Reklama

Trestani dospelych deti

Návštěvník (Čt, 7. 12. 2006 - 08:12)

Co to jsou ty "pästě"?

Freeman (Čt, 7. 12. 2006 - 00:12)

sakra, fakt som to nevedel, že na holou. Mňa foter proste dobil päsťami a bolo. Žiadne že priprav sa na bitku, alebo tak, proste niečo sa mu ne?úbilo tak ma dobil a vôbec som sa nemal čas na niečo pripraviť. Potom mi vždy dával peniaze a bolo mu to ?úto. Matka ma síce nebila, ale tie reči sú ešte horšie a peniaze mi nikdy nedávala.

Freeman (Čt, 7. 12. 2006 - 00:12)

sakra, fakt som to nevedel, že na holou. Mňa foter proste dobil päsťami a bolo. Žiadne že priprav sa na bitku, alebo tak, proste niečo sa mu ne?úbilo tak ma dobil a vôbec som sa nemal čas na niečo pripraviť. Potom mi vždy dával peniaze a bolo mu to ?úto. Matka ma síce nebila, ale tie reči sú ešte horšie a peniaze mi nikdy nedávala.

Pepa (St, 6. 12. 2006 - 21:12)

kluk, který nedostal od svých rodičů aspon
jednou pořádný výprask, není ani normální
kluk. Když ale kluk vyvede opravdu něco
vážného, pak výprask nic neřeší. Vážný problém se musí řečit jinak.

Návštěvník (St, 6. 12. 2006 - 20:12)

oni necítí jako ty, oni to vidí jinak a jinak si to vysvětlují:-)

Návštěvník (St, 6. 12. 2006 - 19:12)

To skoro sileny, jak lidi v Cesku I Slovensku jsou vadne vychovany. Smat nebo brecet nad nimi?

Juraj (St, 6. 12. 2006 - 19:12)

Freeman, tys nikdy neslysel o vyprasku na holou? To si delas srandu, vid?

Vlado (St, 6. 12. 2006 - 15:12)

Mňa rodičia fyzicky trestali len výnimočne /1-2 za rok/.Takmer výlučne za to keď som spôsobil nejakú väčšiu škodu. nezanechalo to na mne nijaké duševné následky. Môj posledný väčší výprask som dostal, keď som mal takmer 17 rokov.Teraz mám 25. Myslím si, že ak sa telesné tresty správne "dávkujú" nemôžu byť na škodu.

Freeman (St, 6. 12. 2006 - 02:12)

Uf, nevedel som, že rodičia trestajú deti na holý zadok. Fakt to čítam prvýkrát. Ja má o 2 roky staršieho bráchu a vždy sme sa bili ako psy. Otec je typický cholerik, vždy sa na mňa, alebo bráchu vyrútil a bil päsťami hlava - nehlava, raz mi dokonca rozbil francúzskym klúčom hlavu, chacha. Zato brat mi prestrelil šípom peru a ja som mu zase balvanom zlomil prst. No ale to bolo dávno, nasposledy ma foter zbil, keď som mal tak 13 rokov. Teraz mám 22, a pri mojích 86 kilách a 186 cm by si veru už netrúfol. Zato matka ma nebila nikdy, raz niečo do nej ale vošlo, asi keď som mal 20, že ma zmláti a začla plácať rukami do mňa, bolo mi to komické, pretože je o hlavu nižšia tak som ju jemne odstrčil a ona sa z toho psychicky hneď zrútila a revala jak blázon, že som ju zbil. Potom som ju musel upokojovať, lebo mi jej bolo ?úto. Nechápem však, ako si niekto môže nechať nasádzať rany na holý zadok, keď má 15 rokov a tutíž aj občanák...

Freeman (St, 6. 12. 2006 - 02:12)

Uf, nevedel som, že rodičia trestajú deti na holý zadok. Fakt to čítam prvýkrát. Ja má o 2 roky staršieho bráchu a vždy sme sa bili ako psy. Otec je typický cholerik, vždy sa na mňa, alebo bráchu vyrútil a bil päsťami hlava - nehlava, raz mi dokonca rozbil francúzskym klúčom hlavu, chacha. Zato brat mi prestrelil šípom peru a ja som mu zase balvanom zlomil prst. No ale to bolo dávno, nasposledy ma foter zbil, keď som mal tak 13 rokov. Teraz mám 22, a pri mojích 86 kilách a 186 cm by si veru už netrúfol. Zato matka ma nebila nikdy, raz niečo do nej ale vošlo, asi keď som mal 20, že ma zmláti a začla plácať rukami do mňa, bolo mi to komické, pretože je o hlavu nižšia tak som ju jemne odstrčil a ona sa z toho psychicky hneď zrútila a revala jak blázon, že som ju zbil. Potom som ju musel upokojovať, lebo mi jej bolo ?úto. Nechápem však, ako si niekto môže nechať nasádzať rany na holý zadok, keď má 15 rokov a tutíž aj občanák...

