Reklama

Trestani dospelych deti

krťo (Ne, 24. 5. 2009 - 23:05)

ds bdsm spank detičky rodičia mmmm

luigi (Pá, 22. 5. 2009 - 23:05)

nejradšej mám jelítka na zadku frajerky a tie vzdychy pri výprasku a to ako sa prehýba mám najradšej ked dostáva cez plavky ale mali by ste to tu zrusit píšu sem úchyláci ktorý sa vydávajú za malé deti že: Břitva

jirka (Čt, 21. 5. 2009 - 22:05)

Myslim že Eva dostala zaslouženě.Snad se zlepší a když ne tak ví co bude.

jirka (Ne, 17. 5. 2009 - 21:05)

evo polepsis se nebo myslis že se to bude opakovat

Břitva (So, 16. 5. 2009 - 21:05)

Evo,když jste s mamkou kámošky,taxe domluvte na nějákým kompromisu.Třeba víc ran a přes oblečení,tanga,to nic neni.Jedna holka to takhle měla,dostala vybrat jestli 20 ran přes kalhotky nebo 30 přes sukni.Snad jste normální lidi.

Milan (Pá, 15. 5. 2009 - 22:05)

Vychoval jsem dva kluky ale nez jsem vzal remen tak jsem 3 krat upozornil ze bude uyprask do dneska si to pamatuji a mame se radi.Vyprask neni selhani.A nejsme trestani za chyby ale zato ze jsme nechaly chytit.

Návštěvník (St, 13. 5. 2009 - 12:05)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Janina (St, 13. 5. 2009 - 10:05)

Odhaduji, že jsem v dětství dostala asi tak 15-20 výprasků před svým mladším bratrem, ale minimálně v stejném počtu případů jsem se dívala na jeho trestání. Nevzpomínám si, že bych se nějak zvlášť styděla, možná až potom, ale při výprasku jsem viděla jen ten hrozný kožený řemen a že se na mě brácha v tu chvíli dívá, to bylo zcela podružné.

Dastyness (Út, 12. 5. 2009 - 15:05)

Já jsem taky dostával bezesvědků od mámy i táty každý týden metlou a prutem na holou ve sklepě protože jsem řval jak tur a pak sezení bylo hodně náročný druhý den ve škole!

Dastyness (Út, 12. 5. 2009 - 14:05)

Rozhodně by to mělo být v soukromí bezesvědků,maximálně by u trestu mohly být oba rodiče ale nikdo cizí.

Daniela (Út, 12. 5. 2009 - 14:05)

Já osobně trestám kluky za zavřenými dveřmi aspoň se nemusí tolik stydět,Olgo a čím jim dáváš na zadek

Olga (Út, 12. 5. 2009 - 11:05)

Co si myslíte, že je správnější, trestat dítě před jeho sourozenci, nebo za zavřenými dveřmi?
Veřejný výprask před někým je určitě více nepříjemný, ale zase je vidět, že každému dítěti měřím stejným metrem a žádné není trestáno za stejné provinění více nebo méně.

Dastyness (Út, 12. 5. 2009 - 05:05)

Evo jsem rád že už to máš za sebou ikdyž jsi hodně trpěla,doufám že můžeš jakš takš sedět,není to legrace po takovým trestu!Drž se!

eva (Po, 11. 5. 2009 - 22:05)

tak už to mám za sebou,hned jak mamka přišla tak byla celá rozzlobená a řekla že nemá na výbjer a že to udělat musí i když to dělá nerada a takové ty keci.Když sem se ptala jestli to bude na holou řekla že si múžu nechat tanga a mám ji počkat v pokoji, hned přišla s tou bambuskou i s dekou a přikázala mi lehnout na gauč, pod zadek mi nacpala deku a řekla že mi těch 20 bude počítat, a to vám řeknu štípe to strašně při desáté sem ji prosila ať skončí že to moc bolí a ona řekla že výprask tak bolet musí ke konci jsem se už rozbrečela na zadku mám teď hodně jelit ale není to tak vážné jak jsem si myslela. Máti řekla že i ona tak dostala, a pořád jsme kámošky i když mi občas nařeže

Dastyness (Po, 11. 5. 2009 - 11:05)

Budu dnes podvečer na tebe myslet Evo jak dostáváš,snad tě to bolet tolik nebude!Pak napiš jak to proběhlo.

petr (So, 9. 5. 2009 - 14:05)

skus se do něčeho zakousnout třeba do tužky pak ti to rychleji ubjehne

Dastyness (So, 9. 5. 2009 - 11:05)

Evo bolí to proutkem,bohužel a na holou to teda bude celkem krutý,já znám bambusovou rákosku a sní to to dost bolí.

Břitva (So, 9. 5. 2009 - 11:05)

Evo-zkus to ukecat,že si radši necháš dát víc přes něco než na holou.
na výprask žádný upnutý kalhoty nebo těsný sukně.Sukně spíš rozšířený delší a volnější.
Holky co někdy dostali přes šaty mužou povídat.

Když víš,že bude výprask,před tím,než přijde memka,se pořádně obleč a jdi ven.Potom přijď domů a nesvlékej se.Snad to vyjde.Pokud máš nějáký šaty co bytě ochránily,vezmi si je a kdyžtak se vymluv,žes někde byla,to ty si poradíš.

škoda,kdyžby výprask vycházel na den po plese,a ty měla nějáký priceznovský,bylo by to ideální.

jestli to bolí proutkem nevím,ale my se na tréniku bojových sportů mlátíme tonfama a gumovýma sekyrama.

eva (So, 9. 5. 2009 - 10:05)

dobrý nápad s tím oblečením ale mám prí dostat na holou a tolik ran kolik mi vychází 4 po spočítání takže asi 20. Napíšu v pondělí večer jak to dopadne.
ps bolí to hodně tím proutkem

Dastyness (Pá, 8. 5. 2009 - 22:05)

Anonymko máš pravdu ale jak to může dítě nebo dospívající vysvětlit trestající-mu?To je těžká věc,rodiče si to nenechají vysvětlit že tělesné tresty nic neřeší až na vyjímky když jsou extrémy.

Reklama

Přidat komentář