2009 - 21:07)

Bára-
Je mi 30 let.Ja to pred pul rokem ukoncila s matkou.Nereaguji na jeji telefonaty.Kdyz jse stretneme na ulici a zacne jako by narikat ,ze vo ne nestojim,ze se k nim chovam jako k cizim a pak jaka jsem spatna ,ze jsem namyslena a nevdecna...tak se proste otocim a jdu pric.....pak zase 20 zmeskanych hovoru.Ja ji rekla at me necha a da mi pokoj,ze mam svuj zivot,sve starosti at me neomezuje.To me pak jeste vice vynadala.Nejprv byva z jeji strany plac a litost a kdyz to na me nezabira ,tak urazky nadavky jak semnou dozivotne skoncila!porad to sami dokola.Ale ted mam uz od ni klid asi cca 2 mesice.Nevola a neobtezuje.Moc me mrzi jaky to mezi nama je,ale ona neuzna chybu a ja ji proste to spatny co mi vsechno udelala nedokazu odpustit.
Mam porad spatny sny,nemuzu spat,kdyz mi vola uplne stratim nervy a rozcilim se.Mam strach ji potkat na ulici....prote se ji bojim i kdyz sni uz neziji.Mam to porad v hlave....

Reklama

Přidat komentář