Reklama

Trestani dospelych deti

Dastyn (Čt, 25. 9. 2008 - 22:09)

Já dostával od rodičů hodně často na holou,metlou i prutem,takže jsem si užil sedět na spráskaným zadku dositosti!

Silva (Čt, 25. 9. 2008 - 13:09)

V 80.letech dostávali bráchové i kluci z okolí výprasky gumovou hadicí od pračky Tatramat. To byl tenkrát takový oblíbený způsob trestání, pěkně hnusný, ještě že mne to nikdy nepotkalo.
Já,jako holka, jsem sice dostávala "jenom" vařečkou, ale pětadvacet na každou půlku a na holou mi bohatě stačilo.

Návštěvník (Út, 2. 9. 2008 - 13:09)

Alešovi je 102

Luisa (Út, 2. 9. 2008 - 13:09)

Proboha Karle a ses se svymi rodici stale v kontaktu? Kolik je ti dnes? Nelzes? A jestli s nima nemluvis rekls jim proc? Rozepis se trochu. Jinak me je mezi 24-30 lety a fyzicky tresty neuznavam. Jasne matka muze dat synovy facana at je mu 20 nebo 30 let ale je velkej rozdil mezi VYCHOVNOU CESKOU FACKOU a mlacenim karabacem. Takovejch rodicu bych se zrekla. Jak ses Karle zacal casem branit? A ty Alesi ses na tom ted s nima jak?

ales (Po, 1. 9. 2008 - 14:09)

me rodice rezali od mych 5 let asi do 16, nikdo sese mnou neparal,musel jsem se svleknout uplně donaha,donest dutky nebo remen a rict si o trest.matka,sestra a mladsni bratr me drzeli a ja musel dekovat za vyprask. to same se delo i mym sourozencum

ToraToraTora (Ne, 31. 8. 2008 - 10:08)

Kecy po dvou deci,já taky jsem úchyl,ale sorry,tohle je fakt trapný a průhledný.

Návštěvník (St, 27. 8. 2008 - 21:08)

Uchýlné lživé keci a jak ne, volejte policii...

Božena (St, 27. 8. 2008 - 18:08)

Děti si to pamatujou, já syna často trestala vařečkou a nebo i prutem. Teď když mi je skoro 70 tak mi to vrací. Je to hrozné, musím jej poslouchat, jinak mi dává přes ruce a když je více rozloben tak i na na zadek a musím si sama stáhnout i spodní kalhotky - jen aby mne ponížil.

Pavel (Po, 25. 8. 2008 - 12:08)

A co jsi udělala špatně?Pavel

karel (Čt, 21. 8. 2008 - 16:08)

od detstvi jsem byl bit vic nez ziven.tak od peti let do sestnacti jsem dostaval od matky facky,musel jsem si sundat triko,aby pripadna krev z nosu ho nezaspinila a ruce dat za zada.pak me zfackovala nebo zmlatila vareckou mezi lopatky.od otce to bylo daleko horsi.vysvlect do naha ve sklepe,vzal karabac nebo dutky,nekdy jsem i omdlel.cim jsem byl starsi tim se biti stupnovalo.podlitiny a krvaceni mi osetrovala sestra nebo matka.Bylo to za sebemensi prestupek,malokdy jsem byl schopen v telocviku se vysvleknout.

PETRUŠKA (Čt, 21. 8. 2008 - 11:08)

tak to je už síla i na mě.to bych se s rodičema pohádala do krve.facku bych nevrátila nikdy ale nebavila bych se s nimi

Návštěvník (Čt, 21. 8. 2008 - 11:08)

Já dostala naposledy facku od svého táty v 35-ti. Provinila jsem se jen tím, že jsem vychoválala mého syna jinak, než si rodiče představovali. Ze syna vyrostl slušný a spolehlivý muž, tak nevím, zda jsem nějak chybovala v jeho výchově.

Ivo (Čt, 21. 8. 2008 - 11:08)

Kláro, a to jsi dostávala před bráchou na holou nebo přes šaty?