Freeman (St, 6. 12. 2006 - 02:12)

Uf, nevedel som, že rodičia trestajú deti na holý zadok. Fakt to čítam prvýkrát. Ja má o 2 roky staršieho bráchu a vždy sme sa bili ako psy. Otec je typický cholerik, vždy sa na mňa, alebo bráchu vyrútil a bil päsťami hlava - nehlava, raz mi dokonca rozbil francúzskym klúčom hlavu, chacha. Zato brat mi prestrelil šípom peru a ja som mu zase balvanom zlomil prst. No ale to bolo dávno, nasposledy ma foter zbil, keď som mal tak 13 rokov. Teraz mám 22, a pri mojích 86 kilách a 186 cm by si veru už netrúfol. Zato matka ma nebila nikdy, raz niečo do nej ale vošlo, asi keď som mal 20, že ma zmláti a začla plácať rukami do mňa, bolo mi to komické, pretože je o hlavu nižšia tak som ju jemne odstrčil a ona sa z toho psychicky hneď zrútila a revala jak blázon, že som ju zbil. Potom som ju musel upokojovať, lebo mi jej bolo ?úto. Nechápem však, ako si niekto môže nechať nasádzať rany na holý zadok, keď má 15 rokov a tutíž aj občanák...

Návštěvník (Po, 4. 12. 2006 - 23:12)

Umim si predstavit, jak chodila s vareckou za pasem.

Návštěvník (Po, 4. 12. 2006 - 23:12)

Umim si predstavit, jak chodila s vareckou za pasem.

Peter (Po, 4. 12. 2006 - 22:12)

Mňa mama doma bila asi tak 2-3 krat do mesiaca. Dostal som s varechou, trochu si poplakal a bolo to OK. Štípalo to aj cez rifle parádne, ale lepšie ako nejaké zákazy.

Rob (Ne, 3. 12. 2006 - 09:12)

Karolino, Karolino, Karolino. To jsi musela být pěkný parchant, když ti tohle říkala vlastní máti. Jestli ti to dochází, tak mi připadá velmi humorné, když tuhle tezi šíří samy ženské. Myslím tím, že raději 10 kluků. A jinak Tě mohu ubezpečit, že je to kravina, mám 2 holky.
A jestli si myslíš, že bys mlácením něco u dcery změnila, tak tě mohu ubezpečit, že jenom velmi málo.

Návštěvník (Ne, 3. 12. 2006 - 08:12)

Promin, ja mam take dceru a je a vzdy byla bezva holka. Nikdy jsem ji nebila.
Urcite mate nejake nedoruzomeni. Ale nikdy neni pozde neco udelat a vylepsit. Zarid komunykaci mozna s pomoci psychologa.

Karolina (Ne, 3. 12. 2006 - 06:12)

Vis,mam 3 deti.2kluky a dceru.Fyzicke tresty jsem nikdy neprovozovala.U kluku jsem nemela duvod,ale u holky dneska lituju,ze jsem ji preventivne nemlatila kazdy den.To neni neschopnost.Opravdu asi porad bude platit porekadlo,skoda kazde rany,ktera padne vedle.Clovek si to potom aspon nemusi vycitat,ze na vychovu byl slaby nebo neco zameskal.Jak rikala moje mati:nez jedna holka,tak radej deset kluku a ja blba jsem se z toho neponaucila.Mam to,co jsem chtela.

Návštěvník (So, 2. 12. 2006 - 06:12)

vsak si rezte svou mladez, ucte je byt jako roboty nebo beranci. Vsak vy jste presne tak - uplne posrany ze vseho.
A co Beer vi o prave vire? Ve vetsine svetovych kostelu se plazi pedofilove a kteri manypuluji lidske mozky na zero mysleni.
Vsak si bijte svou mladez, jelikoz si musite nekde vybit svoji neschopnost a zlost.

Beer (Pá, 1. 12. 2006 - 22:12)

Ty asi budeš "věřící" a ne věřící, tedy člen nějaké sekty, že? Já jsem si pročetl Bibli mockrát, jsme evangelíci od 17 století, ale takové blbiny, jaké hlásáš Ty, jsem vážně v životě neslyšel. Běž si popovídat třeba s Tomášem (=Halíkem), Sváťou (Karáskem) nebo Vaškem (Malým) či přímo se samotným "Vlčákem", oni Ti tu víru vyloží a přestaneš hlásat tyhle šílenosti a bludy.

Petr H. (Pá, 1. 12. 2006 - 21:12)

To: Jola. Přečti si můj zážitek v diskuzi "Výprask před diváky" a pak mluv! Víš co to je dostat u cizích lidí, kde se Tě nikdo nezastane a před celou jejich rodinou?

Reklama

Přidat komentář