PETRUŠKA (Čt, 21. 8. 2008 - 10:08)

to je hnus.to je šikana.každý má prostě jinej způsob trestání.ale na tebe to působilo ,ne?

Klára (Čt, 21. 8. 2008 - 09:08)

V době středí škoy jsem dostala na zadek aspoň desetkrát vařečkou nebo páskem. Bylo to hrozně ponižující hlavně proto, že mě matka schválně trestala před sestrou a bratrem, kteří byli mladší o 6 a 7 let. Prý je přítomnost u výprasku měla odstrašit od zlobení, ale ve skutečnosti měli z mého utrpení jen legraci. Brácha vždycky odpočítával rány, které jsem dostávala a pak radostně vykládal po sousedech, jak moc jsem při tom ječela. Takže ponížení a ostuda byly ještě větší.

PETRUŠKA (Po, 18. 8. 2008 - 13:08)

malýmu je 2.5roku co je špatné a co dobré teprve zjištuje.ale je fakt že přítel mi to kazí.srovnám si ho sama.
jestli jsi chlap takty mají u dětí vrozenou autoritu,stačí zvýšit hlas a je doma klid.ale co pak já s autoritou podraženou?.můžu jěčet jak pitomá a nic.

Janka (Po, 18. 8. 2008 - 12:08)

Já jsem na střední dostala jenom jednou, když jsme se s kamarádkama strašně opily ovocným vínem čúčem! Žádné z nás to tenkrát doma neprošlo, kamarádky dostaly většinou pár facek no a já vařechou na zadek. Jak se tady píše, že se děti nemají nechat mlátit apod. tak to teda nevím. Když máma řekla, že budu bita, to jsem se s ní měla začít prát nebo si jít stěžovat na sociálku? To by se to třeba začalo vyšetřovat, jak to, že jsem v 16 ožralá nebo by se to dozvěděli ve škole a to bylo to poslední, co jsem si mohla přát. Jinak o tom, že by někdo dostával ještě na Vš jsem nikdy neslyšela, ale jak tu psala Zdena, tak je možné, že se to výjimečně někde dělo nebo i děje.

Tuháczseremed (So, 16. 8. 2008 - 18:08)

Hej,26.Dost dobrej věk.PETRUŠKO,fakt tě lituju,vím dobře proč neci zakládat rodinu.

Návštěvník (St, 13. 8. 2008 - 13:08)

Máte nadprůměrně inteligentní dítě? Přemýšleli jste o speciální škole, aby se v původní nenudilo? Vyzkoušejte IQ test a hned uvidíte jak na tom Vaše ratolest je s inteligencí.
Po dokončení testu si můžete i vytisknout certifikát s výsledkem, všude jinde za tento test požadují cca 300,- Kč vč.certifikátu, my pouze 79,- Kč. Nejlépe zpracovaný IQ test, kterým je testovaný celý svět! (pouze na tomto odkazu!) http://cz.iq-test.eu/?d=12534

Zora (Út, 12. 8. 2008 - 16:08)

Taky jsem vyrůstala zhruba ve stejné době jako Ivana, průměr nářezů byl ovšem u mě vyšší než u ní, byla jsem docela raubíř. Na střední jsem dostávala za pozdní příchody, ve třeťáku a čtvrťáku za noci, které jsem neohlášeně nebyla doma a ve třeťáku na konci navíc za dvojku z chování. Od otce páskem, od matky prutem, většinou na holou, a i když to bylo přes kalhotky, tak ty moc nepomůžou. Dneska se našim nedivím, já mít takovou dceru, tak vyletím z kůže. Musím se jenom smát, když čtu, jak teď všichni rozvíjejí teorie o tom, že vhodná promluva a mírný přístup dítě vychová. Když si vzpomenu na ty své roky, tak jsem rodiče považovala za neschopné s nemožnými názory, mohli mi vykládat mírně a kamarádsky co chtěli, puberta se mnou lomcovala dlouho a na všechno jsem kašlala. Kromě nářezu, ten vždycky zabral a dost dlouho jsem pak sekala latinu.

Reklama

Přidat komentář